فراخوان جذب سفیران سلامت دانشجویی:Initiates file downloadپوستر Initiates file downloadاسلایدآموزشیInitiates file download ثبت اطلاعات

چارت تسویه حساب دانشجویی

شیوه نامه اخذ تعهد از دانشجویان پذیرفته شده پردیس بین الملل

دانشجویان محترم جهت مشاهده برنامه کلاسی، برنامه امتحانی و Initiates file downloadتقویم آموزشی به گروه مرتبط به خود در قسمت پائین سایت مراجعه نمائید

شعار سایت سال 94

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان جدیدالورود دختر متقاضی خوابگاه می رساند مجموعه خوابگاه های پردیس بین الملل واقع در 5 کیلومتری جاده قدیم بافق با امکانات کافی دایر می باشد: مبلغ ورودی خوابگاه به ازای هر نفر 3 میلیون ریال می باشد و مبلغ واریزی هر دانشجو در خوابگاه(3 نفره و 4 نفره) به میزان چهار و نیم میلیون ریال که جمعا به مبلغ هفت و نیم میلیون ریال می باشد. شماره حساب جهت واریز مبلغ مذکور 72520139 بانک رفاه می باشد.

گروه تحصیلات تکمیلی و کارشناسی پرستاری

دانشکده داروسازی

گروه دندانپزشکی

گروه پزشکی

کلیه اخبار سایت...

 • اردوی یزد گردی ویژه دانشجویان جدیدالورود 95

   

  اردوی یزد گردی ویژه دانشجویان ورودی 95 پردیس بین الملل به تفکیک دختر و پسر، روز پنج شنبه و جمعه مورخ 28/11/95 و 29/11/95 با هدف آشنایی با شهر یزد و جاذبه های آن برگزار گردید.

 • جشن دانش آموختگی دانشجویان دندانپزشکی

  جشن دانش آموختگی دانشجویان دندانپزشکی ورودی 89 با حضور اساتید و مسئولین محترم در محل پردیس بین الملل با شرکت دانشجویان و خانواده آن ها در مورخ 95/11/21 برگزار گردید.

 • تشکیل کمپ های برررسی وضعیت سلامت در مراسم راهپیمایی 22 بهمن

   

  در مراسم راهپیمایی 22 بهمن 95 ضمن حضور دانشجویان و مسئولین پردیس بین الملل در این راهپیمایی، دانشجویان مبادرت به تشکیل کمپ های برررسی وضعیت سلامت نموده و از راهپیمایان تست سلامتی از نظر اندازه گیری قند خون، فشار خون، قد و وزن نمودند.

 • مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود 95

  مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود 95 پردیس بین الملل با محوریت آشنایی با معاونت های آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و مالی با حضور ریاست و مسئولین محترم پردیس بین الملل در روز سه شنبه مورخ 95/11/12 تشکیل گردید.

 • برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت دهه فجر

  مسابقات ورزشی ویژه دانشجویان و کارمندان پردیس بین الملل به مناسبت ایام الله دهه فجر روز سه شنبه مورخ 1395/11/19 با حضور ریاست محترم پردیس بین الملل و مسئولین برگزار گردید.

 • قابل توجه دانشجویان دختر جدیدالورود رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی متقاضی خوابگاه

  بدینوسیله به اطلاع می رساند مجموعه خوابگاه های پردیس بین الملل با امکانات ذیل دایر می باشد:

  خوابگاه با امکانات و تجهیزات تشک، تخت خواب، یخچال و..

  مبلغ ورودی خوابگاه به ازای هر نفر 3 میلیون ریال می باشد و مبلغ واریزی هر دانشجو در خوابگاه(3 نفره و 4 نفره) به میزان 5/4 میلیون ریال که جمعا به مبلغ 5/7 میلیون ریال می باشد.

  شماره حساب جهت واریز مبلغ مذکور 72520139 بانک رفاه می باشد.

   

  خوابگاه پردیس بین الملل واقع در 5 کیلومتری جاده قدیم بافق می باشد.