مركز تحقيقاتي درماني ناباروري دانشگاه علوم پزشكي يزد با همكاري انجمن علمي تخصصي باروري و ناباروري ايران از سال 2003 میلادی (1382هجری شمسی) اقدام به نشر مجله انگليسي زبان بین المللی  “International Journal of Reproductive BioMedicine”  در زمينه طب توليد مثل و علوم مرتبط به آن نموده است. اين مجله در حال حاضر به صورت ماهنامه منتشر می شود و داراي امتياز رتبه علمي-پژوهشي از سوي كميسيون نشريات پزشكي كشور می باشد. مقالات این ماهنامه در نمایه نامه های معتبر بين المللي و داخلي زیر نمایه می گردد:

Thomson Reuters (ISI): Emerging Sources Citation Index

PubMed Central

Scopus

Chemical Abstract Services

CAB Abstract

Index Copernicus

Index Medicus for the WHO Eastern Mediterranean Region (IMEMR)

Directory of Open Access Journals (DOAJ (

Bioline International

Magiran

Scientific Information Database (SID (

Iran Medex

 

دکتر عباس افلاطونیان

دکتر عباس افلاطونیان

سردبير مجله

Email:abbas_aflatoonian@yahoo.com

رزومه

 

دکتر سراج الدین وحیدی

دکتر سراج الدین وحیدی

مدیر مسئول

Email: vahidi.seraj@gmail.com

رزومه


دکتر پریسا خانی

اعضای مجله

دكتر پريسا خاني

مدیر امور اجرایی

Email:pkhani55@gmail.com

رزومه

دکتر ایمان حلوائی

دكتر ایمان حلوائی 

ادیتور انگلیسی

Email:Ihalvaei@gmail.com

 

ماریا فقیهی

ماریا فقیهی  

ادیتور انگلیسی

Email:...............................

 

زهرا السادات مرتضوی فر

زهراالسادات مرتضوي فر

كارشناس مجله

Email: zmortazavifar@yahoo.com

رزومه

ملیحه امید

اعضای مجله

مليحه اميد

كارشناس مجله

Email: momid84@gmail.com

رزومه

مهری دبیری

مهری دبیری

كارشناس مجله

Email: mehri.dabiri@yahoo.com

رزومه

 

 

 

 

مریم دهقانی

مریم دهقانی

مسئول سایت مجله

Emailmaryam.dehghani3@gmail.com

 رزومه

فهیمه زارع چاهوکی

فهیمه زارع چاهوکی

كارشناس مجله

Email: zarechahooki1879@gmail.com

رزومه

 

 

راهنمای نویسندگان

 

اهداف و دامنه

مجله طب تولید مثل (IJRM) ماهنامه­ای علمی و بین المللی وابسته به مرکز درمانی ناباروری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد می باشد. کپی رایت و حقوق متعلق به انتشار IJRM مطابق با کنوانسیون جهانی می باشد. ویراستار و ناشر هیچ مسئولیتی در قبال اظهارات بیان شده توسط نویسندگان در مقاله را نداشته و همچنین هر محصول و یا خدمات آگهی منتشر شده در نشریه را تضمین و یا حمایت نمیکند.

این مجله پذیرای مقالاتی اصیل، مروری، کوتاه، گزارش مورد و نامه به سردبیر در زمینه باروری و ناباروری، اخلاقی و مسائل اجتماعی در زمینه های: تکنولوژی های کمک باروری، زیست شناسی سلولی و مولکولی تولید مثل از جمله توسعه گامت و جنین اولیه، تکنولوژی های کمک باروری در مدل سیستمی و در محیط بالینی، غدد تولید مثل، آندرولوژی، اپیدمیولوژی، پاتولوژی، ژنتیک، انکولوژی، جراحی، روانشناسی و فیزیولوژی می باشد. مباحث نوظهور شامل سلول­های شبیه سازی شده و سلول­های بنیادی می شود.

 

ارسال مقاله

تمام نویسندگان باید "Submission form" را قبل از ارسال و پردازش مقاله امضا کنند. این قرارداد انتقال بین نویسنده و مجله، مجله را برای محافظت نویسندگان در مواد کپی رایت قادر می سازد. این قرارداد حق انحصاری تکثیر و توزیع مقاله از جمله: چاپ، بازسازی عکس ها، میکروفرم و یا هر چیز بازسازی شده دیگر در ترجمه های مشابه و حق انطباق مقاله برای استفاده در سیستم های کامپیوتری و برنامه ها از جمله: تولید مثل و یا انتشار به شکل ماشین خوان و ادغام در سیستم های بازیابی را پوشش می دهد.

 

تمام مقالات لازم به صورت Electronic submission و از طریق سایت مجله به آدرس http://www.ijrm.i ارائه گردند. نویسندگان لازم است اعلام نمایند که مقاله منحصرا به IJRM ارسال شده و به طور همزمان در دست بررسی و یا انتشار در جای دیگری نمی باشد. متن مقاله بایستی در فرمت word و اشکال و تصاویر در قالب JPEG و یا GIF با کیفیت بالا در نسخه آنلاین ارسال گردد.

 

کلیه مقالات بایستی به زبان انگلیسی واضح و سلیس نوشته و شامل: صفحه عنوان، چکیده، مقدمه، مواد و روش ها، نتایج، بحث و نتیجه گیری، تقدیر و تشکرات، تضاد منافع و منابع باشند.

 

علاقمندان می توانند جهت اطلاعات بیشتر به آدرس سایت مجله www.ijrm.ir مراجعه نمایند.