گروه  ایمنی شناسی  دانشکده پزشکی شهید صدوقی

 

متشکل از اعضای هیئت علمی ایمنی شناسی در سال 1362 همزمان با تاسیس دانشگاه در  داخل گروه پاتوبیولوژی دانشکده پزشکی واحد علوم پایه ( احمدآباد) تشکیل گردید.  گروه ایمنی شناسی  از  سال 1388به سایت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی انتقال  یافت. تعداد اعضای هیئت علمی گروه 7 نفر است که شامل 1 نفر استاد تمام ،3نفردانشیار، 1 نفر استادیار و 2 نفر مربی می باشد. اکثر اعضای هیئت علمی گروه رسمی قطعی و 1 نفر  در حال انجام تعهدات قانونی می باشند. در این گروه 2 نفر کارشناس نیز مشغول بکار می باشند

 

این  گروه ازسال 1388 موفق شد رشته کارشناسی ارشد ایمونولوژی را تاسیس نماید.

اعضای گروه ایمنی شناسی با تدریس دروس ایمنی شناسی تئوری   و عملی دانشجویان رشته های مختلف دانشگاه علوم پزشکی ( پزشکی، دندانپزشکی،داروسازی، کارشناسی های ارشد ودکترای تخصصی، کارشناسی علوم آزمایشگاهی، پرستاری، مامایی،بهداشت خانواده، بهداشت حرفه ای،  هوشبری، اتاق عمل،  اعم از روزانه و شبانه و ...) همت گماشته و در تربیت کارورزان رشته علوم آزمایشگاهی مقطع  کارشناسی فعالیت دارند. همچنین اعضاء در حوزه ی پژوهش و اجرایی و فرهنگی و مشاوره ای انجام وظیفه می نمایند .

 

 

 

 

 

چهاردهمین کنگره بین المللی ایمونولوژی و آلرژی که در اردیبهشت ماه در تهران برگزار می گردد

ارتقاء سرافرازانه جناب آقای دکتر منصوری به مرتبه ی دانشیاری موجب افتخار و مباهات گروه ایمونولويژی میباشد.

ارتقاء سرافرازانه جناب آقای دکتر شمس به مرتبه ی دانشیاری موجب افتخار و مباهات گروه ایمونولويژی میباشد.

Initiates file downloadآمار و گزارشی از دانشجویان کارشناسی ارشد گروه ایمونولوژی پردیس دولتی از بدو تاسیس تا کنون(تیر 96)

سالی که بهارش قدم فاطمه باشد   

  صدها برکت از کرم فاطمه باشد

امید که یک مژده ز صدها خبرخوش 

پیغام فرج در حرم فاطمه باشد

همکاران ارجمند و دانشجویان گرامی مبارک باد سال جدید که سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال است.

امید است در پرتوی تلاشهای سازنده؛ سالی سرشار از موفقیت برای کشور و مردم عزیزمان باشد. 

 مدیر گروه ایمونولوژی

 

 

 

_مقدم دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد ایمونولوژی را گرامی میداریم

 

 

_ ارتقاء سرافرازانه ی جناب آقای دکتر صمدی به مرتبه ی دانشیاری موجب مباهات و افتخار گروه ایمونولوژی می باشد.

 

 

 

 

_ قبولی جناب آقای منصور آبادی دانشجوی ارشد ایمونولوژی در مقطع دکتری ایمونولوژی در دانشگاه تهران مایه ی عزت و افتخار گروه می باشد این قبولی که دوازدهمین قبولی دانشجویان این گروه طی این 5 سال اخیر می باشد بر همگان مبارک باد. ضمنا به عرض می رساند که دو نفر 1- خانم زارع در قبولی دوره ی خودشان رتبه ی اول 2_ آقای منصور آبادی در این دوره رتبه ی سوم را کسب کرده و هردو در دانشگاه تهران قبول شدند.

 

 

 

 

_ انتخاب جناب آقای سید علی میرغنی زاده به عنوان مدیر گروه برتر در قبولی PHD از طرف معاونت محترم آموزش دانشگاه موجب امتنان و عزت و افتخار اعضای گروه می باشد.

 

 

 

وداع و وصل جداگانه لذتی دارند

هزار بار برو و صد هزار بار بیا     

بازگشت همکار محترممان جناب آقای دکتر شمس از سفر فرصت مطالعاتی موجب مسرت و شادی گروه است.

 

ارتقاء سرافرازانه همکار محترممان جناب آقای دکتر حسین هادی ندوشن به مرتبه ی استاد تمامی موجب افتخار و عزت گروه و دانشگاه می باشد.

کسب این مقام بر ایشان و بر اعضاء گروه و دانشگاهیان مبارکباد.

            

 

Initiates file download·      نتیجه جلسه ی 5 تیرماه 95

-     بسیار خرسندیم که در بازدید دوره ای گروه بورد ایمونولوژی به یزد در تاریخ اول خرداد ماه 95، رضایت نسبی آنها اعلام گردید و برکت مقدم اساتید محترم ؛ آقایان دکتر رضایی - دکتر قادری دکتر عجمی جلسه ای شد که در تاریخ 5 تیرماه 95 به دعوت معاون آموزشی انجام می گیرد و تصمیم گیری راجع به بندها و درخواست های نامه ئ گزارش مدیر گروه از این سو انجام خواهد گرفت که نتیجه ئ جلسه متعاقبا اعلام خواهد شد.

 


قبولی دو تن از دانشجویان (خانم دشتی و آقای دهقان) در مرحله دوم ازمون دوره ی  دکترای ایمونولوژی موجب خرسندی و افتخار میباشد.( ضمنا در مرحله اول آقای دهقان و آقای نجفی و سرکار خانم دشتی قبول شده بودند.)

 

پیوستن جناب آقای دکتر طهوری به جمع همکاران هیئت علمی گروه ، مایه مسرت و خوشبختی است .

 

 

·       سال 1395 که به نام سال اقتصاد مقاومتی اقدام عمل اسم گذاری شده است و اول آن با نام نامی حضرت زهرا (س) شروع و آخر آن هم به نام آن بانوی آب و آئینه پایان می یابد بر همه عزیزان خصوصا همکاران خانم مبارک باشد. امید است در این سال شاهد رونق ،نشاط و پیشرفت و توسعه در همه ی عرصه ها خصوصا آموزش و پژوهش باشیم.

 

·       پیوستن همکار جدیدمان جناب آقای حسین رهاوی به جمع اعضاء گروه را در سال جدید شادباش و خیرمقدم گفته و امید است شاهد ارتقاء گروه با همکاری خوب ایشان باشیم.

 

                                                                                سید علی میرغنی زاده

                                                     مدیر گروه ایمونولوژی

 

   

-     سیزدهمین کنگره بین المللی ایمونولوژی و آلرژی در تاریخ 7 تا 10 اردیبهشت  در تبریز برگزار می گردد . خوشبختانه گروه ایمونولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در برگزاری آن کنگره به همت جناب آقای دکتر منصوری عضو انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران مشارکت دارند.

 

 

مایه سرافرازی است که در رتبه بندی معاونت آموزشی دانشگاه ، گروه ایمونولوژی توانسته است رتبه اول و برتر را در میان تمام گروههای آموزشی کسب نماید.