اطلاعیه شماره 2 شرکت تعاونی مسکن اعضاء هیئت علمی و کارکنان دانشگاه

اطلاعیه شرکت تعاونی مسکن اعضاء هیئت علمی و کارکنان دانشگاه

شرايط واگذاري پرو‍ژه دياكو

پیش فروش ساختمان با شرایط عالی جهت مطب و درمانگاه:1395.10.28.1

به اطلاع همکاران محترم می رساند، یک مجتمع اداری سه طبقه دارای واحد های دو و سه خوابه جهت مطب برای کلیه حرف پزشکی با شرایط ویژه، محل پارک مناسب و دسترسی آسان در محل صفاییه، چهار راه پژوهش، خیابان استاد احمد آرام، نبش میرداماد 1، طبقه فوقانی دفتر پیشخوان دولت با 70 درصد پیشرفت فیزیکی، پیش فروش می شود. شرایط و قیمت ها به Initiates file downloadپیوست ارائه شده است. لطفا برای اطلاعات بیشتر با املاک سالاری با شماره تماس 09131549709 (جناب آقای مهندس علی سالاری) تماس حاصل فرمایید.

پیش فروش آپارتمان و واحد های تجاری با قیمت مناسب در مشهد مقدس:1395.10.28.2

به اطلاع همکاران محترم می رساند، بنا به درخواست برخی از اعضای هیئت علمی، سه پروژه توسط یکی از شرکت های وابسته به بانک مسکن، در مشهد مقدس با شرایط ویژه در حال پیش فروش می باشد. مکان پروژه ها، کاتالوگ و لیست قیمت ها Initiates file downloadپیوست می باشد. لطفا برای اطلاعات بیشتر به املاک سالاری (مهندس علی سالاری) با شماره تماس 09131549709 تماس بگیرید. 

 

شرايط فروش مجتمع آپارتماني 20 واحدي

جهت اطلاع از شرايط فروش مجتمع آپارتماني 20 واحدي بر روي لينك زير كليك نمائيد.

Initiates file downloadشرايط فروش

تسهيلات مسكن-آپاراتمان هاي 170-120 متري

پیرو پیگیری های بعمل آمده تعدادی واحد آپارتمانی با متراژ 120 تا 170 متری با قیمت علی الحساب متری 16000000ریال بصورت پیش فروش جهت اعضاء محترم هیأت علمی در نظر گرفته شده است. خواهشمنداست به اعضای محترم هیات علمی آن دانشکده اطلاع رسانی شود تا با مراجعه به سایت موسسه الزهرا به
آدرس
www.ALZAHRA-INS.com و مشاهده شرایط واگذاری در صورت متقاضی بودن جهت دریافت معرفی نامه به معاونت آموزش دانشگاه مراجعه فرمایند.

 

تسهيلات مسكن-آپاراتمان هاي 92-81 متري

 

با توجه به هماهنگی صورت گرفته با موسسه الزهرا(س) به استحضار می رساند تعداد محدودی آپارتمان 81 تا 92 متری برای اعضاء هیأت علمی جوان و متأهل فاقد مسکن با شرایط و تسهیلات ویژه آماده تحویل در نظر گرفته شده است. خواهشمنداست به افراد مشمول اطلاع رسانی شود تا با مراجعه به سایت موسسه الزهرا به آدرس www.ALZAHRA-INS.com و مشاهده شرایط واگذاری در صورت متقاضی بودن جهت دریافت معرفی نامه به معاونت آموزش دانشگاه مراجعه فرمایند.

 

 

شرایط پیش فروش و خرید نقد و اقساطی واحد های مجتمع اپارتمانی الزهرا

به اطلاع همکاران محترم می رساند طبق تفاهمات به عمل آمده با موسسه الزهرا ، تعدادی از واحد های مجتمع اپارتمانی الزهرا آماده واگذاری به صورت نقد و اقساط به اعضای هیئت علمی می باشد. همچنین این موسسه در پی پیش فروش تعدادی واحد های 160 متری می باشد. همکاران می توانند برای خرید واحد های ذکر شده نسبت به دریافت معرفی نامه از معاونت پژوهشی اقدام فرمایند. 

 برای اطلاع از قیمت و شرایط تحویل واحد های آپارتمانی به لینک های زیر مراجعه بفرمایید. 

اعلام نیاز مسکن اعضای هیئت علمی

بدينوسيله به استحضار مي رساند با توجه به اينكه كميته رفاه اعضاء هيـات علمي در حال پيگيري و انجام هماهنگي لازم جهت چگونگي رفع مشـكل مسكن اعضاء محترم هيات علمي مي باشد خواهشمند است اعضـاء هيات علمي متقاضي مسكن Initiates file downloadجدول زير را تا چهارشنبه 5.12.1394 تكميـل و به دست رابطین رفاهی دانشکده ها برسانند. 

شـرايط ویژه واگـذاري مجتمـع مسـكوني فرشته يزد برای اعضای هیئت علمی

با عرض خسته نباشید خدمت همکاران محترم، به پيوست نامه شماره 30860 مورخ 94/12/10 شركت سـرمايه گذاري مسكن زاينده رود در خصوص شـرايط واگـذاري مجتمـع مسـكوني فرشته يزد جهت اطلاع رساني به اعضاي محتـرم هيـات علمـي بـه حضـور ارسال مي گردد. در صورت نياز به كسب اطلاعـات بيشـتر اعضـاي محتـرم هيات علمي مـي تواننـد بـا شـماره تلفـن همـراه آقـاي مهنـدس سـالاري 09131549709تماس حاصل فرمايند. (Initiates file downloadپيوست)

معرفی املاک سالاری جهت ارائه مشاوره مسکن به اعضای هیئت علمی

با توجه به درخواست هاي مكرر اعضاي محترم هيـات علمـي بـراي تـامين مسكن و با توجه به مذاكرات بعمل آمده در جلسه مـورخ 95/2/25 كميتـه رفاه ا ضع اي هيات علمي مقرر گرديد يكـي از شـركت هـاي تـامين كننـده مسكن كه در اين زمينه فعاليت دارند شناسائي گرديده و به اعضاي محتـرم هيات علمي براي اخذ مشـورت و راهنمـايي معرفـي شـود. لطفا برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک کنید. 

تسهیلات ویژه جهت پیش فروش اپارتمان های مجتمع بارانا

به اطلاع همکاران گرامی می رساند، با هماهنگی به عمل آمده با شرکت سیما سازه یزد و املاک سالاری تسهیلات ویژه ای جهت اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، جهت پیش فروش واحد های 80 تا 120 متری مجتمع بارانا واقع در میدان امام علی (ع) در نظر گرفته شده است. لطفا برای اطلاعات بیشتر از محل پروژه و نیز شرایط ویژه پرداخت به Initiates file downloadلینک زیر مراجعه نمایید. افرادی که مایل به پیش خرید از واحد های این پروژه می باشند، می توانند با املاک سالاری به شماره 38230075 و همراه 09131549709 واقع در صفائیه، بلوار شهیدان اشرف، جوادالائمه، مجتمع تجاری پشت مسجد جوادالائمه، املاک سالاری تماس حاصل نمایید. 

 

اطلاعيه درخصوص پيش فروش واحدهاي پروژه آپارتماني مسكوني بارانا يزد و بهار تفت

به اطلاع همکاران گرامی می رساند، با Initiates file downloadهماهنگی به عمل آمده با شرکت سیما سازه یزد روش ويژه فروش آپارتمان هاي مذكور را در لينك مربوطه مي توانيد مشاهده فرمائيد

Initiates file downloadروش ويژه فروش

 

تسهیلات شرکت ارین موتور نماینده مجاز میتسوبیشی ویژه پزشکان

اطلاع همکاران پزشک میرساند شرکت آرین موتور تسهیلات ویژه ای را برای فروش خودروهای میتسوبیشی ویژه پزشکان در نظر گرفته است. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک نمایید. 

تسهیلات شرکت آسمان یزد جهت خرید خودرو

به اطلاع اعضای هیئت علمی دانشگاه می رساند شرکت آسمان یزد تسهیلاتی را جهت خرید خودرو همکاران در نظر گفته است. به منظور آگاهی از این تسهیلات بر روی این لینک Initiates file downloadکلیک نمایید.

اطلاعيه فروش فوري ريو 5 درب از نمايندگي كيا

به اطلاع اعضای محترم هیئت علمی می رساند نمایندگی کیا، شعبه قناد باشی موافقت نموده است در صورت خرید دسته جمعی اعضای هیئت علمی خودروی ریو پنج درب را با تخفیف ویژه در اختیار اعضای هیئت علمی قرار دهند.

تلفن تماس نمایندگی قناد باشی جهت اطلاعات بیشتر: 09134504421

فروش ويژه خودروهاي ميتسوبيشي

همچنین به اطلاع می رساند نمایندگی شماره 4002 میتسوبیشی، نیز در صورت خرید دسته جمعی اعضای هیئت علمی محصولات این شرکت را با تخفیف ویژه به اعضای هیئت علمی تحویل می دهد. برای اطلاعات بیشتر با شماره 3-38243842-035 و شماره همراه 09131515527 تماس حاصل فرمایید.

تسهیلات خودرو از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران

به اطلاع همکاران محترم می رساند بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد تسهیلاتی را برای خرید خودرو در نظر گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر از واجدین شرایط بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک کنید.

تسهيلات خريد و ساخت مسكن اعضاي هيئت علمي دانشگاه

ارائه تسهيلات بانكي جهت بازنشستگان و شاغلين دانشگاه توسط بانك رفاه كارگران

بدینوسیله به اطلاع همکاران محترم می رساند طبق تفاهم صورت گرفته با بانک رفاه کارگران، تسهیلاتی با شرایط پیوست جهت بازنشستگان و شاغلین دانشگاه در نظر گرفته شده است. جهت کسب اطلاع بیشتر بر روی این لینک کلیک کنید. 

قرارداد تسهیلات بانک مهر اقتصاد

دینوسیله به اطلاع همکاران هیئت علمی می رساند، پس از پیگیری های کمیته رفاهی اعضای هیئت علمی تفاهم نامه پرداخت تسهیلات بین دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و  بانک مهر اقتصاد به امضا رسیده است. مفاد این تفاهم نامه در فایل های پیوست قابل رویت می باشد. 

جهت كسب اطلاعات بيشتر با آقاي برزگري مسئول اعتبارات بانك مهر اقتصاد با شماره تلفن 09132575739 يا آقاي عباسپور با شماره تلفن 09132532044 تماس حاصل فرمائيد.

Initiates file downloadپیوست 1

Initiates file downloadپیوست 2

 

مراحل اخذ تسهيلات از بانك مهر اقتصاد

قابل توجه اعضاي محترم هيات علمي دانشگاه

مراحل اخذ تسهيلات از بانك مهر اقتصاد به شرح ذيل مي باشد.

1- درخواست كتبي متقاضي به شرح Initiates file downloadفرم يك پيوست

2- تكميل Initiates file downloadفرم شماره دو و عودت آن به معاونت آموزشي دانشگاه

3- معرفي به بانك مهر اقتصاد

تسهیلات قرض الحسنه صندوق امام حسین (ع) مخصوص اعضای هیئت علمی و پزشکان

به اطلاعات همکاران محترم می رساند صندوق قرض الحسنه امام حسین (ع) آماده خدمت رسانی به صورت پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با حداقل کارمزد می باشد و برای مشاهده شرایط عضویت  و دریافت وام بر روی این لینک Initiates file downloadکلیک کنید. 

تسهیلات مسکن و کارت اساتید بانک ملت

پیرو توافقات حاصله با بانک ملت مقرر گردید تا تسهیلات مسکن و کارت اعضای هیئت علمی به شرح پیوست با ارائه مدارک لازم از سوی متقاضیان هیئت علمی پرداخت گردد.

Initiates file downloadپيوست

اعلام آمادگی بانک رفاه جهت صدور کاراکارت برای اعضای هیئت علمی

بدین وسیله به اطلاع همکاران محترم می رساند بانک رفاه کارگران آمادگی خود را جهت صدور کاراکارت به منظور رفاه اعضای هیئت علمی، اعلام کرده است. برای اطلاعات بیشتر بر روی این لینک Initiates file downloadکلیک نمایید. 

سمینار آموزشی تشریح روش های اخذ گواهی دانش بنیان

به اطلاع اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه می رساند سمینار آموزشی رایگان با عنوان تشریح روش های اخذ گواهی دانش بنیان با همکاری بنیاد ملی نخبگان در تاریخ سه شنبه 16  خرداد ماه 1395 برگزار خواهد گردید. لطفا جهت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک نمایید. 

قرار گرفتن مستندات کامل در مورد حمایت از شرکت های دانش بنیان بر روی وبسایت

احتراماً، به استحضـار مـي رسـاند مسـتندات كامـل دربـاره فراينـدهاي ارزيابي و حمايت از شركتهاي دانش بنيان شامل قانون حمايت از شركتها و مؤسسات دانش بنيان و راهنماي تسهيلات نظام وظيفه تخصصي براي افراد فعــال در ايــن شــركتها و ســاير مســتندات مــورد نيــاز، بــر روي ســامانه ir.daneshbonyan.www قرار دارد.

