كتابخانه مركز تحقيقاتي و درماني ناباروري يزد با بيش از 1500 تعداد كتاب‌ مورد استفاده اساتيد، دانشجويان و پرسنل مركز مي باشد. موضوعات كتب بيشتر راجع به بيماري هاي زنان و زايمان، نازائي، ژنتيك، ‌آزمايشگاه، اورولوژي، سلولهاي بنيادي و زيست سلولي و مولكولي و.. مي باشد.دانشجوياني كه موضوع پايان نامه يا طرح تحقيقاتي آنها در رابطه با اين موضوعات هست، و با همكاري مركز انجام مي شود نيز ميتوانند از امكانات كتابخانه استفاده نمايند. 36 عنوان از ژورنالهاي معتبر انگليسي زبان از سال 1998 به بعد در كتابخانه موجود است و بخشي از اين ژورنالها تا آخر سال 2010 موجود مي باشد.

تعداد 111 عنوان مجله فارسي از دانشگاههاي علوم پزشكي مانند مشهد، بابل، قزوين، زنجان، زاهدان و ساير موسسات داخل كشور در كتابخانه اين مركز وجود دارد. گزارش طرحهاي تحقيقاتي پايان يافته كه در كتابخانه نگهداري شده، 95 عنوان و پايان نامه هاي دانشجويي بيش از 100 عنوان مي باشد.همچنين تعداد زيادي كتب الكترونيكي (E-Books) مرتبط با تمامي موضوعات كتابخانه وجود دارد.

اساتيد و محققين و دانشجويان مركز ميتوانند با استفاده از سايت دانشگاه شهيدصدوقي www.ssu.ac.ir و ورود به قسمت منابع الكترونيك به مقالات موجود در سايتهاي تحت پوشش به صورت الكترونيكي دسترسي يابند. كتابخانه ديجيتالي مركز كه زيرمجموعه كتابخانه ديجيتالي دانشگاه و به آدرس http://lib.ssu.ac.ir مي باشد، در اين سايت منابع كتابخانه مركز مشخص مي باشد كه در حال بروزرساني است كه با ورود به سايت، اعضاي محترم دانشگاه ميتوانند از موجودي تمامي كتابخانه هاي مربوط به دانشگاه آگاه شوند.

عصمت انتظاری کیا

مسئول کتابخانه و آمار

ساعت حضور:

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 7:15 الي 14:15

 

Initiates file downloadصد داستان عبرت آموز در صدویک صفحه

Initiates file downloadافلاطون

Initiates file downloadاقا محمد خان

انچه یک طنز پرداز باید بداند

بهارستان

بی سرپرستان

چه کسی از دیوانگان نمی ترسد

داستانهای کوتاه کره

دیدو بازدید

دیوان رودکی

فرهنگ امثال

فرهنگ شهروندی

فرهنگ فارسی به کردی

ایرج  حسابی

مطالب طنز پ ن پ

ملا نصرالدین

مناجات نامه  شیخ انصاری

فاسی اصیل نامها

راه افتاب

 راهنمای اصول مطالعات آزاد

مثل هیچ کس( ترانه های عاشقانه مریم حیدر زاده)

واژه های سکوت (گزیده اشعار مجتبا صادقی)

خلاصه زندگینامه ،سخنان وشعرها ویلیام شکسپیر

بیو گرافی بازیگران ایرانی