مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا

پوشش خبری فعالیت های مرکز تحقیقات در رسانه های کشور

همایش ملی برگزار شده توسط مرکز

اعضای شورای پژوهشی

معاون آموزش در پژوهش

معاون پژوهشی مرکز و رئیس شورای پژوهشی

سرپرست مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا

آلبوم تصاویر

آئین نامه ها و فرم ها

مراکز همکار

سایت مرکز در ویکیپدیا

سوالات متداول

تماس با ما

اخبار مرکز

به سایت مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا خوش آمدید. سعی بر این است تا گزیده ای از اخبار این مرکز شامل برگزاری جلسات، همایشها، کارگاههای آموزشی، سمینارها، همچنین هرگونه اطلاعاتی در خصوص برنامه های انجام شده و در دست اقدام مرکز در این بخش قرار داده شده و بروز رسانی گردد. امید است بتوانیم با اطلاع رسانی دقیق گامی در جهت ارتقای شناخت مخاطرات مواد غذایی و سلامت جامعه برداشته و به تولید غذای سالم و ایمن کمک نمائیم.

کلیه اخبار سایت...

 •  بازدید معاون محترم رئیس جمهور از مرکز

   

   معاون محترم رئیس جمهور و ریاست سازمان حفاظت از محیط زیست در روز دوشنبه مورخ 24 تیر 1398 در محل مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذای دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد حضور پیدا کردند. جناب آقای دکتر عیسی کلانتری ضمن تشریف فرمایی در بخش های مختلف مرکز، از امکانات و تجهیزات تخصصی آزمایشگاه های مرکز بازدید کردند. ایشان با تمجید از اقدامات علمی انجام شده در مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا، روند فعالیت های پژوهشی این مرکز را به ویژه در خصوص علوم و فناوری های جدید مفید و مثمرثمر خواندند.

   "تصاویر"

   

 •  

  سومین کنگره بین المللی و بیست و ششمین کنگره ملی علوم و صنایع غذایی ایران

    سومین کنگره بین المللی و بیست و ششمین کنگره ملی علوم و صنایع غذایی ایران مورخ

  26 الی 28 شهریور 1398 برگزار می گردد.

  .

   

 • بازدید مشاور عالی وزیر بهداشت از مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا

  جناب آقای دکتر محمد اسماعیل اکبری (مشاور عالی وزیر بهداشت و رئیس مرکز تحقیقات سرطان) در روز پنجشنبه 23 خرداد ماه 1398 با حضور در یزد از مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا بازدید کردند. پس از انجام این بازدید که با همراهی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، اعضای محترم هیات رئیسه دانشگاه، و ریاست محترم دانشکده بهداشت انجام گرفت، جناب آقای دکتر اکبری طبق دعوت قبلی مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا، سخنرانی خویش را با موضوع "سبک زندگی از ژنوتایپ تا فنوتایپ" را ایراد کردند. همچنین مراسم بزرگداشت و تجلیل از چهار دهه تلاش و مجاهدت علمی جناب آقای دکتر محمد اسماعیل اکبری با حضور مسئولان عالی دانشگاه و جمع کثیری از اعضای هیات علمی و دانشجویان برگزار شد.

   "تصاویر"

   

 • عرض تسلیت به جناب آقای دکتر اکبری

  "با نهایت اندوه، درگذشت مرحومه مادر مکرمه جناب آقای دکتر محمد اسماعیل اکبری (مشاور عالی وزیر بهداشت) را خدمت ایشان و خانواده معزز این استاد عالیقدر تسلیت عرض می نماید.- مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذا"

   

   

To top