عقد تفاهم نامه با شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی

احتراما به اطلاع اعضای محترم هیئت علمی می رساند تفاهم نامه ای با یک شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی، از سوی مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت، جهت رفاه اعضای هیئت علمی عقد شده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید. 

Initiates file downloadتفاهم نامه بخش 1

Initiates file downloadتفاهم نامه بخش 2


انعقاد قرار داد با شرکت یاراگشت مجری تورهای اروپایی

: به اطلاع اعضای محترم هیئت علمی می رساند قراردادی بین کمیته رفاه با شرکت یاراگشت مجری تورهای اروپایی برقرار شده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک نمایید. 

تسهیلات اینترنت جهت رفاه اعضای هیئت علمی

احتراماً ، به اطلاع اعضای محترم هیئت علمی می رساند بـه Initiates file downloadپيوست تفاهم نامه انجام شـده بـين ايـن مـديريت و مخـابرات يـزد جهـت اطلاع رساني به اعضا ي محترم ارائه شده است . ضمنا جهت توضيحات تكميلي و نحوه ثبت نام از طريق رابط يـا كارشـناسIT هر واحد با مسئول فني CRM اين تفاهم نامه، آقاي مهندس گلستاني تماس حاصل فرمايند .

 

تسهيلات رفاهي استفاده از هتل ها

با توجه به پیگیری های صورت گرفته توسط کمیته رفاه اعضاء هیات علمی دانشگاه بدینوسیله میزان تخفیف هتل ها به شرح ذیل اعلام می گردد. خواهشمند است به اعضای محترم هیات علمی دانشکده اطلاع رسانی لازم صورت گیرد:

نام هتل

اقامت

رستوران

هتل داد

15 %

15 %

هتل ارگ

25 %

15 %

هتل مشیر

20 %

عدم اخذ سرویس و عوارض

هتل لاله

35 %

عدم اخذ سرویس و عوارض و 10% تخفیف

هتل آریانا

---

12 %

 

عقد تفاهم نامه دانشگاه با رستوران شاندیز نماینده مشهد مقدس

بدینوسیله به اطلاع همکاران گرامی می رساند دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی تفاهم نامه ای را جهت رفاه اعضای هیئت علمی با رستوران شاندیز (نماینده مشهد مقدس) به امضا رسانیده است. لطفا جهت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک نمایید.

تفاهم نامه با مجموعه مدارس دخترانه غيردولتي

احتراما به اطلاع همکاران محترم می رساند تفاهم نامه كاري بين مجموعه مدارس دخترانه غيردولتي روش نوين با دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد امضا شده است. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک کنید. 

تمدید قرارداد با کانون قلمچی

احتراما به اطلاع همکاران محترم می رساند دانشگاه علوم پزشکی قرار داد خود با کانون قلمچی را تمدید کرده است. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک کنید. 

تمدید قرارداد با کانون ام ابیها

احتراما به اطلاع همکاران محترم می رساند دانشگاه علوم پزشکی قرار داد خود با کانون ام ابیها را تمدید کرده است. برای اطلاعات بیشتر بر روی Initiates file downloadلینک زیر کلیک کنید. 

تمدید قرارداد با گالری روز هشتم

احتراما به اطلاع اعضای محترم هیئت علمی می رساند قرار داد تمدید شده فیمابین دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و گالری روز هشتم جهت تسهیل خرید لوازم آرایشی و بهداشتی به پیوست ارائه شده است. اعضای هیئت علمی می توانند با ارائه کارت شناسایی و معرفی نامه از کمیته رفاه دانشگاه از تسهیلات مورد قرارداد استفاده نمایند. 

تسهیلات خرید طلا جهت رفاه اعضای هیئت علمی:1395.11.25

بدینوسیله به اطلاع همکاران محترم می رساند قراردادی میان کمیته رفاه اعضای هیئت علمی و طلافروشی شیخها منعقد شده است. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک نمایید. 

 

ثبت نام تور زیارتی مشهد مقدس:1395.11.25

ثبت نام تور زیارتی مشهد برای ماه های اسفند، فروردین و اردیبهشت با قیمت بسیار مناسب از بیستم تا بیست و شش بهمن ماه از طریق سایت معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه صورت می گیرد. لطفا برای اطلاعات بیشتر به سایت این معاونت مراجعه فرمایید. 

 

1395.08.11:تسهیلات سازمان دانش آموزی

به استحضار همکاران محترم می رساند سازمان دانش آموزی تسهیلاتی را جهت ارائه خدمات به فرزندان پرسنل دانشگاه در نظر گرفته است. خواهشمند است برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک کنید. 

1395.08.10:تسهیلات اینترنت با قیمت بسیار مناسب

احتراماً با توجه به مصوبه مورخ 24/7/95 كميتـه رفـاه اعضـاي هيـات علمي و هماهنگي بعمل آماده با شركت هاي وب بدينوسيله بـه استحضـار مي رساند اعضاي محترم هيات علمي آن دانشكده مي توانند جهت دريافت معرفي نامه سرويس ADSL به معاونت آموزشی دانشگاه مراجعـه نماينـد . لازم بـذكر است با توجه به پيگيري هاي صورت گرفته ADSL با حجم ماهيانه 3G و پهناي باند 16MB به مبلغ ساليانه 350000 ريال با تضـمين كيفيـت در اختيار اعضاي هيات علمي قرار مي گيرد.

تسهیلات اقامت در مجتمع آموزشي و فرهنگي هتل پرديسان مشهد

مجتمع آموزشي و فرهنگي هتل پرديسان مشهد به آدرس : مشهد _ بزرگراه شهيد كلانتري جنب پارك صدا و سيما – تلفن : 38731820-051 نمابر : 38795025-051  با شرايط نامه پيوست آماده پذيرايي از اعضاي محترم هيات علمي در ايام سال مي باشد. برای اطلاعات بیشتر بر روی این لینک Initiates file downloadکلیک نمایید. 

صدور آني مستر كارت

صدور آنی مستر کارت

 

بدینوسیله به اطلاع همکاران گرامی می رساند پیرو مذاکرات صورت گرفته شرکت طلوع بازرگانی ایران آمادگی خود را جهت صدور آنی مستر کارت در استان یزد اعلام نموده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد خصوصیات مستر کارت های صادر شده توسط اين شرکت بر روی این لینک Initiates file downloadکلیک نمایید.

شرايط وي‍ژه خريد طلا

بدینوسیله به اطلاع همکاران گرامی میرساند جواهری مهدی واقع در بازار خان، پاساژ رضا، آمادگی فروش جواهرات با اقساط ده ماهه با کارمزد یک درصد جهت کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد را اعلام نموده است.

دستگاه های تهویه مطبوع با اقساط ده ماهه

با توجه به تفاهم في مـابين كميتـه رفـاهي دانشـگاه و شـركت مطبوع عمران بدينوسيله باطلاع مي رساند كليه همكـاراني كـه تمايـل بـه خريد سيستم هاي تهويه مطبوع بصورت اقسـاط ده ماهـه را دارنـد مـي توانند با مراجعه به رابط رفاهي واحد خود نسـبت بـه ثبـت نـام اقـدام لازم بعمل آورند. ضمنا جهت اطلاع بيشتر از شرايط اين سيستم ها مي توانند به سايت معاونت توسعه مدیریت و منابع مراجعه نمايند .

تسهيلات رفاهي استفاده از هتل سان سيتي قشم

بدينوسيله به اطلاع كليه اعضاي محترم هيأت علمي مي رساند كه قرارداد بيمارستان شهيد صدوقي با هتل سه ستاره سان سيتي قشم (واقع در مركز تجاري قشم) منعقد گرديده است. جهت ثبت نام براي ماه بهمن هر نفر هر شب 15000 تومان با صبحانه، از هم اكنون مي توانند در ساعات اداري با روابط عمومي بيمارستان شهيد صدوقي 3183550 تماس بگيرند.

تسهیلات خرید اقساطی طلا

طبق هماهنگی جناب آقاي حيدري رابط محترم بانك رفاه هماهنگي، اعضاي محتـرم هيـات علمـي و خانواده هايشان می توانند نسبت به خرید طلا در طلا فروشي آقاي احساني واقع در بازار خان با ارائه تسهيلات ويژه اقدام نمایند. همكاران محترم در هنگام مراجعه خود و يا خانواده حتما كارت شناسنايي هيات علمي به همراه داشته باشند.

تسهیلات تهیه ویزا کارت

اعضاي محترم هيات علمي متقاضي جهت اخذ ويزاكارت می توانند به شعبه مركزي بانك رفاهجناب آقاي صـداقت بـه شماره تلفن 36270260 مراجعه فرمايند.

تهیه کارت عضویت استخر کاج

طی تفاهم به عمل آمده با استخر کاج، همکاران می توانند در سانس های مشخص به صورت نیم بها از امکانات استخر کاج استفاده نمایند.  به منظور تهیه کارت عضویت استخر کاج به آقای ساده مراجعه فرمایید. ضمنا سانس استخر کاج جمعه هاساعت6/5 تا 8 بعد از ظهر می باشد و از فروردین ماه علاوه بر سانس جمعه، دوشنبه ها ساعت 8/5 تا 10 شب نیز اضافه خواهد شد. 

لیست مراکز طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

بدینوسیله لیست مراکز طرف قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به پیوست ارائه می گردد. همکاران محترم می توانند از تسهیلات مراکز ذکر شده در لیست استفاده نمایند. 

Initiates file downloadپيوست

تور یک روزه میبد و اردکان جهت اعضای محترم هیئت علمی و خانواده گرامی

بدينوسيله به استحضار مي رساند كميته رفاهي اعضاي هيئت علمـي در نظر دارد با همكاري دانشكده پرستاري ميبد، تور يك روزه ميبـد و اردكـان جهت اعضاي محترم هيئت علمي و خانواده آنها برگزار نمايـد . بـه Initiates file downloadپيوسـت شرح برنامه هاي تور خدمتتان ارائه مي گردد. 

خدمات معاینه فنی خودرو کارکنان دانشگاه به همراه هدایای ویژه

به اطلاع همکاران محترم می رساند نمایندگی مجاز فروش خدمات خودرو جعفری نژاد،  معاینه فنی خودرو را برای کارکنان دانشگاه به همراه هدایای ویژه انجام می دهد.

لیست رستوران های طرف قرارداد با کمیته رفاه دانشگاه

لیست رستوران های طرف قرارداد با کمیته رفاه دانشگاه  به Initiates file downloadپیوست می باشد.

اطلاعيه در مورد ويزا كارت

عقد قرارداد با لاستیک فروشی سلطانی

به اطلاع همکاران محترم می رساند لاستیک فروشی سلطانی به ادرس سه راه حکیمیان، جنب مسجد بلوری زاده طرف قرارداد با شرکت تعاونی دانشگاه علوم پزشکی می باشد.

برقراری تسهیلات روادیدی جهت دانشگاهیان و پژوهشگران ایرانی از طرف دولت تونس

به اطلاع همکاران محترم می رساند دولت تونس اخیرا تسهیلاتی را جهت اخذ روادید آن کشور برای دانشگاهیان و پژوهشگران ایرنی برقرار کرده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک کنید. 

قرارداد شركت خـدمات مسـافرت هـوايي سـهره گشـت آريـا بـا دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی

پيرو پيگيري و هماهنگي بعمل آمده توسط كميته رفاه اعضاي هيات علمي به پيوست قرارداد شركت خـدمات مسـافرت هـوايي سـهره گشـت آريـا بـا دانشگاه جهت اطلاع رساني به اساتيد و هرگونه اقـدام مقتضـي بـه حضـور ارسال مي گردد. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک کنید. 

تسهیلات ویژه جهت سفر زیارتی به مشهد مقدس

در اقدامی بي نظير و با همکاری کمیته رفاهی دانشگاه فرصتی فراهم است تا همکاران گرامی از این شرایط استثنایی بهره مند شوند لذا متقاضیان می توانند ضمن مطالعه دقيق شرايط ، با مراجعه به لینک تور مشهد درسايت معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه كه از ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 1395/20/2 فعال خواهد شد ، ثبت نام نمایند. برای اطلاعات بیشتر بر رویاین لینک Initiates file downloadکلیک کنید. 

