مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا

پوشش خبری فعالیت های مرکز تحقیقات در رسانه های کشور

همایش ملی برگزار شده توسط مرکز

اعضای شورای پژوهشی

معاون آموزش در پژوهش

معاون پژوهشی مرکز و رئیس شورای پژوهشی

سرپرست مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا

آلبوم تصاویر

آئین نامه ها و فرم ها

مراکز همکار

سایت مرکز در ویکیپدیا

سوالات متداول

تماس با ما

اخبار مرکز

به سایت مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا خوش آمدید. سعی بر این است تا گزیده ای از اخبار این مرکز شامل برگزاری جلسات، همایشها، کارگاههای آموزشی، سمینارها، همچنین هرگونه اطلاعاتی در خصوص برنامه های انجام شده و در دست اقدام مرکز در این بخش قرار داده شده و بروز رسانی گردد. امید است بتوانیم با اطلاع رسانی دقیق گامی در جهت ارتقای شناخت مخاطرات مواد غذایی و سلامت جامعه برداشته و به تولید غذای سالم و ایمن کمک نمائیم.

کلیه اخبار سایت...

 • "مراسم استقبال از نوروز 1398 در دفتر مرکز تحقیقات"

  در روز سه شنبه مورخ 21 اسفند 1397 مراسم استقبال از نوروز 1398 در دفتر مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا و با حضور کلیه اعضای هیات علمی و کارشناسان این مرکز تحقیقات برگزار شد. معاونت محترم آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد (جناب آقای دکتر امیرهوشنگ مهرپرور) مهمان ویژه این مراسم بودند و در خلال این مراسم به نکاتی در خصوص راهکارهای ارتقای علمی در مرکز تحقیقات اشاره فرمودند. 

  مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا حلول سال نو را به کلیه اساتید، دانشجویان و کارکنان زحمتکش دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد تبریک گفته و برای همه این بزرگواران در سال جدید سلامتی و توفیق الهی آرزو می نماید.

   

   

 •  

  همایش یک روزه پوشش همگانی سلامت: تغذیه سالم با غذای سالم در تاریخ  5 اردیبهشت 1398 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران در سالن فرهیختگان برگزار می شود.

 • انتخاب مجله JFQHC به عنوان مجله برتر علوم پزشکی در استان یزد

  در مراسم هفته پژوهش در روزسه شنبه مورخ 4/10/97، فصلنامه علمی پژوهشی Journal of Food Quality and Hazards Control  وابسته به مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا، به عنوان مجله برتر علوم پزشکی برگزیده شد. در این مراسم که توسط معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و در سالن جوادی بیمارستان شهید صدوقی این دانشگاه برگزار شد، سرکار خانم دکتر گیلدا اسلامی (سردبیر این مجله) به عنوان سردبیر برتر انتخاب شده و مورد تقدیر قرار گرفتند. شایان ذکر است که این مجله هم اکنون در پایگاه بین المللی اسکوپوس نمایه می شود

   

 • انتخاب سرکار خانم دکتر اسلامی به عنوان پژوهشگر برتر استان

   

  سرکار خانم دکتر گیلدا اسلامی (معاون محترم پژوهشی مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا) به عنوان پژوهشگر برگزیده استان یزد در سال 1397 انتخاب شدند. کلیه اساتید و کارمندان مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا کسب این افتخار را به ایشان تبریک عرض نموده و از حضرت حق برایشان توفیقات بیش از پیش مسئلت می نمایند.

   

   

   

   

To top