قابل توجه دانشجویان پردیس بین الملل جهت ثبت نام نیمسال دوم96  بروی لینک زیر کلیک نمائید.

روند ثبت نام نیمسال دوم سال تحصیلی96

شیوه نامه اخذ تعهد از دانشجویان پذیرفته شده پردیس بین الملل

قابل توجه دانشجویان جهت مشاهده برنامه کلاسی و Initiates file downloadتقویم آموزشی به گروه مربوطه در قسمت پایئن سایت مراجعه نمائید

شعار سایت سال 94

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان جدیدالورود دختر متقاضی خوابگاه می رساند مجموعه خوابگاه های پردیس بین الملل واقع در 5 کیلومتری جاده قدیم بافق با امکانات کافی دایر می باشد: مبلغ ورودی خوابگاه به ازای هر نفر 3 میلیون ریال می باشد و مبلغ واریزی هر دانشجو در خوابگاه(3 نفره و 4 نفره) به میزان چهار و نیم میلیون ریال که جمعا به مبلغ هفت و نیم میلیون ریال می باشد. شماره حساب جهت واریز مبلغ مذکور 72520139 بانک رفاه می باشد.

گروه تحصیلات تکمیلی و کارشناسی پرستاری

دانشکده داروسازی

گروه دندانپزشکی

گروه پزشکی

کلیه اخبار سایت...

 • اولین جلسه تشکیل حلقه صالحین در پردیس بین الملل

  اولین جلسه حلقه صالحین در پردیس بین الملل با حضور پرسنل این واحد در ساعت 10-11 روز سه شنبه، مورخ 95/10/7 در سالن آمفی تئاتر این پردیس تشکیل گردید. در این جلسه حاج آقا رضایی در مورد مقدماتی از نهج البلاغه سخنانی ایراد نمودند.

   

 • نشست هم اندیشی دبیران و اعضای شورای اجرایی کانون های جمعیت هلال احمر شهرستان یزد

  نشست هم اندیشی دبیران و اعضای شورای اجرایی کانون های جمعیت هلال احمر شهرستان یزد با حضور رئیس جمعیت سازمان هلال احمر و مسئولین پردیس بین الملل به میزبانی این پردیس، در ساعت 13:30-10 روز چهارشنبه مورخ 95/10/8 تشکیل گردید. در انتها پس از بازدید از کانون هلال احمر، در غرفه حمایت از اهدا عضو رئیس جمعیت سازمان هلال احمر، مسئولین و جمعی از دانشجویان فرم اهدا عضو را تکمیل نمودند.

 • برگزاری مراسم شب یلدا

   

  مراسم شب یلدا ویژه پرسنل و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، روز سه شنبه مورخ 95/9/30 در سالن همایش شهید میراب پردیس بین الملل با حضور مدیر فرهنگی وزارت متبوع جناب آقای دکتر علامه و مسئولین دانشگاه برگزار گردید. در ضمن همزمان مسجد امام محمد باقر پردیس بین الملل با برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حاج آقا زارع افتتاح گردید.

 • جلسه دفاع خانم نیلوفر نجاریان دانشجوی کارشناسی ارشد میکروب شناسی

  خانم نیلوفر نجاریان دانشجوی کارشناسی ارشد میکروب شناسی، با عنوان پایان نامه بررسی شیوع سروتایپ های استرپتوکوکوس آگالاکتیه جدا شده از نمونه های ادرار و واژن به روش mpcR در بین زنان باردار مراجعه کننده به مراکز درمانی شهر یزد- 1394، در روز شنبه مورخ 95/10/11 ساعت 12:15 در محل اتاق شورا پردیس بین الملل با موفقیت از پایان نامه خود دفاع نمود.

 • جلسه دفاع خانم آناهیتا نظری دانشجوی کارشناسی ارشد میکروب شناسی

  خانم آناهیتا نظری دانشجوی کارشناسی ارشد میکروب شناسی، با عنوان پایان نامه تعیین ژنوتایپ های استرپتوکوکوس آگالاکتیه جدا شده از نمونه های ادرار و واژینال در بین زنان باردار مراجعه کننده به مراکز درمانی شهر یزد- 1394، در روز شنبه مورخ 95/10/11 ساعت 13:15 در محل اتاق شورا پردیس بین الملل با موفقیت از پایان نامه خود دفاع نمود.

 • قابل توجه دانشجویان دختر جدیدالورود رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی متقاضی خوابگاه

  بدینوسیله به اطلاع می رساند مجموعه خوابگاه های پردیس بین الملل با امکانات ذیل دایر می باشد:

  خوابگاه با امکانات و تجهیزات تشک، تخت خواب، یخچال و..

  مبلغ ورودی خوابگاه به ازای هر نفر 3 میلیون ریال می باشد و مبلغ واریزی هر دانشجو در خوابگاه(3 نفره و 4 نفره) به میزان 5/4 میلیون ریال که جمعا به مبلغ 5/7 میلیون ریال می باشد.

  شماره حساب جهت واریز مبلغ مذکور 72520139 بانک رفاه می باشد.

   

  خوابگاه پردیس بین الملل واقع در 5 کیلومتری جاده قدیم بافق می باشد.