ليست تسهيلات تربيت بدني دانشگاه جهت رفاه اعضاي هيات علمي

بدینوسیله لیست خدمات تربیت بدنی دانشگاه جهت اعضای هیئت علمی و خانواده آنها اعلام می گردد:

1-استخر کاج صفائیه، روزهای جمعه ساعت 18:30 تا 20، مبلغ بلیط استخر با سونا و جکوزی به ازای هر نفر 60000 ریال

2-فوتبال روز های پنجشنبه ساعت 19-17 ، زمین چمن مجتمع آموزشی امام رضا (ع)

3-والیبال روز های جمعه ساعت 9 الی 10 صبح، سالن جوان، مجتمع امام رضا (ع)

4-مدرسه فوتبال ویژه فرزندان پسر، روز های زوج ساعت 8 الی 10 صبح، زمین چمن مجتمع آموزشی امام رضا (ع)

5-کلاس آموزش شنا ویژه همسران و فرزندان دختر، محل ثبت نام اداره تربیت بدنی، واحد خواهران. محل برگزاری کلاس ها: استخر دانشگاه یزد. شماره تماس: 4-36240691 سرکار خانم فرقانی

6-آموزش والیبال ویژه دختران زیر 17 سال، سالن اما علی (ع)، روز های زوج ساعت 10-8 صبح

.

تفاهم نامه با كانون زبان سفير

به اطلاع همکاران محترم می رساند طبق تفاهم صورت گرفته مابین دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و کانون زبان سفیر گفتمان، تسهیلاتی برای پرسنل و فرزندان آنها در نظر گرفته شده است. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک کنید.

تفاهم نامه با شركت صنايع رباتيك ايران

به اطلاع همکاران محترم می رساند طبق تفاهم صورت گرفته مابین دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و شرکت صنایع رباتیک ایران، تسهیلاتی برای پرسنل و فرزندان آنها در نظر گرفته شده است. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک کنید.

تفاهم نامه با كانون قلمچي

اطلاع همکاران محترم می رساند طبق تفاهم صورت گرفته مابین دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و واحد های خواهران و برادران کانون فرهنگی آموزشی قلمچی تسهیلاتی برای پرسنل و فرزندان آنها در نظر گرفته شده است. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک(Initiates file downloadواحد برادران Initiates file downloadواحد خواهران) کنید.

تفاهم نامه با كانون ام ابيها

به اطلاع همکاران محترم می رساند طبق تفاهم صورت گرفته مابین دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و کانون ام ابیها، تسهیلاتی برای پرسنل و فرزندان آنها در نظر گرفته شده است. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک کنید.

1395.7.5 عقد تفاهم نامه با کیش چوب

به اطلاع همکاران محترم می رساند دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی جهت رفاه کاركنان و اعضای هیئت علمی تفاهم نامه ای را با صنایع کیش چوب یزد به امضا رسانیده است.

برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک نمایید. 

 

1395.7.5 عقد تفاهم نامه با صنایع چوب نیکان یزد

به اطلاع همکاران محترم می رساند دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی جهت رفاه کارکنان و اعضای هیئت علمی تفاهم نامه ای را با صنایع چوب نیکان یزد به امضا رسانیده است.

برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر Initiates file downloadکلیک نمایید. 

 

ثبت نام برای سومین دوره تور زیارتی مشهد مقدس از طرف دانشگاه

به اطلاع همکاران محترم می رساند سومین دوره تور زیارتی مشهد مقدس برای ماه های آذر، دی و بهمن از روز یکشنبه نهم آبان ماه لغایت شانزدهم آبان ماه از طریق سایت معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در دسترس می باشد. 

صورتجلسه اخبار کمیته رفاه اعضای هیئت علمی 16 مهرماه 1397

اولين جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي در سال 97  روز دوشنبه مورخ 16 مهر ماه 97 با حضور در محل دفتر معاونت آموزشي دانشگاه برگزار گرديد .

1-  با توجه به نامه رياست محترم هيات علمي وزارت در خصوص اعلام امكانات رفاهي فرهنگي و همچنين معرفي يك نفر به عنوان رابط نماينده اين دانشكاه مقرر گرديد جناب آقاي دكتر احرامپوش هماهنگي لازم با وزارت انجام تا اقدامات بعدي در اين خصوص صورت گيرد.

2-  با توجه به صورتجلسه كميته رفاه در خصوص زمين و قطعه بندي نمودن آن مطرح و مقرر شد موضوع به دليل عدم پيگيري لازم از دستور كار خارج شود.

3-  با توجه به پيگيري هاي صورت گرفته توسط جناب آقاي دكتر واعظي جهت اخذ مجوز از وزارت كشور جهت تاسيس كميته رفاه اعضاي هيات علمي پيشنهاد شد نامبرده نسبت به تدوين برنامه گردهمايي به مناسبت هاي مختلف اقدام نمايند.

4- مقرر شد آقاي دكتر وحيدي نسبت به تامين فضاي مناسب بعنوان دبيرخانه كميته رفاه اعضاي هيات علمي در يكي از فضاهاي آموزشي درماني دانشگاه اقدام نمايد.

5-  مقرر شد آقاي مهندس اميني پور ضمن هماهنگي با كميته رفاه كاركنان ليست خدمات مراكزي كه امكان اجراي آن جهت اعضاي هيات علمي وجود داشته باشد تهيه نمايند.

6-  مقرر شد آقاي دكتر اسماعيلي در خصوص استفاده از فضاي ورزشي بصورت اختصاصي يا عمومي ( استخر و ......) پيگيري و اقدام نمايند.

7-  مقررشد آقاي دكتر دادبين پور در خصوص حجم بسته هاي اينترنتي جهت اعضاي هيات علمي آخرين تسهيلات را در جلسه بعدي ارائه نمايد.

8- مقرر شد آقاي ساده گزارشي از وضعيت و عملكرد كارگروه سلامت اعضاي هيات علمي در جلسه بعدي ارائه نمايند.

9-  مقرر شد آقاي دكتر شيخها آخرين اقدامات انجام شده در خصوص خريد خودرو در جلسه بعدي ارائه نمايند.

 10- مقرر شد آقاي مهندس اميني پور گزارشي از وضعيت ارائه خدمات به اعضاي هيات علمي در ساير موسسات آموزشي عالي تهيه و در جلسه بعدي ارائه نمايند.

صورتجلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي 97.07.16

تسهیلات اشتراک اینترنت جهت رفاه اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشگاه

به اطلاع همکاران محترم می رساند طی قراردادی مقرر شد شرکت پیشگامان جهت اشتراک اینترنت اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشگاه تسهیلاتی را فراهم آورد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت پیشگامان و یا معاونت آموزشی تماس حاصل فرمایید. 

صورتجلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي 96.11.14

نشست مشترك روساي دانشكده ها با اعضاي كميته رفاه هيات علمي تشكيل و مطالب ذيل مطرح و مقرر شد:

1- در ابتداي نشست با توجه به حضور رياست محترم بانك رفاه در اين جلسه، جناب آقاي دكتر احرامپوش از حضور

و اهتمام ايشان تقدير و تشكر نمود و در خصوص اعطاء وام و هديه به اعضاء هيات علمي مطالبي بيان نمودند.

2-آقاي تاجي رياست بانك رفاه گزارشي در خصوص ميزان و نوع تسهيلات ارائه شده پرسنل و اعضاي هيات علمي

ارائه نمودند( طي سه سال گذشته  1200 ميليارد ريال)

3- در خصوص نشست و جلسه هم انديشي و دورهمي اعضاي هيات علمي مقرر گرديد برنامه اي در روز پنجشنبه مورخ 96/12/17 در پرديس بين الملل تشكيل گردد و روساي محترم دانشكده اطلاع رساني لازم را در اين خصوص بعمل آورند.

4- مقرر گرديد جناب آقاي نيكوكاران مسئول محترم روابط عمومي برنامه هايي در خصوص نشست 17 اسفند آماده نمايند و بر لزوم سخنراني رياست محترم دانشگاه، معاون محترم آموزشي تاكيد گرديد.

5- جناب آقاي دكتر شيخها آمادگي خود را جهت برگزاري هر چه باشكوه تر نشست 17 اسفند اعلام نمودند.

صورتجلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي 96.09.25

جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي روز شنبه مورخ 96/9/25  با حضور اعضا تشكيل و پس از بحث و بررسي مقررگرديد :

1- آقاي مهندس ابراهيمي از شركت ياراگشت توضيحاتي در خصوص سفر به كشورهاي اروپايي ارائه نمودند كـه 50 % هزينه بصورت نقد و 50 % مابقي بصورت 2 قسط همچنين با توجه به تعداد افراد گروه و خانوادگي تسهيلاتي فراهم مي نمايند. در اين خصوص مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها در خصوص تسهيلات ويژه سیاحتي بـا مهنـدس ابراهيمـي اقدام نمايند و گزارش مربوطه جهت بازگذاري روي سايت گزارش گردد .

2- آقاي مهندس سالاري در خصوص مسكن اعضا و زمين آقاي مهندس دانش توضـيحاتي ارائـه نمودنـد همچنـين در خصوص پيشرفت كار مقرر گرديد جلسه اي با حضور مدير و مـدير عامـل شـركت تعـاوني مسـكن دانشـگاه، مهنـدس سالاري، دكتر شيخها و مهندس اميني پور فراهم گردد. همچنين مقرر شـد جلسـه اي بـا حضـور نماينـدگان مسـكن دانشگاه هاي يزد و آزاد برگزار تا در خصوص تامين مسكن ارائه طريق نمايند .

3- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر متالهي تمهيدات زيارتي مشهد از طريق كميته رفاه دانشگاه همواره اقـدام نماينـد تـا همكاران هيات علمي نيز از فرصت سفر زيارتي مشهد استفاده نمايند. ضمنا در صورت استقبال اعضاء هيـات علمـي در خصوص هتل اترك نيز اقدام لازم بعمل آيد .

4- در خصوص كانون بازنشستگان و شاغلين دانشگاه مقرر گرديد آقاي مهندس فرسـاد در خصـوص درمـان، خـدمات رفاهي ورزشي و تفريحي، نامه اي به كانون نوشته تا انتخابات جديد اجـازه فعاليـت بـه كـانون اعضـاي هيـات علمـي بازنشسته داده شودتا نسبت به اخذ مجوز جديد از وزارت كشور با مسئوليت خودشان بعمل آورند .

5- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر علي اكبر واعظي در خصوص مجوز از وزارت بهداشت در مورد كانون بازنشستگان اقدام نمايند تا نسبت به موارد قانوني كشوري اقدام گردد همچنين در اين خصوص از افراد بازنشسته عضو هيات علمي جناب آقاي دكتر وحيدي، مهندس فرساد و مهندس اميني پور و دو نفر با انتخـاب معاونـت آموزشـي دانشـگاه جنـاب آقـاي دكتر نوري بعنوان هيات مديره موقت بازنشستگان زير مجموعه كميته رفاه اعضاي هيات علمي انجام پذيرد .

6- مقرر شد جناب آقاي دكتر دادبين پور پيگيري لازم در خصوص اخذ تسهيلات جديد اينترنت اعضاي هيات علمي از شركت فن آوا و مخابرات بعمل آورند و تا روز دوشنبه مورخ 96/09/27 گزارش لازم را به معاونت آموزشي اعلام نمايند .

7- در خاتمه از جناب آقايان دكتر شيخها، دكتر وحيدي و ساير دست اندركاران مراسم تجليل از اعضاي هيـات علمـي بازنشسته(كه روز پنج شنبه مورخ 96/09/23 در پرديس بين الملل بعمل آمد) تقدير و تشكر مي گردد .

صورتجلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي 96.08.13

جلسه كميته رفاه با حضور اعضاء در تاريخ 96/08/13 تشكيل و موارد ذيل مورد تصويب و موافقت قرار گرفت :

 1-در خصوص اينترنت اعضاء هيات علمي مقرر گرديد آقاي مهندس گلستاني آخرين اقدامات انجام شده تا دو روز آينده را به صورت مستند جناب آقاي دكتر نوري اعلام تا به اعضاء ابلاغ گردد.

2-در خصوص ارائه خدمات زيارتي و استفاده از هتل مناسب تر و چهارستاره جهت اعضاء محترم هيات علمي مقرر گرديد رايزني و هماهنگي لازم توسط آقاي صفاري صورت گرفته و نتيجه را در جسله بعدي گزارش نمايند.

3-جناب آقاي ساده مسئول اداره ارتقاء سلامت كاركنان گزارشي در خصوص تشكيل پرونـده سـلامت اعضـاء هيـات علمي ارائه نمودند و بيان فرمودند كه 86 نفر تاكنون موفق به مراجعه و تشكيل پرونده و انجام آزمايشـات مربوطـه گرديده اند كه مقرر گرديد به منظور سرعت عمل ، تـيم سـنجش بـا ابـلاغ معاونـت محتـرم بهداشـتي در محـل دانشكده ها استقرار يابند تا حداكثر امكان كار فراهم گردد.

4-مقرر شد به منظور تشويق اعضاء هيات علمي به امور ورزش جناب آقاي ساده در خصوص فراهم نمودن تسـهيلات لازم و تعيين نوع ورزش مناسب اقدامات لازم فراهم آورد و در جلسه بعدي گزارش آن را ارائه نمايند.

