برگزیده اخبار آزمایشگاه مرکزی یزد

در این بخش ما تلاش می نماییم که خبرهای متنوع معاونت را با دقت و به سرعت در اختیار شما قرار دهیم. اطلاعات این بخش شامل اخبار جلسات ، افتتاحیه امکانات بهدشتی و درمانی در سطح استان ، همایشهای کشوری و استانی ، بسته های خبری مطابق با تقویم بهداشتی کشوری و جهانی و در نهایت ارائه آمار و اطلاعات متنوع و شاخصهای استانی مربوطه. البته ما بر آنیم با اطلاع رسانی صحیح گامی هر چند کوچک در جهت ارتقاء سلامت جامعه برداریم. اینک بهترین اخبار در حوزه بهداشت و درمان و آزمایشگاه ...

کلیه اخبار سایت...

 • رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد:مشکلات نظام سلامت با اجرای خودمراقبتی در جامعه مرتفع می‌شود

  رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد در جمع اصحاب رسانه گفت: یکی از دغدغه‌های دولت و وزارت بهداشت این است که جامعه‌ای سالم داشته باشیم و این مهم تنها در صورت اجرای خودمراقبتی ایجاد می‌شود و در ‌‌نهایت بسیاری از مشکلات نظام سلامت مرتفع می‌شود.

 • معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد خبرداد: افتتاح دو پروژه بزرگ سلامت در هفته سلامت

  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد در جمع اصحاب رسانه به مناسبت روز سلامت و آغاز هفته سلامت از ابتدای اردیبهشت ماه برنامه‌های هفته سلامت را تشریح کرد.

 • آیت الله ناصری: ارتقا سلامت روانی جامعه با ترویج سبک زندگی اسلامی امکان پذیر است

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: ارتقا سلامت روانی جامعه یکی از مواردی است که با ترویج سبک زندگی اسلامی خود به خود اتفاق می‌افتد.

 • «از خود مراقبتی» راهکار حمایت از اقتصاد کشور/ خود مراقبتی گام اول سلامتی

  رئیس مرکز بهداشت و درمان ابرکوه در جمع خانواده پرسنل ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه گفت: «ازخود مراقبتی» نه تنها نقش بسزایی در جلوگیری از انواع بیماری‌ها دارد بلکه به اقتصاد کشور کمک کرده و بسیاری از هزینه‌های درمان را کاهش می‌دهد.

 • استاندار یزد: برای تحقق «یک عمر سلامتی با خود مراقبتی» از مدیران استان آغاز می‌کنیم

  استاندار در نخستین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذای استان گفت: برای تحقق «یک عمر سلامتی با خود مراقبتی» در میان مردم یزد، از مدیران استان آغاز می‌کنیم.