اتوماسیون اداری
سامانه آموزش مداوم
فیش حقوق پرسنل
سامانه آزمون آنلاین
سال اقتصاد مقاومتی ، تولید - اشتغال مبارکباد
"" در ارائه خدمات تشخیصی و درمانی با کیفیت در منطقه جنوب شرق کشور ، بیمارستانی پیشتاز خواهیم شد "" "" خیرین سلامت بازوی توانمند ما در اهداف سلامت به مردم "" "" مشارکت کلیه کارکنان در مدیریت بیمارستان (مدیریت مشارکتی) "" "" بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) مهریز پیشگام در اجرای طرح تحول نظام سلامت ""

درمانگاه بیمارستان

بخش های بیمارستان

پاراکلینیک

مدیریت پرستاری

اداره امور عمومی

مسئول فنی

مدیریت

سامانه آموزش مداوم

سامانه آموزش انلاین

آموزش

پزشکان بیمارستان

کمیته های بیمارستان

اخبار بیمارستان

کلنگ زنی ساختمان جدید بخش دیالیز

کلیه اخبار سایت...

 • کلنگ زنی ساختمان جدید بخش دیالیز

  همت بلند دار که مردان روزگار از همت بلند به جایی رسیده اند

  به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) ساختمان جدید دیالیز  با زیر بنا 735متر مربع  شامل بیست تخت بستری ،دو اتاق ایزوله و اتاقهای پشتیبانی به همت خیر گرامی جناب آقای حاج مصطفی حاج میرزایی کلنگ زنی شد ، پیش بینی می شود تا پایان سال جاری شاهد افتتاح این ساختمان باشیم.

   

 • تجلیل از کارمندان بیمارستان مهریز

  همزمان با هفته دولت و گرامیداشت روز کارمند از کارمندان بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) مهریز تجلیل شد.  در این آئین که با حضور سرپرست ، مدیریت و جمعی از مسئولان بیمارستان در بخش ها و واحد های این مرکز برگزار شد با اهدای شاخه گل و شیرینی و تقدیرنامه از زحمات کارمندان تقدیر بعمل آمد.

 • بزرگداشت روز پزشک

  به همت بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) مهریز ، آئین بزرگداشت روز پزشک در باغ جهانی پهلوان پور برگزار شد.

   

  به گزارش روابط عمومی بیمارستان مهریز در این مراسم که با حضور بیش از 60 پزشک عمومی ، متخصص و دارو ساز شهرستان و بیمارستان برگزار شد از زحمات شبانه روزی این پزشکان با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

 • یادمان شهید مدافع حرم شهید محسن حججی

  همزمان با هفته دولت، یادمان شهید مدافع حرم ، شهید محسن حججی و شهیدان والامقام شهید باهنر و شهید رجایی با حضور مسئولان و کارمندان ادارات و نهاد های دولتی شهرستان مهریز در مسجد حضرت قاسم (ع) بیمارستان مهریز برگزار شد.

 • بزرگداشت روز خبرنگار

  به مناسبت روز خبرنگار ، بیمارستان مهریز میزبان خبرنگاران رسانه های گروهی مختلف بود. در این مراسم با اهدای شاخه گل و لوح سپاس از زحمات خبرنگاران تجلیل شد.

 • باز بوی عطر رضوی در بیمارستان مهریز طنین انداز شد

   همزمان با دهه پر خیر و برکت کرامت و ولادت امام رضا (ع) بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان مهریز میزبان خدام حرم امن رضوی بود.