5-در خصوص سفرهاي سياحتي و زيارتي موسسه پيشگامان براي سفرهاي خارجي تسهيلات لازم براي اعضاء هيـات علمي فراهم نموده است ضمنا مقرر شد مجددا جناب آقاي دكتر شيخها تسهيلات مربوطه را معرفي و اقدام نمايد.

6-در خصوص نشست اعضاء هيات علمي بازنشسته و تجليل از آنها و خانواده آنها مقرر شد جناب آقاي دكتر شيخها با هماهنگي دكتر وحيدي و دكتر علي دهقاني امكانات لازم بـراي پـذيرايي مناسـب و مراسـم شـام روز سـه شـنبه 96/09/13 در پرديس بين الملل اقدام لازم بعمل آورده و پيشنهادات خود در خصـوص نحـوه اجـراي برنامـه را بـه معاونت آموزش اعلام نمايند.

7-در خصوص خريد و فروش و تهيه زمين مناسب جهت ساخت مسكن اعضاء هيات علمـي مقـرر شـد جنـاب آقـاي مهندس سالاري با جناب آقاي دانش مذاكره و شرايط خريد و ساخت مسكن به ويژه زمـين هـاي آقـاي دانـش را پيگيري و به اطلاع اعضاء محترم هيات علمي رسانده شود.

8-مقرر گرديد جسله مشتركي بين كميته رفاه اعضاء هيات علمي و كميته بازنشسـتگان تشـكيل و از اعضـاء كميتـه مذكور در جلسه بعدي دعوت بعمل آيد و امكان همكاري لازم ايجاد گردد.

 

صورتجلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي 96.07.01

جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي دانشگاه روز شنبه مورخ 96/7/1 با حضور اعضا در دفتر معاونتآموزش دانشگاه تشكيل گرديد .

1-  در خصوص تسهيلات اسكان اعضاء هيات علمي در مشهد مقدس مقرر گرديد جلسه اي با حضور جناب اقاي دكتر متالهي، دكتر احرامپوش، دكتر نوري شادكام و آقاي موسوي برگزار گردد.

2-  مقرر گرديد معاونت تحقيقات و فن آوري ( دكتر دادبين پور و مهندس گلستاني) در خصوص تسهيلات براي اينترنت اعضاء هيات علمي حداكثر ظرف دو هفته اين تسهيلات و انعقاد قرارداد با شركت مخابرات بعمل آورند.

3-  در خصوص زمين اقاي مهندس دانش مقرر گرديد جلسه اي با حضور هيات مديره تعاوني مسكن تشكيل و تصميمات لازم اتخاذ گردد اين جلسه حداكثر طي 10 روز آينده تشكيل گردد.

4-  آقاي دكتر واعظي گزارشي از ثبت كانون بازنشستگان اعضاء هيات علمي به اطلاع اعضاء رساندند.

5-  مقرر گرديد جناب آقايان دكتر وحيدي ، دكتر شيخها، دكتر واعظي هماهنگي و پيگيري تشكيل جلسه اي با حضور اعضاء بازنشسته هيات علمي به همراه خانواده هايشان در مركز همايش هاي باقرالعلوم برگزار گردد و از آنها تجليل گردد.

6-  مقرر گرديد جناب آقاي ساده گزارشي از تشكيل پرونده سلامت اعضاء هيات علمي آماده و در جلسه بعدي گزارش نمايند.

7-  مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها تسهيلات لازم براي سفرهاي زيارتي و سياحتي اعضاء هيات علمي بررسـي و در جلسه بعدي گزارش آن را ارائه نمايند.

صورتجلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي 96.5.21

جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي شاغل و بازنشسته صـبح روز شـنبه مـورخ 96/5/21 بـا حضـور اعضـاء در دفتـر معاونت آموزش تشكيل و پس از طرح موضوعات مختلف و بحث و بررسي مقرر گرديد :

1- مقرر گرديد آقاي مهندس سالاري مجددا پروژه دياكو را كارشناسي كرده و نظر كارشناسـي خـود در جلسـه آينـده اعلام نمايند .

2- مقرر گرديد معاونت محترم آموزشي دانشگاه طي مكاتبه اي با جناب آقاي علي دهقاني سرپرست حوزه رياست نسبت به تخصيص يك اتاق جهت كميته رفاه اعضاي هيئت علمي در ساختمان جديد نهاد مقام معظم رهبري اقدام نمايند .

3- در خصوص نامه شركت احرار، با توجه به اينكه تسهيلات خاصي براي اعضاي هيئت علمـي و كاركنـان دانشـگاه در نظر گرفته نشده است، مقرر گرديد ضمن تشكر از شركت، جناب آقاي دكتـر دهقـاني مـذاكرات بيشـتري بـراي ارائـه تسهيلات انجام داده و نتيجه مذاكرات را در جلسه بعدي اعلام فرمايند .

4- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر دادبين پور به همراه مهنـدس احمـد سـلطاني آخـرين وضـعيت اينترنـت در سـاعات غيراداري به اعضاي هيات علمي را بررسي كرده و به اعضاي كميته ارائه دهند .

5- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر واعظي مجددا شرايط تاسيس كميته رفاه بازنشستگان را پيگيـري و در جلسـه بعـدي گزارش آن را ارائه نمايند.

صورتجلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي 96.3.6

جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي ساعت یازده و نیم روز شنبه مورخ 96/3/6 بـا حضـور اعضـاء در دفتـر معاونـت آموزشي تشكيل گرديد كه پس از بحث و بررسي موضوعات زير مصوب شد:

1- جناب آقاي دكتر علي دهقاني گزارشي از بازديد از شركت كرمان موتور و مذاكره با مـديران شـركت بـه اطـلاع اعضاء كميته رساندند. مقرر شد كه ايشان كليه اطلاعات و تخفيفات ويژه را طي نامه اي از شركت مذكور دريافت و جهت بارگذاري در سايت كميته رفاه در اختيار دكتر امين صالحي قرار دهند.

2- نماينده شركت ساختماني رزلند جناب آقاي سعيد نام در جلسه حضور يافتـه و گزارشـي از واحـدهاي در حـال ساخت مجتمع رزلند واقع در چهارراه پژوهش ارائه نمودند كه در ادامه مقرر گرديد جناب آقاي مهنـدس سـالاري ضمن بررسي و انجام پيگيري هاي لازم جهت واحدهاي ارزان قيمت پيگيري و در جلسه بعدي گزارش نمايند.

3- جناب آقاي ساده مسئول تربيت بدني دانشگاه گزارشي از چگونگي تشكيل پرونده سلامت جهت اعضـاي هيـات علمي و خانواده هاي آنها ارائه نمودند همچنين ايشان از افزايش سانس استخر اعضاي هيات علمي خبر دادنـد كـه مقرر شد موارد مذكور طي نامه اي به معاونت آموزشي اعلام تا در سايت كميته رفـاه بارگـذاري گـردد . همچنـين ايشان جهت تشكيل پرونده سلامت ساير اعضاي هيات علمي كه مراجعه ننموده اند پيگيري لازم انجام دهند.

4- مقرر گرديد جناب آقايان دكتر شيخها و ساده همكاري و پيگيري لازم جهت برگزاري تور سـياحتي، علمـي و ورزشي انجام و در جلسه بعدي گزارش ارائه نمايند.

5- مقرر گرديد جناب آقايان دكتر نوري شادكام و دكتر احرامپوش پيگيري لازم جهت سفر آقاي دكتر اكبري قـائم مقام معاونت آموزشي وزارت جهت شركت در نشست اعضاي هيات علمي شاغل و بازنشسته بعمل آورند.

6- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر علي اكبر واعظي آخرين اقدامات انجام شده در خصـوص ثبـت كـانون شـاغلين و بازنشستگان را پيگيري و در جلسه بعدي گزارش نمايد.

صورتجلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي 96.1.26

اولين جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي در سال 96 ساعت 11:30 روز شنبه مورخ 96.1.26 با حضور اعضاء در دفتر معاونت آموزشي تشكيل و پس از ارائه گزارشي از طرف جناب آقاي دكتر احرامپـوش، هـدف از تشـكيل اين كميته و برنامه هاي سالجاري به استحضار اعضاء رسانده شد. در ادامه پس از بحث و بررسي مقرر گرديد :

1- جناب آقاي دكتر واعظي گزارشي از روند ثبت كانون شاغلين و بازنشستگان ارائه نمودند و مقرر گرديد ايشان ضمن پيگيري نامه اي با امضاء معاونت آموزشي به روساي دانشكده ها در خصوص انتخابات كانون و تشكيل هيات مديره جديد به روساي واحدها ارسال نمايند.

2- مقرر گرديد در خصوص فضاي فيزيكي كانون مقرر گرديد جهت جانمايي اين فضا جناب آقايان دكتر توانگر، دكتر علي دهقاني، دكترعلي اكبر واعظي و مهندس اميني پور از محل تعيين شـده در دانشـكده پرسـتاري براي اين امر بازديد و در جلسه بعدي جناب آقاي دكتر واعظي گزارش بازديد را ارائه گردد.

3- مقرر گرديد جناب آقايان دكتر واعظي و دكتر وحيدي و ابوالفضل بناپور در خصوص برگزاري نشستي اعضاي هيات علمي شاغل و بازنشسته هماهنگي لازم بعمل آورند.

4- با توجه به مشكلات بوجود آمده در خصوص اينترنت اعضاي هيات علمي مقرر گرديد جناب آقـا ي مهنـدس صادقيان نامه اي با امضاء معاونت آموزشي تهيه و به روساي دانشكده ها و بيمارستان هاي آموزشي ارسال و تسهيلات جديد را معرفي نمايند.

5- گزارشي از تشكيل پرونده ارتقاء سلامت اعضاي هيات علمي توسط جناب آقاي ساده به اطلاع اعضاء كميتـه رسيد. 

در ادامه در خصوص تامين بسته پذيرايي از اعضاي هيـات علمـي در هنگـام خـون گيـري و تشـكيل

پرونده سلامت مقرر گرديد جلسه اي با حضور دكتر علي دهقاني معاون محترم دانشـجويي فرهنگـي، دكتـرمصدق معاون محترم غذا و دارو و دكتر لطفي معاون محترم بهداشتي برگزار گردد. جناب آقاي سـاده مـدير محترم مركز ارتقاء سلامت كاركنان مسئول پيگيري تشكيل جلسه و اجراي اين بنـد از صـورت جلسـه مـي باشد.

6- مقرر گرديد جناب آقاي ساده پيگيري و هماهنگي لازم جهت اضافه كردن يك سانس ديگر اسـتخر انجـام و گزارش اقدامات انجام شده را در جلسه بعدي ارائه نمايند.

7- مقرر گرديد جناب اقاي مهندس سالاري به اتفاق جناب آقاي دكتر شـيخها و جنـاب آقـاي سـاده از پـروژه مجتمع رزلند بازديد و گزارش آن در جلسه بعدي توسط مهندس سالاري ارائه گردد. همچنـين مقـرر شـد جناب آقاي مهندس سالاري پيگيري هاي لازم جهت تامين مسكن ارزان قيمت براي اعضـاي هيـات علمـي انجام و در جلسه بعدي گزارش آن را ارائه نمايند. 

صورتجلسه کمیته رفاه مورخ 25 دي 95

1-      مقرر گرديد جناب آقاي دكتر وحيدي ليست كسري مدارك مورد نياز اعضاي هيـات موسـس كـانون صـنفي اعضاي هيات علمي باز نشسته به تفكيك تهيه و در اختيار جناب آقاي دكتر واعظي قرار دهند تـا مراحـل ثبـت كانون نهايي شود .

2-       مقرر گرديد جناب آقاي دكتر وحيدي با هماهنگي دكتر شيخها و آقاي بناپور مقـدمات لازم جهـت برگـزاري نشست كاري اعضاي هيات علمي شاغل به تعداد 300 نفر در روز پنج شنبه مورخ /21/ 11 95 بعمل آورند .

3-       مقرر گرديد جناب آقاي دكتر نبي مجددا آخرين تسهيلات اعطايي شركت آرين موتور اخذ و جهت بازگـذاري بر روي سايت كميته رفاه در اختيار آقاي دكتر امين صالحي قرار گيرد .

4-       مقرر گرديد جناب آقاي دكتر صالحي كليه مصوبات اطلاعـات تسـهيلات خريـد خـودرو و مسـكن از رابطـين كميته رفاه پيگيري و اخذ نموده و بر روي سايت بارگذاري نمايند .

5-       مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها مجددا پيگيري لازم جهت دريافت اطلاعات لازم از جـواهري شـيخها را انجام داده و پس از اخذ جهت بارگذاري در اختيار آقاي دكتر صالحي قرار گيرد .

6-       مقرر گرديد جناب آقاي دكتر علي دهقاني مسئول محترم حوزه رياست هماهنگي لازم در خصـوص مصـوب هيات محترم رئيسه جهت ارائه تسهيلات به كميته رفاه اعضاي هيات علمي اعلام نمايند .

