.امام على عليه السلام: اهل بهشت چهار نشانه دارند: روى گشاده، زبان نرم، دل مهربان و دستِ دهنده

کتابخانه

جستجو، تمدید و کتابخانه دیجیتال

سامانه تغذیه

افزایش اعتبار و رزرو

امور دانشجویی

خوابگاه و آیین‌نامه‌ها

امور فرهنگی

برنامه‌ها، کانون‌ها و...

پژوهش

اخبار پژوهشی، فراخوان‌ها

آموزش

تقویم آموزشی، انتخاب واحد

ریاست دانشکده

معاونین

اخبار دانشکده پیراپزشکی ابرکوه

کلیه اخبار سایت...

 • آیین تجلیل از فعالان فرهنگی دانشکده پیراپزشکی ابرکوه

  شب گذشته در تاریخ بیست‌ونهم اردیبهشت‌ماه 94، آیین تجلیل از فعالان فرهنگی دانشکده پیراپزشکی ابرکوه با حضور مسئول تربیت‌بدنی دانشگاه، برگزار گردید.

   

  به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی ابرکوه، آیین تجلیل از فعالان فرهنگی دانشکده شب گذشته با حضور آقای ساده مسئول تربیت‌بدنی دانشگاه برگزار شد و از فعالان فرهنگی و ورزشی و کسانی‌که در برنامه‌های امور فرهنگی همکاری کرده بودند تقدیر به عمل آمد.

   

 • همایش آشنایی با پژوهش در پیراپزشکی ابرکوه

  همایش یک‌روزه‌ی آشنایی با پژوهش و ارائه‌ی دست‌آوردهای پژوهشی دانشکده پیراپزشکی و شبکه بهداشت و درمان ابرکوه دیروز هجدهم اسفندماه، برگزار گردید.

  این همایش که به همت معاونت پژوهشی دانشکده و با همکاری گروه‌های مختلف آموزشی و همچنین واحد HSR شبکه‌ی بهداشت و درمان ابرکوه برگزار شد، شامل چند سخنرانی و ارائه‌ی مقالات دانشجویی و همچنین غرفه‌هایی برای معرفی رشته‌های موجود در دانشکده بود.

  در حاشیه‌ی این مراسم مقالات علمی‌پژوهشی اساتید و کارکنان دانشکده و شبکه نیز به صورت پوستر ارائه گردید.

 • جلسه هیئت رئیسه دانشکده پیراپزشکی ابروه برگزار شد

  امروز سی‌ام فروردین‌ماه 94، جلسه هیئت رئیسه دانشکده پیراپزشکی ابرکوه با حضور همه اعضا در دفتر ریاست دانشکده برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی ابرکوه، در این جلسه پس از بررسی مصوبات جلسه ی پیشین، حول موضوعات فرهنگی، مالی، دانشجویی و ... بحث و گفتگو شد و مصوباتی را نیز در پی داشت.

 • همایش ترویج ازدواج در پیراپزشکی ابرکوه

  همایشی با عنوان «فقط عشق؟؟!!» و به همت واحد سلامت جوانان شبکه و امور فرهنگی پیراپزشکی ابرکوه دیروز اول اردیبهشت 94، با حضور فریبا شکیبا، کارشناس ارشد مشاوره از یزد برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی پیراپزشکی ابرکوه، در این مراسم ابتدا از زوج جوانی دعوت گردید و سوالاتی از آنان درباره ازدواج مطرح گردید و در ادامه نیز دکتر عسکرنژاد درباره هفته سلامت و اهمیت ازدواج توضیحاتی ارائه نمود.

  سپس فریبا شکیبا درباره‌ی راه‌حل‌هایی برای رفع موانع ازدواج در ایران در فضایی صمیمی و تعاملی سخن گفت.

 • جشن بزرگداشت مقام استاد در پیراپزشکی ابرکوه

  در آستانه روز استاد، جشن بزرگداشت مقام استاد و همچنین فارغ‌التحصیلی دانشجویان اتاق عمل ورودی 90 شب گذشته برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی ابرکوه، در شامگاه هشتم اردیبهشت‌ماه، این جشن با برنامه‌هایی شاد و متنوع برگزار شد.

  در ابتدای برنامه پس از قرائت قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران، دکتر شخی سرپرست دانشکده به سخنرانی پرداخت و برای بزرگداشت مقام استاد و معلم شعری را قرائت نمود.

  در ادامه برنامه پس از اجرای گروه موسیقی راز، از اساتید و دانشجویان برتر تقدیر گردید و برنامه‌های مسابقه و تئاتر نیز از دیگر برنامه‌های شاد این مراسم بود.

   

 • نشست برررسی آسیب‌های ماهواره و مسائل روز در پیراپزشکی ابرکوه

  سرهنگ اکبری: ماهواره عامل اصلی بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی و طلاق‌های عاطفی است.

  به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی ابرکوه، به همت بسیج دانشجویی شهرستان و دانشکده پیراپزشکی ابرکوه و امور فرهنگی دانشکده، نشست بررسی آسیب‌های ماهواره و همچنین تحلیل مسائل منطقه از جمله یمن با حضور سرهنگ اکبری، از هادیان سیاسی شهرستان، برگزار گردید.

  وی با اشاره به اهمیت کشور یمن در تاریخ، بر اتحاد داخلی یمن پس از حمله به این کشور تاکید نمود و در پایان به پرسش مخاطبان که از دانشکده های شهرستان و طلاب حوزه‌ی علمیه ابرکوه بودند، پاسخ داد.