مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا

پوشش خبری فعالیت های مرکز تحقیقات در رسانه های کشور

همایش ملی برگزار شده توسط مرکز

اعضای شورای پژوهشی

معاون آموزش در پژوهش

معاون پژوهشی مرکز و رئیس شورای پژوهشی

سرپرست مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا

آلبوم تصاویر

آئین نامه ها و فرم ها

مراکز همکار

سایت مرکز در ویکیپدیا

سوالات متداول

تماس با ما

اخبار مرکز

به سایت مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا خوش آمدید. سعی بر این است تا گزیده ای از اخبار این مرکز شامل برگزاری جلسات، همایشها، کارگاههای آموزشی، سمینارها، همچنین هرگونه اطلاعاتی در خصوص برنامه های انجام شده و در دست اقدام مرکز در این بخش قرار داده شده و بروز رسانی گردد. امید است بتوانیم با اطلاع رسانی دقیق گامی در جهت ارتقای شناخت مخاطرات مواد غذایی و سلامت جامعه برداشته و به تولید غذای سالم و ایمن کمک نمائیم.

کلیه اخبار سایت...

 • بازدید مشاور عالی وزیر بهداشت از مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا

  جناب آقای دکتر محمد اسماعیل اکبری (مشاور عالی وزیر بهداشت و رئیس مرکز تحقیقات سرطان) در روز پنجشنبه 23 خرداد ماه 1398 با حضور در یزد از مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا بازدید کردند. پس از انجام این بازدید که با همراهی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، اعضای محترم هیات رئیسه دانشگاه، و ریاست محترم دانشکده بهداشت انجام گرفت، جناب آقای دکتر اکبری طبق دعوت قبلی مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا، سخنرانی خویش را با موضوع "سبک زندگی از ژنوتایپ تا فنوتایپ" را ایراد کردند. همچنین مراسم بزرگداشت و تجلیل از چهار دهه تلاش و مجاهدت علمی جناب آقای دکتر محمد اسماعیل اکبری با حضور مسئولان عالی دانشگاه و جمع کثیری از اعضای هیات علمی و دانشجویان برگزار شد.

   

 •  

  سومین کنگره بین المللی و بیست و ششمین کنگره ملی علوم و صنایع غذایی ایران

    سومین کنگره بین المللی و بیست و ششمین کنگره ملی علوم و صنایع غذایی ایران مورخ

  26 الی 28 شهریور 1398 برگزار می گردد.

  .

   

 • انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه عبدالمالک کشور مراکش

   

  در راستای تحقق برنامه استراتژیک مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در جهت توسعه همکاری های بین المللی با مراکز علمی و دانشگاهی دیگر کشورهای جهان، این مرکز تحقیقات در تاریخ 13 May 2019 23اردیبهشت 1398تفاهم نامه همکاری با Laboratory of innovative technology   دانشگاه Abdelmalek Essaâdi,از کشور مراکش منعقد نموده است.

   

 •   برگزاری جشنواره سلامت غذا سه شنبه 25 تیر 1398

  جشنواره سلامت غذا  با رویکرد ارتقای سطح سلامت غذا با چشم انداز دستیابی به جامعه سالم و پویا 25 تیر ماه سال 1398 توسط انجمن متخصصین علوم و صنایع غذایی ایران با مشارکت مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار می گردد

   

   

To top