7-       مقرر گرديد جهت اطلاع رساني و انجام هماهنگي هاي لازم طي نامه اي از كليه دانشكده ها و بيمارستان ها كه داراي اعضاي هيات علمي هستند درخواست معرفي رابط كميته رفاه اعضاي هيات علمي گردد .

8-       مقرر گرديد جناب آقاي دكتر رحمانيان اطلاعات لازم از شركت رنو اخذ و جهـت بارگـذاري بـر روي سـايت تحويل جناب آقاي دكتر صالحي گردد .

9-       مقرر گرديد جناب آقاي ساده نتايج بازديد كارگروه ناظر تشكيل پرونده سلامت جهت تهيه شناسنامه سلامت اعضاي محترم هيات علمي در جلسه بعدي گزارش آن را ارائه نمايند .

10-   مقرر گرديد مشكلات بوجود آمده در خصوص خدمات اينترنتي ارائه شده توسط شـركت هـاي وب توسـط آقاي صادقيان پيگيري و در جلسه بعدي گزارش آن را ارائه نمايند .

11- مقرر گرديد آقاي مهندس سالاري اطلاعات لازم در خصـوص پـروژه سـاخت ماني مشـهد و همچنـين پـروژه چهارراه پژوهش تهيه و جهت بارگذاري روي سايت تحويل جناب آقاي دكتر صالحي نمايند.

 

صورتجلسه کمیته رفاه مورخ 20 آذر 95

جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي روز شنبه مورخ 20 آذر ماه 95 با حضور اعضاء در محل دفتر معاونـت آموزشـي تشكيل گرديد. در ابتداي جلسه جناب آقاي دكتر احرامپوش دبير كميته ضمن عرض خيـر مقـدم بـه دو تـن از اعضاي جديد كميته جناب آقايان دكتر رحمانيان و محمدابراهيم رضواني گزارشي از اهداف تشكيل اين كميتـه، فعاليت هاي انجام شده و همچنين فعاليت هاي در دست اقدام بيان نمودند. در ادامه دستور كـار جلسـه قرائـت گرديد كه پس از بحث و بررسي مقرر گرديد :

1- جناب آقاي مهندس سالاري گزارش بازديد از مجتمع آپارتماني بهارستان ارائه نمودند كه مقرر گرديد آخرين اطلاعيه دريافتي از طرف شركت در سايت كميته رفاه اطلاع رساني گردد.

2- جناب آقاي دكتر واعظي گزارشي از ثبت كانون شاغلين و بازنشستگان در سايت وزارت كشور به اطلاع اعضـاء رساندند.

3- جناب آقاي پورحسني نماينده شركت آرين موتور در جلسه حضور يافته و گزارشي از نحوه واگذاري و ميزان ارائه تسهيلات خريد خودرو ارائه نمودند كه مقرر گرديد جناب آقاي دكتر نبي آخرين اطلاعات تسهيلات اعطايي را دريافت و جهت بارگذاري در سايت تحويل جناب آقاي دكتر امين صالحي گردد.

4- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها هماهنگي و پيگيري برگزاري نشست هم انديشي و هم فكـري اسـاتيد

بازنشسته و شاغل در بهمن ماه سالجاري در پرديس بين الملل را پيگيري نمايند.

5- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر رحمانيان در خصوص واگذاري و چگونگي اعطاي تسهيلات خودرو از نمايندگي شركت رنو جهت جلسه آينده كه در /25/ 10 95 برگزار مي شود دعوت بعمل آورند.

6- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها پيگيري و هماهنگي لازم با جواهري شيخها انجام و اطلاعيه دريـافتي را جهت بارگذاري در سايت كميته رفاه در اختيار جناب آقاي دكتر امين صالحي قرار دهند.

صورتجلسه کمیته رفاه مورخ 29 آبان 95

جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي ساعت /30 12 روز شنبه مورخ 29 آذر 95 با شركت جنـاب آقايـان : دكتـر نوري شادكام، دكتر احرامپوش، دكتر علي دهقاني، دكتر شيخها، دكتر عليرضا وحيدي، دكتر كلانتر، دكتر علـي اكبر واعظي، دكتر نبي ميبدي، دكتر رضوي، مهندس اميني پور ، دكتر امين صالحي و مهندس سالاري در دفتر معاونت آموزشي تشكيل گرديد. در ابتداي جلسه جناب آقاي دكتر احرامپوش دبير محترم كميتـه رفـاه اعضـاي هيات علمي گزارشي از جلسه قبلي كميته به اطلاع حضار رساندند و در ادامه دستور كار جلسـه قرائـت گرديـد كه پس از بحث و بررسي مقرر گرديد :

1- در راستاي اجراي بند 3 مصوبه مورخ /7/24 95 كميته رفاه جنـاب آقـاي دكتـر شـيخها گـزارش بازديـد از مجموعه آپارتمان هاي 20 واحدي بهارستان واقع در بلوار جمهوري ارائـه نمودنـد . در ادامـه مقـرر گرديـد جناب آقاي دكتر شيخها بررسي هاي مجدد انجام و در صورت مثمرثمر بودن ، اطـلاع رسـاني لازم در ايـن خصوص صورت گيرد.

- 2 در راستاي اجراي بند 8 مصوبه /7/24 95 كميته رفاه جناب آقاي دكتر نبي گزارش بازديد از شـركت آريـن موتور ارائه نمودند. در ادامه مقرر گرديد جناب آقاي دكتر نبي از مدير شركت فوق الذكر جهـت شـركت در جلسه آينده كمتيه رفاه دعوت بعمل آورند.

- 3 گزارشي از ثبت كانون صنفي اعضاي هيات علمي شاغل دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي از طرف جنـاب آقاي دكتر علي اكبر واعظي ارائه گرديد د. ر ادامه مقرر گرديد جناب آقاي دكتر وحيدي و جناب آقاي دكتر واعظي پيگيري لازم جهت تشكيل و برگزاري اولين جلسه كانون در دفتر كانون واقع طبقه ششم بيمارستان شهيد رهنمون ظرف 15 روز آينده بعمل آورند.

- 4 جناب آقاي دكتر علي دهقاني گزارش بازديد از نمايندگي HONDA ارائه نمودند كه مقـرر گرديـد ايشـان پيگيري لازم جهت اخذ مستندات از شركت فوق ا لذكر انجام دهند تا اطلاعات فـوق توسـط جنـاب آقـاي دكتر صالحي جهت اطلارساني و قرارگيري روي سايت كميته رفاه اقدام نمايند.

- 5 مقرر گرديد جناب آقـاي دكتـر عليرضـا وحيـدي پيگيـري لازم جهـت برگـزاري اولـين نشسـت مشـترك بازنشستگان اعضاء هيات علمي و صندوق امام حسين بعمل آورند .

- 6 به منظور ايجاد وفاق و همدلي بيشتر بين اعضاي محترم هيات علمي شاغل و بازنشسته مقرر گرديد جناب آقايان دكتر علي رضا وحيدي و دكت ر شيخها پيگيري و هماهنگي هاي لازم جهت برگزاري اولـين نشسـت هم فكري با حضور كليه اعضاي هيات علمي را انجام تا در اولين فرصت اين نشست در پرديس بين الملل يا مكان مناسب ديگر برگزار گردد.

صورتجلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي 95/7/24

1- در ابتداي جلسه آخرين اطلاعات در مورد درخواست هاي مسكن اعضاي هيات علمي با حضور جناب آقاي مهندس سالاري مورد بررسي قرار گر فت و پيشنهادات جديد در مورد آپارتمان هاي آماده و نيز زمين هاي قابل سرمايه گذاري در منطقه صفائيه مورد بازبيني و بررسي قرار گرفت . همچنين مقرر گرديد گرينه هاي جديد كه بتواند براي اعضاي هيئت علمي دانشگاه مناسب باشد نيز مورد بررسي قرار گيرد تا اطلاع رساني لازم صورت گيرد.

2- با بررسي هاي صورت گرفته توسط مديريت محترم IT دانشگاه و طي مذاكرات صورت گرفته با شركت هاي وب مقرر شد پهناي باند به طريق ADSL ب ه صورت مالي 350000 ريال با حجم ماهيانه 3G و پهناي باند 16Mb با تضمين كيفيت در اختيار اعضاي هيئت علمي قرار گيرد. همچنين اشاره شد كه امكان برقراري اينترنت به صورت شبكه 4G براي اعضاي هيئت علمي طي ماه هاي آتي آماده خدمت رساني شود ضمنا مقرر گرديد جناب آقاي مهندس صادقيان اطلاعات در مورد تسهيلات اينترنت اعضاي هيات علمي از هر دو نوع را اطلاع رساني نمايند تا روي سايت كميته رفاه اعضاي هيات علمي قرار گيرد و اعضاي هيات علمي با دريافت معرفي نامه از معاونت آموزشي دانشگاه براي اخذ تسهيلات به شركت معرفي شده مراجعه نمايند.

3- مقرر گرديد واحدهاي مجموعه آپارتماني بهارستان آماده تحويل واقع در كوچه ماه باف، بلوار جمهوري از 100 متري ، 155 متري توسط آقاي سالاري و صالحي مورد بازبيني قرار گيرد و در صورت مناسب بودن اطلاع رساني لازم صورت گيرد.

4- با توجه به آمادگي مركز جامع سلامت كاركنان و اعضاي هيات علمي دانشگاه براي تشكيل پرونده سلامت اعضاي هيات علمي مقرر گرديد لسيت اعضاي هيات علمي شاغل و بازنشسته و خانواده آنان در اختيار جناب آقاي ساده قرار گيرد و ظرف شش ماه آينده پرونده سلامت براي تمامي اعضاي هيئت علمي تشكيل گردد و پس از آن ليست اعضاي مراجعه نكرده اعلام گردد. ضمنا مقرر گرديد هيئتي شامل جناب آقايان دكتر مظفري، دكتر رحمانيان، خانم دكتر دهقاني و خانم دكتر خلاصه زاده به عنوان ناظر انجام فعاليت ها بر پايه اصول علمي را تاييد نمايند و پس از اين مرحله اعضاي هيئت علمي به مركز معرفي شوند.

5- در خصوص كانون صنفي اعضاي هيات علمي شاغل و بازشسته توضيحاتي در مورد مراحل كار توسط جناب آقاي دكتر واعظي ارائه شد. مقرر شد هيات موسس فرم هاي مربوطه را در اسرع وقت پر كنند تا پيگيري هاي لازم صورت گيرد.

6- مقرر گرديد جناب آقايان دكتر رضواني و دكتر رحمانيان به عنوان نماينده دانشكده پزشكي در جلسات كميته رفاه اعضاي هيئت علمي شركت كنند.

7- مقرر گرديد جناب آقاي نبي معاون محترم سازمان برنامه در جلسه بعدي به كميته رفاه اعضاي هيئت علمي دعوت گردند تا در خصوص كمك به كميته رفاه اعضاي علمي مذاكره صورت گيرد.

8- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر نبي ميبدي شرايط تسهيلات خودرو شركت ارين موتور شعبه يزد را بررسي و در جلسه بعدي گزارش آن را ارائه نمايند .

 

تور يك روزه كوير نوردي بافق

كميته رفاه اعضاء هيأت علمي در نظر دارد در تاريخ 94/11/23 تور يك روزه كويرنوردي مخصوص اعضاي هيات علمي و خانواده محترمشان برگزار نمايد.

ساعت 8 صبح: حركت از محل پرديس دانشگاه با اتوبوس VIP

ساعت 9/30: ورود به محوطه تفريحي كوير قاسم آباد بافق به صرف چاي آتشي و آش محلي همراه با شترسواري، موتورسواري، پياده روي در كوير (لطفا كلاه و عينك آفتابي و ضد آفتاب به همراه داشته باشيد)

ساعت 12: نماز در امامزاده عبدا... بافق

ساعت 12/30: هتل نيكان بافق و صرف نهار از بوفه باز رستوران هتل با انواع غذاهاي محلي

ساعت 14: بازديد از معدن بافق

ساعت 15: بازديد از درياچه پارك آهن شهر

ساعت 16: حركت به طرف يزد

 

هزينه تور براي هر نفر 700/000 ريال مي باشد كه 50% توسط معاونت محترم آموزشي پرداخت مي شود.

متقاضيان بايستي نسبت به پرداخت 50% سهم خود تا تاريخ 94/11/18 به شماره كارت 5894631851250100 به نام آقاي مهدي آقاباقري اقدام و اسامي خود و خانواده را به جناب آقاي رفيعي به شماره تلفن   03537240373 اعلام نمايند.

صورت جلسه هیات موسس کانون صنفی اعضای هیات علمی شاغل دانشگاه علوم پزشکی و خدملت بهداشتی درمانی یزد95/8/29

اولین جلسه هیات مذکور در ساعت 10/30 صبح مورخ 95/1/18 با حضور اعضاء در دفتر معاونت محترم آموزشی تشکیل گردید:

1-       مقرر گردید با توجه به ثبت درخواست مجوز کانون مذکور در سایت وزارت کشور اقداماتی که این هیات می تواند انجام دهد مشخص و پیشنهادات در این زمینه از صاحبنظران خصوصا اعضای هیات علمی شاغل و بازنشسته اخذ گردد.

