بنام خدا

تفاهم نامه انجام خدمات ترجمه و ویرایش مقالات انگلیسی

 

این تفاهم نامه فی مابین دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از یک طرف و موسسه پردازش و نشر دانش امروز (رادان انگلیش ادیت) از طرف دیگر به منظور ارایه خدمات ترجمه و ویرایش مقالات اساتید، دانشجویان، کارکنان و مجلات دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید شهید صدوقی یزد منعقد می گردد.

 

تعهدات پردازش و نشر دانش امروز (رادان انگلیش ادیت):

     1- رعایت دقیق و کامل حقوق نویسنده

پردازش و نشر دانش امروز (رادان انگلیش ادیت)ملزم به رعایت کلیه حقوق مادی و مالکیت معنوی نویسنده است.

 

     2- انجام ترجمه تخصصی و ویرایش کامل و دقیق مقالات :

فرایند ویرایش مقاله در رادان انگلیش ادیت(Radan English Edit)  به  صورت ترجمه تخصصی و توسط مترجمین با تخصص مرتبط با حوزه مقالات می باشد. همچنین فرایند ویرایش مقاله در رادان انگلیش ادیت به صورت ویرایش کامل بوده و در برگیرنده مجموعه ای از اصلاحات مختلف می باشد. مهمترین موارد به شرح زیر است.

·            اصلاح ساختار گرامری جمله

·            ایجاد یکپارچگی و تصحیح درستی زمان افعال

·            ایجاد تقارن زمانی مناسب با متن و جملات

·            تصحیح لحن بیان جملات

·            اصلاح ارتباطات فعل و فاعل ، معلوم و مجهوم و...

·            اصلاح غلط های املایی، تصحیح کاربرد حروف تعریف ، سجاوندی و...

·            ایجاد ارتباط معقول و متاسب بین جملات

·            ایجاد یکنواختی در ویرایش متن و ویرایش به یکی از سبک های انگلیسی یا آمریکایی مطابق درخواست

 

   3- ارایه فایل کلین و ترک چینج مقالات:

در پایان ویرایش، دو فایل به نویسنده تحویل خواهد شد. یک فایل، مقاله ویرایش شده به صورت تراک چینج است که نشان دهنده تمامی تغییرات و اصلاحات صورت گرفته می باشد. مزیت این فایل این است که ضمن نشان دادن تغییرات، به نویسنده کمک می کند تا در آینده با رعایت این موارد، مقالات بهتری بنویسید.فایل دوم، در حقیقت فایل اصلاح شده و ویرایش کامل شده مقاله است.

 

   4- ارایه گواهی انجام کار:

بسیاری از نشریات و ژورنال های بین المللی در فرآیند پذیرش و چاپ مقاله، درخواست نامه تاییدیه ویرایش (Certification Letter) توسط یک ویرایشگر نیتیو انگلیسی (Native English Editor) می کنند، رادان انگلیش ادیت ملزم به ارسال نامه تاییدیه ویرایش به صورت رایگان میباشد. این گواهی توسط شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری دانشگاه بیرمنگام انگلیس صادر می شود.

 

   5- مدت زمان ترجمه:

مدت زمان ترجمه بسته به حجم و نوع مقالات متفاوت است. موسسه رادان انگلیش ادیت متعهد می شود که ترجمه مقالات را حداکثر ظرف مدت 4 روز پس از دریافت هر مقاله و ویراستاری مقالات را حداکثر 8 روزه انجام دهد.

 

   6-  ارایه فاکتور رسمی انجام خدمات:

رادان انگلیش ادیت ملزم به ارایه فاکتور رسمی انجام خدمات می باشد. 

 

  7-  هزینه ارایه خدمات و تخفیف ویژه به مجلات، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید شهید صدوقی یزد:

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی کلمه ای 650 ریال، انگلیسی به فارسی 450 ریال و هزینه ویرایش در حال حاضر 950 ریال است. بر اساس این تفاهم نامه کلیه اساتید، مجلات، دانشجویان و کارکنان دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از ده درصد تخفیف ویژه برای انجام کلیه خدمات ترجمه و ویرایش برخوردار می‌شوند. برای استفاده از این تخفیف لازم است مقالات با ایمیل کارشناس امور مجلات دانشکده ارسال گردد.

اطلاعات به روز در مورد، هزینه، زمان لازم برای انجام خدمات و سایر موارد در وب سایت رسمی موسسه (www.nativeenglishedit.ir) (www.radanenglishedit.com ) وجود دارد.