قال على عليه ‏السلام : به راستى ك_

بیستم اسفند؛ اولین نشست معاونین تحقیقات و فناوری و مدیران ارتباط باصنعت دانشگاهها و مدیران صنایع استان یزد برگزار می شود

سرپرست دفترارتباط دانشگاه باصنعت، جامعه و مراکز علمی دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد از برگزاری اولین نشست معاونین تحقیقات و فناوری و مدیران ارتباط باصنعت دانشگاهها و مدیران صنایع استان یزد چهارشنبه 20اسفندجاری در محل سالن همایش های باقرالعلوم این دانشگاه خبرداد. دکتر قانعیان ضمن اعلام خبر فوق اظهارکرد: این نشست با محوریت ارتباط دانشگاه با صنعت، گامی به سوی توسعه پایدار برگزار می شود.

پذیرش بیش از 600 مقاله به چهارمین همايش کشوري راهکار های ارتقاء کیفیت خدمات پرستاری و مامایی

دبیرعلمی چهارمین همايش کشوري راهکار های ارتقاء کیفیت خدمات پرستاری و مامایی ضمن ایراد سخن در آیین افتتاحیه این همایش کشوری گفت: بیش از 600 مقاله در چهارمین همايش کشوري راهکار های ارتقاء کیفیت خدمات پرستاری و مامایی پذیرفته شد. دکتر بهناز انجذاب دبیرعلمی چهارمین همايش کشوري راهکار های ارتقاء کیفیت خدمات پرستاری و مامایی ضمن ایراد سخن در آیین افتتاحیه این همایش کشوری با بیان این که 664 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده است گفت: تعداد 76 مقاله به صورت سخنرانی (خلاصه مقالات) پذیرفته شده است که در عصرهای سه روز همایش ارائه می شود.

برنامه مدون جهت توانمند سازی اعضای هیئت علمی

برای دریافت برنامه مدون جهت توانمند سازی اعضاء هیئت علمی در اردیبهشت ماه 1394 روی اینجا کلینک کنید

توضیحات:

- ثبت نام در کارگاههای فوق منوط به پرداخت وجه آن کارگاه می باشد.
- لطفا مبلغ مورد نظر را به شماره حساب 72534084(بانک رفاه) با شماره شناسه 94491392631210292 واریز نموده و فیش واریزی را جهت ثبت نام به معاونت تحقیقات و فناوری، واحد توانمندسازی اعضای هیئت علمی،سرکارخانم زهرا پورقاسمی(تلفن:37266711) تحویل نمایید.ثبت نام در هرکارگاه دو هفته پیش از برگزاری امکانپذیر خواهد بود لذا با توجه به ظرفیت محدود کارگاهها خواهشمند است در موعد مقرر اقدام به ثبت نام فرمایید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد بر اصلاح سبک زندگی در جامعه تاکید کرد

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در مراسم افتتاحیه همایش ملی تغذیه و سرطان بر سبک زندگی سالم در جامعه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد دکتر محمدرضا میرجلیلی در این مراسم بر اصلاح سبک زندگی در جامعه امروزی تاکید کرد. وی در ادامه با اشاره به ارتقاء در پیشگیری از شیوع بالای بیماریهای واگیر در سالهای گذشته در حوزه سلامت گفت: از طرف دیگر بشر امروز با دیجیتالیزه کردن و تغییر در سبک زندگی دچار آفتی شده است که جامعه سلامت را گرفتار خود کرده است.

اطلاعیه آزمون استخدام پیمانی

آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی پیمانی کادر درمانی بیمارستان میبد و اردکان حداکثر تا 2 خرداد 1394 از طریق آدرس الکترونیکی http://azmoon.ssu.ac.ir اعلام شد.

برنامه تدوین شده برای ارتقاء اعضای هیئت علمی برای خرداد ماه 1394 اعلام گردید.

واحد توانمند سازی اعضای هیئت علمی در نظر دارد کارگاه مقاله نویسی را در تاریخ های 24 و 25 خرداد ماه برگزار نماید
اطلاعات بیشتر

035-37258770
فرم تماس با مديريت

جهت تماس با دفتر رياست محترم دانشگاه علوم پزشکي شهيد صدوقي يزد با شماره تلفن هاي 37258770-035 و همچنين مي توانيد در روز هاي يک شنبه از ساعت 7:30 الي 10 صبح جهت ملاقات حضوري در ساختمان مرکزي دانشگاه واقع در ميدان باهنر حضور يابيد

تاريخچه

در سال 1362 به همت سومين شهيد محراب حضرت آيت ا.. صدوقي اولين دانشکده پزشکي بعد از پيروزي انقلاب اسلامي، در يزد با پذيرش 33 دانشجوي پزشکي شروع بکار نمود و در تداوم آن دانشکده هاي پرستاري و مامايي و پيراپزشکي ايجاد شد. سپس در سال 1373 با توجه به طرح ادغام دانشکده هاي پزشکي در وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکي به دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني شهيد صدوقي يزد مبدل گرديد. در ادامه تلاشهاي مستمر دانشگاه ، دانشکده هاي بهداشت و دندانپزشکي نيز به اين مجموعه افزوده شدو اکنون با پذيرش دانشجو در 17 رشته تحصيلي در مقاطع مختلف کارداني، کارشناسي ، کارشناسي ارشدو دکتراي حرفه اي و همچنين 7 رشته تخصصي و يک مقطع فلوشيپ نازايي در جهت آموزش علوم پزشکي به فعاليت خود ادامه مي دهد. همچنين ارائه خدمات بهداشتي درماني را با 51 مرکز بهداشتي درماني شهري، 41 مرکز بهداشتي درماني روستايي، 219 خانه بهداشت و 32 پايگاه بهداشتي (علاوه بر ارائه مراقبتهاي بهداشتي) ، 5 بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي در مرکز استان و 9 بيمارستان عمومي در شهرستانهاي تابعه عرضه داشته و محيط آموزشي جهت دانشجويان رشته هاي علوم پزشکي را فراهم آورده است .

معرفي دانشگاه

  • اين دانشگاه پس از انقلاب شکوهمند اسلامي در استان يزد پايه‌گذاري شد.هم اکنون اين دانشگاه در رديف دانشگاه‌هاي علوم پزشکي تيپ یک کشور مي‌باشد و مردم استان‌هاي همجوار براي درمان به مراکز درماني وابسته به اين دانشگاه مراجعه مي‌کنند.
  • اين دانشگاه داراي هفت معاونت است، و ده دانشکده و بيش از هجده مراکز تحقيقاتي و دوازده بيمارستان و ده شبکه بهداشتي است.