2-       مقرر گردید اقداماتی که به منظور معرفی و شناسایی این کانون نزد اعضای هیات علمی دانشگاه و مسئولین لازم است صورت گیرد0 از جمله ایجاد سایت اینترنتی کانون، در نظر گرفتن محلی برای دفتر کانون و نصب تابلو و تهیه سربرگ و ...

3-       با توجه به پیشنهادات مورد بحث در خصوص مکانی برای دفتر کانون و هماهنگی که با مدیریت محترم بیمارستان شهید رهنمون بعمل آمد مقرر گردید در طبقه ششم ساختمان بیمارستان مذکور محل مناسب که برای استقرار کانون در اختیار قرار گیرد و تجهیزات و لوازم مورد نیاز به منظور تشکیل جلسات فراهم شود .

4-       مقرر گردید پس از اخذ مجوز و شکل گیری کانون کمیسیون های تخصصی تشکیل تا به منظور مشاوره برای سیاست گذاری های محول شده راهکارهای لازم ارائه نمایند.

5-       مقرر گردید بر مبنای اساسنامه کانون پس از اخذ مجوز مجمع عمومی کانون تشکیل و اعضای هیئت مدیره و بازرس یا بازرسان مشخص گردند. 

6-       مقرر گردید به منظور درخواست ثبت کانون بازنشستگان اعضای هیات علمی شاغل دانشگاه علوم پزشکی و خدملت بهداشتی درمانی یزد مدارک مورد نیاز از اعضای پیشنهادی دریافت و به منظور ثبت درخواست در سایت وزارت کشور اقدام شود.

7-       مقرر گردید به منظور به عهده گرفتن بخشی از فعالیتهای آموزشی و ... دانشگاه در قالب شرکت های دانش بنیان با هدایت کانون اهتمام شود.

8-       همچنین مقرر گردید به منظور تجلیل از بازنشستگان و شاغلین اعضای هیات علمی دانشگاه در حضور اعضای هیات علمی و دانشجویان و خانواده تجلیل شونده تمهیدات لازم اتخاذ گردد.

9-       مقرر گردید پیگیری اخذ مجوز کانون توسط جناب اقای دکتر علیرضا وحیدی انجام شود 

صورتجلسه سيزدهمين جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي دانشگاه

صورتجلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي شنبه مورخ 95.4.26

جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي روز شنبه مورخ 95.4.26 با شركت اعضاء كميته رفاه هيات علمي در محل دفتر معاونت تشكيل گرديد . در ابتداي اين جلسه كه جناب آقاي مهندس مقوم مدير كل محترم مخابرات استان يزد نيز حضور داشتند جناب آقاي دكتر احرامپوش گزارشي از روند تشكيل اين كميته و شرح وظايف و فعاليت ها را به اطلاع اعضاء رساندند در ادامه پس از بحث و بررسي مقرر شد :

1- مقرر گرديد جناب آقاي مهندس صادقيان مدير محترم اداره فن آوري اطلاعات پيگيري هاي لازم را از اداره مخابرات استان بعمل آورده و حداكثر تا 20 مرداد سالجاري مشكل اينترنت خارج از دانشگاه اعضاي هيات علمي مرتفع نموده و گزارش مكتوب آن را طي نامه اي به معاونت محترم آموزشي دانشگاه اعلام نمايد .

2-مقرر گرديد جناب آقاي مهندس سالاري اطلاعات خريد آپارتمان هاي جديد را جهت بارگـذاري در سـايت كميتـه رفاه اعضاي هيات علمي در اختيار جناب آقاي دكتر امين صالحي قرار دهد.

3-مقرر گرديد جناب آقاي مهندس سالاري گزينه هاي موجود جهت خريد مطب اعضاي هيات علمـي را بررسـي و در جلسه بعدي گزارش را بيان نمايند.

4-در پي بازديد مديريت رستوران راه و ما جناب آقاي مهدوي از سلف سـرويس دانشـجويان واقـع در پـرديس مقـرر گرديد جناب آقاي دكتر رحيمي معاون محترم دانشجويي و فرهنگي پيگيري هاي لازم جهت اخذ مجوزهاي لازم جهت راه اندازي طبقه دوم سلف سرويس جهت اساتيد و كارمندان و همچنين ساخت سلف سرويس جديـد از طريـق بخـش خصوصي اقدام نمايند و گزارش آن در جلسه بعدي ارائه نمايند.

5-مقرر گرديد جناب آقاي ساده هماهنگي لازم جهت بازديد جناب آقاي دكتـر نـوري شـادكام و جنـاب آقـاي دكتـر احرامپوش از مركز ارتقاء سلامت كاركنان بعمل آورند و راهكارهاي چك آپ اساتيد را بررسي نمايند.

6-مقرر گرديد آقاي جناب آقاي دكتر كلانتر پيگيري لازم جهت برگزاري كارگاه ثبت اختراع در هفته دوم شهريور ماه بعمل آورند .

7-در خصوص تامين مسكن اعضاي هيات علمي مقرر گرديد جناب آقـاي مهنـدس دامـن خشـك ضـمن همـاهنگي و مذاكره با شركت هاي انبوه ساز از دو نفر از مديران اين شركت ها جهت حضور در جلسه بعدي كميته رفاه دعوت بعمل آورند.

 

اولین جلسه کمیته رفاهی اعضای هیئت علمی دانشگاه

اولین جلسه کمیته رفاهی اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار شد

 

جلسه کمیته رفاه اعضای هیئت علمی دانشگاه ساعت 13:30 روز سه شنبه مورخ 94/5/6 با حضور آقایان دکتر احرامپوش، دکتر میرغنی زاده، دکتر نهنگی، دکتر مرادی، دکتر امتیازی، دکتر رضوی، دکتر صالحی، دکتر واحدیان، دکتر صادقیان و آقای آقاباقری در محل دفتر معاونت آموزشی دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای دکتر احرامپوش رئیس کمیته با بیان فعالیت های کمیته رفاه در دوره های قبل، از زحمات عزیزان تقدیر و تشکر نمودند و سیاست های دانشگاه را در جهت تقویت بنیه اقتصادی اعضای هیئت علمی و بر رفع مشکلات و دغدغه اساتید تاکید نمودند. در ادامه تصمیمات ذیل اخذ گردید:

  1- مقرر گردید 5 کارگروه با نام های مسکن، خودرو، تسهیلات بانکی، سرمایه گذاری و دانش بنیان، رفاهی-آموزشی تشکیل گردد.

 2- مقرر گردید نحوه تاسیس و راه اندازی سایت رفاه اعضای هیئت علمی توسط آقایان دکتر احرام پوش، میرغنی زاده و صالحی پیگیری گردد.

3-  همچنین مقرر گردید جلسات کمیته هر 15 روز برگزار گردد.

4- مقرر گردید مدیران کارگروه ها گزارش پیگیری های خود را در جلسه بعدی ارائه نمایند.

دومين جلسه کمیته رفاهی اعضای هیئت علمی دانشگاه

دومین جلسه کمیته رفاه اعضای هیئت علمی

دومین جلسه کمیته رفاه اعضای هیئت علمی روز شنبه مورخ 94/6/14 با حضور آقایان دکتر احرامپوش، آقای میرغنی زاده، دکتر نهنگی، دکتر شیخها، دکتر ندری، دکتر امتیازی، دکتر رضوی، دکتر واحدیان، دکتر حسینی، مهندس فرات، آقای آقاباقری، آقای گرانمایه نماینده بانک ملت و با حضور دکتر نوری شادکام معاونت اموزشی دانشگاه در دفتر معاونت آموزشی تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر احرامپوش دبیر محترم کمیته، گزارشی از جلسه اول و فعالیت های انجام شده ارائه نموده و در ادامه روسای کارگروه ها گزارش عملکرد خود را به اعضای کمیته ارائه نمودند و پس از بحث و بررسی تصمیمات ذیل اخذ گردید:

1-  مقرر گرديد چند برنامه رفاهي در كوتاهترين زمان ممكن عملياتي و به اطلاع اعضاي محترم هيات علمي رسانده شود .

2-  مقرر گرديد جناب آقاي دكتر نهنگي دبير محترم كارگروه تسهيلات ضمن پيگيري با همكاري جناب آقاي گرانمايه از بانك ملت جهت افزايش ميزان تسهيلات در قالب امضاء تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشكي با بانك ملت و همچنين ارائه خدمات با كارمزد كمتر و اقساط بلند مدت هماهنگي لازم را در اين خصوص انجام داده و نتيجه را به معاونت محترم آموزشي دانشگاه اعلام نمايند.

3-  مقرر گرديد جناب آقاي دكتر احرامپوش، دكتر شيخها، دكتر صالحي و مهندس فرات ضمن برگزاري جلسه و بازديد از طرح مسكن جوانان بنياد صدوق پيگيري هاي لازم جهت چگونگي تامين مسكن اعضاي هيات علمي به ميزان 120 دستگاه آپارتمان 160 متري در دو بلوك جداگانه اختصاصي مديريتي در اين مجتمع را انجام دهند.

4-  مقرر گرديد جناب آقاي دكتر نوري شادكام هماهنگي هاي لازم جهت امضاء تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشكي با بانك مهر اقتصاد جهت معرفي اعضاي هيات علمي رسمي و پيماني به اين موسسه و دريافت تسهيلات پانصد ميليون توماني انجام دهند.

5-  مقرر گرديد آقايان دكتر امتيازي و دكتر رضوي ضمن دعوت از آقاي مهندس افتخاري از نمايندگي شركت كيا و يك واسطه خودرو ديگر بصورت جداگانه چگونگي واگذ اري خودروهاي خارجي و داخلي به اعضاي هيات علمي را پيگيري نمايند

6-  مقرر گرديد بخشي از وظايف كارگروه رفاهي آموزشي شامل تاسيس كانون بازنشستگان، صدور كارت منزلت به جناب آقاي دكتر علي اكبر واعظي واگذار و ايشان اين امور را پيگيري نمايند

7-  مقرر گرديد جناب آقاي دكتر واعظي ضمن دعوت از اساتيد بازنشسته جهت شركت در جلسه اي با حضور جناب آقاي دكتر نوري شادكام چگونگي تشكيل كانون بازنشستگان را پيگيري نمايند.

8-  مقرر گرديد جناب آقاي دكتر واحديان دبير محترم كارگروه سرمايه گذاري و شركت هاي دانش بنيان با هماهنگي جناب آقاي دكتر مهرپرور معاون محترم تحقيقات و فن آوري هماهنگي لازم در جهت برگزاري كارگاه يك روزه ثبت اختراع و تاسيس شركت هاي دانش بنيان جهت اعضاء هيات علمي را پيگيري نمايند.

9-  مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها دبير محترم كارگروه رفاهي آموزشي جهت ارائه تسهيلات ويژه تخفيف بليط براي سفرهاي خارجي اعضاي هيات علمي پيگيري هاي لازم را انجام دهند.

10-   مقرر شد آقاي دكتر شيخها تفاهم نامه مربوط به استفاده اعضاء هيأت علمي از رستوران ها و سالن هاي عروسي را پيگيري نمايند.

11-   مقرر شد آقاي دكتر شيخها در مورد استفاده از امكانات رفاهي براي سفر اعضاي هيأت علمي به مشهد و عتبات پيگيري لازم را بعمل آورند.

12-   مقرر گرديد مديران كارگروه ها گزارش پيگيري هاي خود را در جلسه بعدي ارائه نمايند.

سومين جلسه کمیته رفاهی اعضای هیئت علمی دانشگاه

سومین جلسه کمیته رفاه اعضای هیئت علمی

سومين جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي دانشگاه ساعت 12/30 روز سه شنبه مورخ 94/7/7 با شركت آقايان جناب دكتر احرامپوش، دكتر نهنگي، دكتر شيخها، دكتر امتيازي، دكتر رضوي، دکتر صالحی، دكتر اسمعيلي، دكتر حسيني، آقاي آقاباقري، آقاي مهندس اخباريه نماينده شركت آسان موتور، آقاي مهندس مظفري نماينده شركت كياموتورز و آقاي گرانمايه از بانك ملت و با حضور دكتر نوري شادكام معاون آموزشي دانشگاه در دفتر معاونت آموزشي تشكيل و تصميمات ذيل اخذ گرديد.

1-    مقرر گرديد آقايان دكتر نهنگي، دكتر اسمعيلي و دكتر شيخها ساعت 10 صبح روز پنج شنبه مورخ 94/7/9 جهت انجام هماهنگي هاي لازم و عقد تفاهم نامه با شركت آسان موتور از اين شركت بازديد نمايند

2-    مقرر گرديد آقاي دكتر نهنگي چگونگي ارائه تسهيلات با سود كمتر و مبلغ تسهيلات بيشتر بدون ضامن از بانك ملت پيگيري نمايند و تفاهم نامه مربوطه را آماده و بعد از امضاء معاون آموزشي و سرپرست بانك ملت به اطلاع اعضاء هيأت علمي رسانده شود.

