مرکز تحقیقات تغذیه و امنیت غذایی

 

                                      Nutrition and Food Security Research Center        

 

 

 

 

طرحهای تحقیقاتی

تجهیزات تخصصی

طرح تمیز

فعالیتها

اعضای مرکز

معرفی مرکز

مجله

مراکز همکار

خدمات به ارگان ها

راهنمای ارشد و دکترا

فرم ها و دستوالعمل ها

اخبار مرکز

به سایت مرکز تحقیقات تغذیه و امنیت غذایی خوش آمدید. سعی بر این است تا گزیده ای از اخبار این مرکز شامل برگزاری جلسات، همایشها، کارگاههای آموزشی، سمینارها، همچنین هرگونه اطلاعاتی در خصوص برنامه های انجام شده و در دست اقدام مرکز در این بخش قرار داده و بروز رسانی گردد. امید است بتوانیم با اطلاع رسانی دقیق گامی در جهت ارتقای تغذبه و سلامت جامعه برداریم.

کلیه اخبار سایت...

 • (Afiliation)وابستگی سازمانی مرکز

  فارسی: مرکز تحقیقات تغذیه و امنیت غذایی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهیدصدوقی، یزد، ایران

  EnglishNutrition and Food Security Research Center,Shahid Sadoughi University of Medical Sciences, Yazd, Iran

   

 • تبریک به دکتر آقای صالحی ابرقوئی


  انتخاب شایسته جناب آقای دکتر امین صالحی ابرقوئی را به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در سال 1397، خدمت ایشان تبریک عرض نموده و از خداوند منان آرزوی توفیق روزافزون این استاد بزرگوار را خواهانیم

 • کنفرانس علمی آشنایی با پره بیوتیک ها و پروبیوتیک ها

  مرکز تحقیقات تغذیه و امنیت غذایی کنفرانس یک روزه آشنایی با پره بیوتیک ها و پروبیوتیک ها دارای امتیاز بازآموزی را در تاریخ 1394/10/23 در محل سالن همایش های باقرالعلوم از ساعت 8 الی 13 برگزار می نماید.

 • مطالعه تغذیه مردم یزد

  قابل توجه دانشجویان:

  از دانشجویان علاقمند به شرکت در طرح تحقیقاتی تمیز ( مطالعه تغذیه مردم یزد)  جهت همکاری دعوت بعمل می آید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به دفتر گروه تغذیه مراجعه نمایید.ضمنا هزینه فعالیت دانشجویان به صورت پرسشنامه ای یا ساعتی محاسبه و پرداخت خواهد شد.

  دانشجویان یزدی برای ثبت نام در اولویت می باشند.

   

   

   

   

 • معرفی مرکز ثبت کارآزمایی بالینی

  مرکز ثبت کارآزمایی بالینی با حمايت معاونت تحقيقات و فناوري وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي راه اندازی شده و در حال حاضر میزبانی آن را دانشگاه علوم پزشکی ایران بر عهده دارد. این مرکز مورد تایید سازمان بهداشت جهانی است

  ثبت كارآزمايي هاي باليني با هدف اطلاع رساني در مورد كارآزمايي هاي باليني كشور، هماهنگ شدن فرآيند ثبت كارآزمايي هاي باليني با استانداردهاي بين المللي، آموزش عمومي در زمينه مطالعات كارآزمايي باليني و اهميت آن بوجود آمده است.

   

   

   

 • برگزاری کمپین مبارزه با دیابت و سرطان

  دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی تغذیه طی سه روز در کمپین مبارزه با دیابت و سرطان در چهار نقطه شهر(آزادشهر، میدان آزادی، پارک آزادگان و امیرچخماق) به آموزش و مشاوره تغذیه برای مردم پرداختند. این کمپین به صورت مشترک و با همکاری انجمن علمی دانشجویان دانشکده پزشکی و مرکز تحقیقات دیابت و مرکز تحقیقات تغذیه و امنیت غذایی در روزهای چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه ۲۳ آبان تا ۲۵ همین ماه برگزار شد.