امام علی (ع): آگاه باشید که دانش آینده، اخبار گذشته، درمان دردهایتان و نظم میان شما در قرآن است.

شعار سایت سال 94

بر اساس مصوبه ی هیئت رئیسه دانشگاه و با توجه به نامه وزرات متبوع شهریه دانشجویان دانشگاههای بین الملل بین 20-10 درصد طبق سال تحصیلی پذیرش افزوده شده است که این مبلغ هفت میلیون و پانصدهزار ریال می باشد برای کلیه دانشجویان از ترم تابستان 94 لحاظ خواهد شد.

گروه تحصیلات تکمیلی

دانشکده داروسازی

گروه دندانپزشکی

گروه پزشکی

اخبار و اطلاعیه

در این بخش ما تلاش می نماییم که اخبار پردیس بین الملل را با سرعت و دقت در اختیار شما اساتید، دانشجویان و پرسنل گرامی قرار دهیم. اخبار و اطلاعات این بخش شامل اخبار آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اداری می باشد. البته ما برآنیم با اطلاع رسانی صحیح گامی هر چند کوچک در جهت ارتقائ آموزش دانشگاه بر داریم.

کلیه اخبار سایت...

 • اطلاعیه کلاس هاس زبان

   

  دانشجویان عزیز می توانند جهت دریافت فایل اطلاعیه کلاس های فشرده زبان، زبان پیش دانشگاهی و کارگاههای آموزشی جهت تقویت زبان به قسمت آموزش، اطلاعیه های آموزشی سایت مراجعه نمایند.

   

   

   

 • بزرگداشت عید غدیر خم

   

   

  به مناسبت عید غدیر خم، مراسمی روز سه شنبه 7 مهر ماه ساعت 10:30 صبح در سالن شهید اخوی میراب در پردیس بین الملل با حضور اساتید و دانشجویان و مسئولان پردیس برگزار گردید. این مراسم با سخنان آقای دکتر شیخها، ریاست پردیس شروع و سپس با سخنرانی یکی از اساتید مشاوره ادامه یافت. اجرای موسیقی سنتی از دیگر برنامه های این مراسم بود. هم چنین در این مراسم یکی از دانشجویان نمونه راز موفقیتش را برای دانشجویان بازگو کرد.

   

 • قابل توجه دانشجویان جهت ثبت نام مهر 1394

  بدینوسیله به استحضار می رساند برای ثبت نام ترم جدید (مهرماه 1394) تسویه حساب امور مالی الزامی است. در غیر این صورت ثبت نام صورت نخواهد گرفت.(در ضمن لازم به ذکر است مبلغ بدهی به صورت سانتا یا پایا واریز نگردد). چک فقط در وجه شماره حساب 72520139 بانک رفاه به نام درامد خاص پردیس بین الملل پذیرفته میشود. در صورت واریز به شماره حساب 72520139 بانک رفاه، شناسه مرجع شماره دانشجویی می باشد. درضمن فیش پرداختی به شماره  03538367633فاکس شود. در صورت عدم ارائه اصل فیش پرداختی بدهی صفر نمی گردد

 • قابل توجه داوطلبان رشته پرستاری مقطع کارشناسی

  باستحضار می رساند تعدادی از بیمارستانهای خصوصی یزد ( بیمارستان دکتر مرتاض، بیمارستان دکتـر مجیبیان و بیمارستان حضرت سیدالشهدا(ع) )از بین پذیرفته شدگان رشته پرستاری این پردیس افرادی با شرایط خاص را بصورت بورسیه می پذیرند جهت کسب اطلاعات بیشتر با روابط عمومی بیمارستانهای فوق تماس حاصل نمائید.

  *شماره تماس بیمارستان دکتـر مرتاض :

  38250914-035

  *شماره تماس بیمارستان دکتـر مجیبیان :

  9-36240061-035

  *شماره تماس بیمارستان حضرت سیدالشـهدا (ع) :

  3165468-035

   

   

 • اطلاعیه مهم کلاسهای تقویتی علوم پایه

  برنامه هفتگی کلاسهای تقویتی رشته داروسازی و دندانپزشکی ورودی 91 جهت آمادگی امتحان جامع علوم پایه اعلام گردید. دانشجویان دندانپزشکی به گروه دندانپزشکی و دانشجویان داروسازی به گروه داروسازی سایت بین الملل مراجعه نمایند.

 • قابل توجه داوطلبین کنکور 1394

  ضمن عرض قبولی طاعات و تبریک به اطلاع میرساند هزینه شهریه پذیرفته شدگان پردیس بین الملل یزد ورودی 1394به شرح ذیل اعلام می گردد.

  رشته دندانپزشکی هر نیمسال 95 میلیون ریال( هر سال 190میلیون  ریال)

  رشته پزشکی هر نیمسال 90 میلیون ریال ( هر سال 180 میلیون ریال)

  رشته داروسازی هر نیمسال 90میلیون ریال ( هر سال 180 میلیون ریال)

  رشته کارشناسی پرستاری هر نیمسال25 میلیون ریال( هر سال 50 میلیون ریال)

  ضمنا لازم به ذکر است تا اطلاع ثانویه وام هزینه تحصیلی به دانشجویان تعلق نخواهد گرفت.