3-    مقرر گرديد چگونگي واگذاري تعدادي از واحدهاي 81 تا 92 متري بنياد صدوق به اطلاع اعضاي محترم هيات علمي رسانده شود و آقاي دكتر صالحي در سايت كميته رفاه اعضاي هيات علمي قرار دهند.

4-   مقرر گرديد چگونگي پيش فروش تعدادي از واحدهاي 170 متري بنياد صدوق به اطلاع اعضاي هيات علمي رسانده شود و اطلاعيه مزبور توسط آقاي دكتر صالحي در سايت كميته بارگذاري گردد.

5-    مقرر گرديد اطلاعيه چگونگي تخفيف از هتل ها و استفاده از رستوران در سايت قرار داده و به اعضاي هيات علمي اطلاع رساني لازم صورت گيرد.

ابلاغ انتصاب آقاي دكتر محمدحسن احرامپوش بعنوان مسئول امور رفاهي اعضاي هيئت علمي دانشگاه

تشكيل كانون بازنشستگان اعضاي هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد


تشکیل کانون بازنشتگان اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

 

جلسه تشکیل کانون بازنشتگان اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ساعت 10:30 روز شنبه مورخ 94/8/30 با شرکت جناب آقای دکتر محمدعلی حرازی، جناب آقای دکتر محمود رفیعیان، مهندس محمدرضا امینی پور و جناب آقای دکتر محمود نوری شادکام، دکتر محمدحسن احرامپوش، دکتر علی اکبر واعظی در دفتر معاونت آموزشی دانشگاه تشکیل گردید. در ابتدای این جلسه آقای دکتر احرامپوش ضمن خیرمقدم به مدعوين گزارشی از اقدامات انجام توسط کمیته رفاه اعضای هیات علمی را به اطلاع اعضاء رساندند.

در ادامه مقرر گردید جهت تشکیل کانون بازنشستگان اعضاء هیات علمی جناب آقای مهندس امینی پور و جناب آقای دکتر واعظی ضمن انجام پیگیری های لازم، آئین نامه ای نیز جهت تشکیل این کانون تهیه و در جلسه بعدی گزارش آن را ارائه نمایند.

چهارمین جلسه کمیته رفاهی اعضای هیئت علمی دانشگاه

جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي دانشگاه ساعت 12:30 روز شنبه مورخ 94/9/28 با حضور اعضـاي كميتـه آقايان دكتر احرمپوش، دكتر شيخها، دكتر كلانتر، دكتر امتيازي، دكتر صالحي، دكتر واعظـي، دكتـر رضـوي در دفتر معاونت آموزش و با شركت دكتر محمود نوري شـادكام معـاون آموزشـي دانشـگاه تشـكيل و بعـد از ارائـه گزارشي از فعاليت هاي صورت توسط جناب آقاي دكتر احرامپوش دبير كميته تصميمات ذيل اخذ گرديد :

-1 مقرر گرديد جناب آقاي دكتر واعظي چگونگي تاسيس كانون بازنشتگان اعم از اخذ مجوز هاي قانوني، تهيـه اساسنامه، اعضاي هيات موسس و .... را پيگيري و تهيه نموده و در جلسه دو هفته آينده گزارش نمايند .

-2 مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها ضمن بازديد از شركت پرشيا خودرو چگونگي دريافت تسهيلات خـودرو از اين شركت را پيگيري و در جلسه دو هفته آينده گزارش نمايند .

-3 مقرر گرديد جناب آقاي مهندس آقابـاقري ضـمن پيگيـري از شـركت طلـوع ايرانيـان گزارشـي از چگـونگي دريافت Master Card براي اعضاي محترم هيات علمي را در دو هفته آينده گزارش نمايند .

-4 مقرر گرديد جناب آقايان دكتر امتيازي و دكتر رضوي چگونگي دريافت تسهيلات خريد خـودرو را از شـركت هاي مختلف پيگيري و در دو هفته آينده گزارش نمايند .

-5 مقرر گرديد هماهنگي لازم توسط جناب آقاي دكتر كلانتر در خصوص چگونگي تاسيس شركت هـاي دانـش بنيان و برگزاري كارگاه ثبت اختراع بعمل آمده و در جلسه آينده گزارش نمايند .

-6 مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها موارد واگذار شده به كارگروه تخصصـي ايشـان را پيگيـري و در جلسـه آينده گزارش نمايند .

-7 مقرر گرديد از كليه روساي دانشكده ها درخواست گردد تا چنانچه هر يك از اعضاء هيات علمـي بخواهنـد بـا كميته رفاه همكاري نمايند اسامي آنان را به دبير كميته جناب آقاي دكتر احرامپوش ارسال نمايند .


پنجمین صورت جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي

صورتجلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي 94/10/26

 جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي روز شنبه ساعت 12/30 در دفتر معاونت آموزشي و با حضـور اعضـاي كميتـه و شركت دكتر نوري شادكام معاون آموزشي دانشگاه تشكيل گرديد. در ابتداي جلسه جناب آقاي احرامپوش دبير كميته رفاه گزارشي از تصميمات اخذ شده در جلسات قبل به اطلاع مدعوين رساند و در ادامه پـس از بحـث و بررسـي مقـرر گرديد :

1- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر كلانتر رياست دانشكده محترم پزشكي هماهنگي لازم جهت بازديد جناب آقـاي حـاج

شيخ محمد صدوقي از مجموعه پرديس بعمل آورند .

2- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها ضمن دعوت از جناب آقاي خضري نيا نماينـدگي شـركت واردات خـودرو در جلسه آينده از آخرين اقدامات انجام شده در خصوص تسهيلات خودرو گزارش نمايند .

3- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها، جناب آقاي ميرغني زاده ، جناب آقاي عباسي هماهنگي لازم جهت برگـزاري تور يك روزه بافق گردي اعضاي هيات علمي و خانواده هايشان( اعم از ثبت نام، اياب و ذهاب، دريافت هزينه ثبت نـام، تهيه برنامه سفر، صبحانه و نهار ) بعمل آورده و اطلاعيه آن را در سايت كميته رفاهي قرار داده و همچنين گـزارش آن را در جلسه بعدي كميته قرائت نمايند .

4- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها هماهنگي لازم جهت برگزاري يك تور كيش و يك تور خارجي بعمل آورده و گزارش اقدامات صورت گرفته را در جلسه بعدي به اطلاع اعضاي كميته برساند .

5- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها هماهنگي لازم جهـت تسـهيلات خريـد تلويزيـون LCD, LED و .... بعمـل آورده و در جلسه بعدي گزارش نمايد .

6- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها جهت پيشبرد شرايط خريد مسكن اعضاي محترم هيات علمي ضمن دعـوت از مهندس دست افشان و نماينده شركت اسكان كوير گزارش آخرين اقدامات انجـام شـده را در جلسـه بعـد بـه اطـلاع اعضاي كميته برساند .

8- مقرر گرديد جناب آقاي حيدري رابط محترم بانك رفاه هماهنگي لازم جهت معرفي اعضاي محتـرم هيـات علمـي و خانواده هايشان به طلا فروشي آقاي احساني واقع در بازار خان با ارائه تسهيلات ويژه بعمل آورده و همكاران محترم در هنگام مراجعه خود و يا خانواده حتما كارت شناسنايي هيات علمي به همراه داشته باشند .

8- مقرر گرديد جناب آقاي حيدري رابط محترم بانك رفاه در خصوص ارائه تسهيلات خريد فـرش بـه همكـاران محتـرم هيات علمي از شركت فرش كبير هماهنگي لازم بعمل آورده و در جلسه آتي گزارش نمايد.

9- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر واعظي هماهنگي لازم جهت تنظيم نامه اي با امضاي معاونت آموزش در جهـت ثبـت كانون شاغلين و بازنشستگان اعضاي هيات علمي اقدام نمايند. همچنين اعضاي موسس اين كانون بـه شـرح زيـر مـي باشد -1 جناب آقاي دكتر واعظي -2 جناب آقاي دكتر نوري شادكام -3 جناب آقاي مهندس اميني پور -4 جناب آقا ی دكتر احرامپوش -5 جناب آقاي دكتر شيخها -6 جناب آقاي سيد علي ميرغني زاده -7 جناب آقـاي دكتـر نهنگـي 8- جناب آقاي دكتر حرازي

10- مقرر گرديد اعضاي محترم هيات علمي متقاضي جهت اخذ ويزاكارت به شعبه مركزي بانك رفاه آقاي صـداقت بـه شماره تلفن 36270260 مراجعه فرمايند.

11- مقرر گرديد اعضاي محترم هيات علمي متقاضي جهت دريافت تسهيلات خريد خودرو و تعميـر مسـكن بـه كليـه شعب بانك رفاه مراجعه فرمايند.

12- مقرر گرديد جناب آقاي اخوان از صندوق امام حسين هماهنگي لازم با آقـاي حيـدري رابـط بانـك رفـاه جهـت استفاده از تسهيلات بانك رفاه براي صندوق بعمل آورد و گزارش اقدامات انجام شده در جلسه آتي قرائت نمايد .

13- مقرر گرديد جناب اقاي آقاباقري هماهنگي لازم جهت برگزاري تور يك روزه ميبد گردي بعمل آورده و گزارش آن در جلسه بعدي به اطلاع اعضاي كميته برساند.

تور یک روزه گردشگری فهرج

به اطلاع همکاران می رساند تور یک روزه گردشگری فهرج برای اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار خواهد گردید. لطفا برای ثبت نام به جناب آقای عباسی، دانشکده پزشکی مراجعه فرمایید. 

تاریخ حرکت: سه شنبه 1394/11/13

زمان حرکت: ساعت 9/30 از پردیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی

ششمین جلسه کمیته رفاه اعضای هیئت علمی

جلسه كميته رفاه اعضاي هيئت علمي روز شنبه ساعت 12/30 در دفتر معاونت آموزشي و با حضور اعضاي كميته و شركت

دكتر نوري شاد كام معاون آموزشي دانشگاه تشكيل گرديد. در ابتداي جلسه جناب آقاي دكتر احرامپوش دبير كميته رفاه

گزارشي از تصميمات اخذ شده در جلسات قبل به اطلاع مدعوين رساندند و در ادامه بحث و بررسي مقرر گرديد :

1-   جناب آقاي دكتر كلانتر رياست محترم دانشكده پزشكي هماهنگي لازم جهت بازديد جناب آقاي حاج شيخ محمد صدوقي از مجموعه پرديس را به عمل آورند.

2-   جناب آقاي دكتر واعظي با هماهنگي با اعضاي هيئت موسس نسبت به ثبت كانون اعضاي هيئت علمي شاغلين و بازنشستگان اقدامات لازم را به عمل اورده و حداكثر تا دو هفته نتايج را اعلام فرمايند.

3-   جناب آقاي دكتر نهنگي نسبت به برگزاري تور يك روزه فهرج اقدام نموده و اطلاعيه آن را جهت درج در وب سايت كميته رفاه در اولين فرصت به جناب آقاي دكتر صالحي ارجاع نمايند.

4-   مقرر گرديد جناب آقايان دكتر شيخها، دكتر نهنگي، عباسي و ميرغني زاده نسبت به برنامه ريزي لازم براي سفر بافق گردي اقدامات لازم را انجام داده و اطلاع رساني در اين خصوص را در اولين فرصت انجام دهند.

5-   جناب اقاي دكتر كلانتر نسبت به برگزاري كارگاه هاي ثبت اختراع و تاسيس شركت هاي دانش بنيان با حضور جناب آقاي دكتر نوري شادكام اقدام فرمايند.

6-   جناب آقاي دكتر نهنگي ضمن مراجعه به بانك ملت، نسبت به تهيه كل تسهيلاتي كه مي تواند در اختيار اعضاي هيئت علمي دانشگاه قرار گيرد، اقدام و نتايج را اعلام فرمايند.

7-   جناب آقاي اقاباقري با همكاري جناب آقاي دكتر واعظي نسبت به برگزاري سفر گردشگري يك روزه به ميبد و اردكان در تاريخ 14 اسفند ماه اقدامات لازم را به عمل آورده و اطلاعيه ان را در اولين فرصت به جناب آقاي دكتر صالحي جهت درج در وب سايت تحويل دهند.

8-   به اعضاي هيئت علمي اطلاع رساني گردد كه به منظور تهيه كارت عضويت استخر كاج به جناب آقاي ساده تربيت بدني دانشگاه مراجعه نمايند . ضمنا سانس استخر كاج جمعه ها ساعت 6/30 تا 8 بعد از ظهر و از فروردين ماه علاوه بر سانس جمعه، دوشنبه ها ساعت 8/30 تا 10 شب خواهد بود.

9-   جناب آقاي حيدري رابط بانك رفاه هماهنگي لازم جهت عقد قرارداد با آقاي جعفري نماينده شركت فرش كبير يزد بعمل آورند.

