اتوماسیون اداری
سامانه آموزش مداوم
فیش حقوق پرسنل
سامانه آزمون آنلاین
سال اقتصاد مقاومتی ، تولید - اشتغال مبارکباد
"" در ارائه خدمات تشخیصی و درمانی با کیفیت در منطقه جنوب شرق کشور ، بیمارستانی پیشتاز خواهیم شد "" "" خیرین سلامت بازوی توانمند ما در اهداف سلامت به مردم "" "" مشارکت کلیه کارکنان در مدیریت بیمارستان (مدیریت مشارکتی) "" "" بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) مهریز پیشگام در اجرای طرح تحول نظام سلامت ""

درمانگاه بیمارستان

بخش های بیمارستان

پاراکلینیک

مدیریت پرستاری

اداره امور عمومی

مسئول فنی

مدیریت

سامانه آموزش مداوم

سامانه آموزش انلاین

آموزش

پزشکان بیمارستان

کمیته های بیمارستان

اخبار بیمارستان

کلنگ زنی ساختمان جدید بخش دیالیز

کلیه اخبار سایت...

 • کلنگ زنی ساختمان جدید بخش دیالیز

  همت بلند دار که مردان روزگار از همت بلند به جایی رسیده اند

  به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) ساختمان جدید دیالیز  با زیر بنا 735متر مربع  شامل بیست تخت بستری ،دو اتاق ایزوله و اتاقهای پشتیبانی به همت خیر گرامی جناب آقای حاج مصطفی حاج میرزایی کلنگ زنی شد ، پیش بینی می شود تا پایان سال جاری شاهد افتتاح این ساختمان باشیم.

   

 • بازدید معاون درمان دانشگاه از بیمارستان مهریز

  بازدید معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد  از بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان مهریز

  دکتر دهقان روند ارائه خدمات در این بیمارستان را بسیار عالی ارزیابی کرد و پیشرفت بیمارستان را مرهون تلاش ها و همکاری و همدلی پرسنل دانست.

  معاون درمان دانشگاه افزود : بسیاری از خدمات این مرکز مانند نظارت و ارزیابی عملکرد واحد ها  می تواند جهت سایر بیمارستان ها الگو باشد.

 • ویژه برنامه روز جهانی بهداشت دست

   

  به  مناسبت روز جهانی بهداشت با همکاری واحد کنترل عفونت بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان مهریز ، ویژه برنامه علمی در سالن اجتماعات این بیمارستان برگزار گردید .

     در این مراسم که با هدف اهمیت رعایت بهداشت دست در کاهش انتقال بیماریها در سطح جامعه و نیز کاهش عفونتهای بیمارستانی برگزارشد دکتر محمد رضا قاسمی راد مطالبی در رابطه با نقش پر اهمیت دستان در انتشار میکرو ارگانیسمها و بیماری زایی آنها ارئه نمودند.

 • یادمان شهید مدافع حرم شهید محسن حججی

  همزمان با هفته دولت، یادمان شهید مدافع حرم ، شهید محسن حججی و شهیدان والامقام شهید باهنر و شهید رجایی با حضور مسئولان و کارمندان ادارات و نهاد های دولتی شهرستان مهریز در مسجد حضرت قاسم (ع) بیمارستان مهریز برگزار شد.

 • بزرگداشت روز خبرنگار

  به مناسبت روز خبرنگار ، بیمارستان مهریز میزبان خبرنگاران رسانه های گروهی مختلف بود. در این مراسم با اهدای شاخه گل و لوح سپاس از زحمات خبرنگاران تجلیل شد.

 • باز بوی عطر رضوی در بیمارستان مهریز طنین انداز شد

   همزمان با دهه پر خیر و برکت کرامت و ولادت امام رضا (ع) بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان مهریز میزبان خدام حرم امن رضوی بود.