دکتر عباس افلاطونیان

 ریاست مرکز

دکترای تخصصی زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی

Email:aflatoonian@yazdivf.org

 ارتباط با ما

 

دکتر علی محمد عبدلی

مدیر مرکز

دکترای حرفه ای

 Email:aliabdoli110@yahoo.com

رزومه

ارتباط با ما

پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به عنوان قطب ناباروری کشور وظایف و مأموریت های خود را در محور عمده پیگیری نماید:

محور پژوهشی

که در این زمینه این پژوهشکده با حضور اساتید و اعضای محترم هیئت علمی دانشجویان تخصصی بیولوژی تولیدمثل، دانشجویان فلوشیپ ناباروری، محققین و کارشناسان ذیربط سالیانه در موارد مختلف به بحث و تحقیق و انتشار دست آوزرده ای مختلف در حیطه علوم تولیدمثل می پردازد.

محور آموزشی:

در این راستا تربیت نیروی تخصصی (PhD)بیولوژی تولیدمثل، تربیت نیروی تخصصی فلوشیپ ناباروری با همکاری در آموزش گروه های محتلف پزشکی و پیراپزشکی، برگزاری کنگره های بین المللی، برگزاری همایش ها و سمینارها و کارگاه های مختلف و ارائه آموزش های مختلف به صورت پوستر، پمفلت، کتابچه و کتاب از جمله وظایف این واحد محسوب می شود . در ضمن انتشار ماهیانه نشریه علمی تخصصیIranian journal reproductive medicine که شامل جدید ترین پروژه ها و تحقیقات می باشد از اهم مسئولیت های این پژوهشکده است.

 

محور درمانی

خوشبختانه این پژوهشکده به عنوان پایه گذار درمان ناباروری در کشور از سال 1368 تاکنون پناه و مأمن بسیاری از زوج های جوان  جهت درمان ناباروری بوده است و بسیاری از اولین تولدهای کشور عزیزمان ایران در این مرکز اتفاق افتاده است. هم اکنون با عنایت به تجهیز انجام شده اکثر روش های درمانی رایج دنیا در این واحد انجام می گیرد.