10-         جناب آقاي دكتر شيخها كماكان در خصوص تسهيلات خريد خودرو براي اعضاي هيئت علمي تلاش نمايند و نتيجه را اعلام فرمايند. 

 

صورتجلسه هفتمین جلسه کمیته رفاه اعضای هیئت علمی

جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي ساعت 12/30 روز شنبه مورخ 1394/11/24 با شركت اعضاء و در حضـور معاونـت آموزشي دانشگاه تشكيل گرديد. در ابتداي جلسه جناب آقاي دكتر احرامپوش دبير كميته رفاه گزارشي از فعاليت هاي صورت گرفته به اطلاع مدعوين رساندند در ادامه پس از بحث و بررسي مقرر گرديد :

 

1- مقرر گرديد خانم پورشمسي مدير محترم شركت بازرگاني طلوع ايرانيان فرآيند اخذ Master Card، مدارك مورد نياز جهت دريافت اين كارت را طي نامه اي به معاونت محترم آموزش دانشگاه اعلام تا جهت اطـلاع رسـاني در سـايت كميته رفاه اعضاي هيات علمي قرار گيرد.

2- مقرر گرديد جهت رفاه هر چه بيشتر اعضاء محترم هيات علمي، معاونت محترم تحقيقات و فن آوري دانشگاه نسبت به افتتاح حساب و اخذ Master Card براي موارد رايج اقدام نمايد.

3- مقرر گرديد طي نامه اي به روساي محترم دانشكده ها اسامي و مشخصات اعضاي هيات علمي متقاضـي سـاخت يـا خريد مسكن، چگونگي شرايط بازپرداخت استعلام تا بر اساس نيازها برنامه ريزي صورت گيرد.

4- مقرر گرديد جناب آقاي مهندس آقاباقري با همكاري معاون دانشـجويي فرهنگـي دانشـكده پزشـكي (جنـاب آقـاي عباسي) نسبت به برگزاري تور بافق گردي بعد از ايام انتخابات اقدام نمايد.

5- مقرر گرديد برنامه فرهنگي تفريحي با هزينه خود اعضاء هيات علمي با مسئوليت جنـاب آقـاي دكتـر شـيخها در ابتداي سال 95 بصورت دوره اي برگزار گردد.

6- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها با همكاري آقاي بناپور ليست مراكز تهيه غذا، رستوران ها من جمله رسـتوران ساداتي تهيه و در جلسه بعدي گزارش آن را ارائه نمايند.

هشتمين جلسه کمیته رفاه اعضای هیئت علمی

روز شنبه مورخ 94/12/8 جلسه كمتيه رفاه با شركت اعضاي كميته رفاه اعضاي هيات علمي در دفتر معاونت آموزشـي دانشگاه تشكيل گرديد. در ابتداي جلسه جناب آقاي دكتر احرامپوش دبير كميته گزارشي از اقدامات انجام شـده را بـه اطلاع اعضا رساندند در ادامه پس از بحث و بررسي مقرر گرديد :

-1 مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها طي جلسه اي با مهندس سـالاري نماينـده فـروش شـركت سـرمايه گـذاري مسكن زاينده رود ( مجتمع مسكوني فرشته ) ضمن تنظيم صورتجلسه چگونگي واگذاري واحد هاي مسـكوني شـركت فوق الذكر به اعضاي محترم هيات علمي، موارد فوق طي نامه اي از طرف شركت به دانشگاه اعلام تا بـه اطـلاع اعضـاء محترم هيات علمي رسانده شود .

-2 مقرر گرديد جناب آقاي دكتر واعظي همچنان نسبت به ثبت كانون صـنفي شـاغلين و بازنشسـتگان اعضـاي هيـات علمي اقدام و در جلسه بعدي گزارش اقدامات انجام شده به اطلاع اعضاء رسانده شود .

صورتجلسه نهمین جلسه کمیته رفاه اعضای هیئت علمی

جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي روز شنبه مورخ 94/12/22 با حضور اعضاي كميته رفاه اعضاي هيات علمي در دفتر معاونت آموزشي دانشگاه تشكيل گرديد . پس از بحث و بررسي مقرر گرديد

1-   مقرر گرديد جناب آقاي دكتر نوري شادكام هماهنگي لازم جهت دعوت از مهندس يادگاري از اداره مسكن و شهرسازي براي جلسه بعدي كميته رفاه انجام دهند

2- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر احرامپوش پيگيري لازم جهت اخذ هدايا از بانك رفاه جهت اعضاي محترم هيات علمي انجام دهند.

3- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر شيخها هماهنگي لازم جهت دعوت از آقاي وكيل در جلسه بعدي كميته جهت برگزاري تور اعضاي هيات علمي دعوت بعمل آيد.

4- مقرر گرديد آقاي رفيعي نامه شركت سرمايه گذاري مسكن زاينده رود در خصوص واگذاري مجتمع مسكوني فرشته جهت اطلاع رساني به اعضاي محترم هيات علمي به كليه دانشكده ها ارسال فرمايند .

تسهیلات ویژه جهت سفر زیارتی به مشهد مقدس

در اقدامی بي نظير و با همکاری کمیته رفاهی دانشگاه فرصتی فراهم است تا همکاران گرامی از این شرایط استثنایی بهره مند شوند لذا متقاضیان می توانند ضمن مطالعه دقيق شرايط ، با مراجعه به لینک تور مشهد درسايت معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه كه از ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 1395/20/2 فعال خواهد شد ، ثبت نام نمایند. برای اطلاعات بیشتر بر رویاین لینک Initiates file downloadکلیک کنید. 

صورتجلسه دهمین جلسه کمیته رفاه اعضای هیئت علمی

جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي ساعت 11/30 روز شنبه مورخ 28/1/95 با حضور اكثريت اعضاء و با حضور معاونت آموزشي دانشگاه در دفتر ايشان تشكيل گرديد .

در ابتداي جلسه جناب آقاي دكتر احرامپوش دبير كميته ضمن ابراز تبريك سال نو و ماه مبارك رجب گزارشـي از مصوبات جلسات قبلي كميته رفاه را به اطلاع مدعوين رساندند در ادامه پس از بحث و بررسـي دسـتور كـار مشخص شد :

1- با توجه به دريافت درخواست هاي اعضاي محترم هيات علمي در خصوص مسكن مقرر گرديد از آقـاي مهنـدس سالاري نماينده شركت سرمايه گذاري زاينده رود مجددا در جلسه آتي دعوت گردد .

2- مقرر گرديد آقاي حيدري رابط بانك رفاه پيگيري و هماهنگي لازم جهت دريافت هديه از بانك رفـاه جهـت روز معلم انجام دهد . همچنين ايشان پيگيري لازم جهت دريافت ويزا كـارت و كـارت شـارژ توسـط اعضـاي محتـرم هيات علمي انجام دهند.

3- مقرر گرديد جناب آقاي دكتر كلانتر هماهنگي و پيگيري لازم جهت برگزاري دو كارگاه ثبـت اختـراع و شـركت هاي دانش بنيان در ارديبهشت ماه سالجاري انجام دهند.

4- با توجه به حضور آقاي وكيل در جلسه كميته رفاه و ارائه توضيحات لازم مقرر گرديد جناب اقاي دكتـر شـيخها پيگيري لازم جهت امضاء تفاهم نامه اي بين شركت شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي سـهره گشـت آريا به نمايندگي آقاي وكيل و دانشگاه علوم پزشكي علوم پزشكي به نمايندگي معـاون آموزشـي دانشـگاه اقـدام نمايند.

5- مقرر گرديد آقاي دكتر واعظي آخرين اقدمات انجام شده در خصوص ثبت و اخذ مجوز كميته رفاه اعضـاي رفـاه در جلسه بعدي گزارش نمايند.

صورتجلسه يازدهمین جلسه کمیته رفاه اعضای هیئت علمی

جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي ساعت 11/30 روز شنبه مورخ 95/2/25 با حضور جناب آقايان: دكتر احرامپوش، دكتر شيخها، دكتر نهنگي، آقاي ميرغني زاده، دكتر محمد حسيني، دكتر واعظي، دكتر رضوي، مهندس جمشيدي و با حضور دكتر محمود نوري شادكام معاون آموزشي دانشگاه در دفتر ايشان برگزار گرديد. در ابتداي جلسه جناب آقاي دكتر احرامپوش دبير محترم كميته رفاه گزارشي از اقدامات انجام شده به اطلاع مدعوين رساندند در ادامه آقاي دكتر واعظي گزارشي از ثبت كانون شاغلين و بازنشستگان اعضاي هيات علمي در وزارت كشور به اطلاع اعضاي كميته رساندند. در ادامه دستور كار جلسه مطرح و پس از بحث و بررسي مقرر گرديد :

1- با توجه به هماهنگي بعمل آمده مقرر گرديد جهت ارائه مشاوره و مشورت به اعضاي محترم هيات علمي جهت خريد مسكن طي نامه اي به دانشكده ها جناب آقاي مهندس علي سالاري معرفي گردد .

2-درخواست اساتيد دانشكده پزشكي جهت اينترنت مطرح و مقرر گرديد جهت بررسي و هماهنگي بيشتر موضوع ، از جناب آقاي مهندس صادقيان مسئول IT در جلسه بعدي دعوت به عمل آيد.

3-مقرر گرديد تفاهم نامه امضاء شده بين شركت سهره گشت آريا و دانشگاه در خصوص خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي به اعضاي محترم هيات علمي اطلاع رساني گردد .

4-مقرر گرديد جهت هماهنگي سالن ورزشي از جناب آقاي ساده مسئول محترم تربيت بدني دانشگاه در جلسه بعدي دعوت بعمل آيد .

5-درخواست اعضاي هيات علمي دانشكده پزشكي وداروسازي در خصوص سلف اساتيد مطرح گرديد و مقرر گرديد جهت تامين فضاي فيزيكي سلف اساتيد از آقايان دكتر رحيمي معاون محترم دانشجويي فرهنگي، دكتر صالحي مدير محترم پشتيباني، مهندس دامن خشك مدير محترم فني دانشگاه، آقاي غلامي مسئول محترم امور عمومي دانشكده پزشكي مسئول برفه دانشكده در جلسه بعدي دعوت بعمل آيد .

صورتجلسه دوازدهمین جلسه کمیته رفاه اعضای هیئت علمی

جلسه كميته رفاه اعضاي هيات علمي ساعت 11/30 روز شنبه مورخ 95/3/29 با حضور اعضاء و در دفتر معاونت آموزشي تشكيل گرديد. در ابتداي اين جلسه جناب آقاي دكتر احرامپوش دبير جلسه گزارشي از كمبود مسكن اعضاي هيات علمي بيان نمودند. در ادامه پس از بحث و بررسي اعضاء مشخص گرديد :

1- مقرر گرديد آقاي مهندس يادگاري مدير كل محترم برنامه ريزي استانداري يزد در خصوص رفع مشكل مسكن اعضاي هيات علمي هماهنگي هاي لازم را با شركت هاي ساخت مسكن و انبوه سازان انجام و در جلسه بعدي گزارش نمايد.

2- در خصوص رفع مشكل سلف سرويس اساتيد پرديس مقرر شد با هماهنگي جناب آقاي دكتر نهنگي آقايان دكتر شيخها، دكتر رحيمي ، مهندس دامن خشك بازديدي از سلف سرويس دانشگاه يزد و فضاي فيزيكي سلف سرويس پرديس بعمل آورده و در جلسه بعدي گزارش آن را ارائه نمايند.

3- در خصوص ساخت مركز رفاهي پرديس مقرر شد آقاي بناپور به اتفاق جناب آقاي دكتر رحيمي معاون دانشجويي و فرهنگي ضمن بازديد از رستوران راه و ما هماهنگي هاي لازم با مهندس مهدوي جهت بازديد از پرديس و چگونگي ساخت مركز رفاهي ارائه طريق نمايند.

4-  مقرر گرديد از جناب آقاي ساده مسئول تربيت بدني دانشگاه در جلسه بعدي دعوت بعمل آيد.

5-  مقرر گرديد درخصوص اينترنت اعضاي محترم هيات علمي از جناب آقاي مهندس مقوم رئيس محترم مخابرات استان يزد و مهندس صادقيان مسئول IT دانشگاه در جلسه بعدي دعوت بعمل آيد.

6-  آقاي دكتر واعظي گزارشي از آخرين اقدامات انجام شده جهت ثبت كانون شاغلين و بازنشستگان اعضاي هيات علمي در سايت وزارت كشور ارائه نمود كه جهت رفع مشكل ثبت كانون مقررشد كه همزمان دو كانون شاغلين و بازنشستگان جداگانه پيگيري و ثبت و درخواست مجوز گردد.

7- در خصوص مسكن مقرر گرديد آقاي مهندس دامن خشك ضمن هماهنگي و مذاكره با شركت هاي انبوه ساز از دو نفر از مديران اين شركت ها جهت حضور در جلسه بعدي كميته رفاه دعوت بعمل آورد.