سازمان بسیج کارمندان

خبرگزاری بسیج

سایت جامع دفاع مقدس

اخبار کانون کارمندی بسیج شهید پاکنژاد

در این قسمت آخرین اخبار کانون کارمندی بسیج شهید پاکنژاد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد اطلاع رسانی می گردد

کلیه اخبار سایت...

 • بازدید از منزل آزاده سرفراز دانشگاه

     در آستانه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی حضرت آیت ا... ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد درتاریخ 25/5/1395 با حضور در منزل آزاده و جانباز حسین رضائی با خانواده این ایثارگر گرامی دیدن نمودند.  آزاده گرامی جناب آقای رضائی هم اکنون به عنوان معاون اداری و مالی پردیس بین الملل دانشگاه به خدمت مشغول است.

 • دومین نشست مشترک شورای فرماندهی پایگاه و شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه

  دومین نشست مشترک شورای فرماندهی پایگاه مقاومت شهید پاکنژاد و شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی با حضور جمعی از اعضا در دفتر ریاست دانشگاه برگزار گردید

 • پاسخ سوالات مسابقه غدیر 1396

  پاسخ سوالات مسایقه غدیر 96 را میتوانید Opens external link in new windowاز اینجا دانلود کنید

 • بیانیه پایگاه مقاومت شهید پاکنژاد به مناسبت یوم الله 13 آبان

  13 آبان نماد انقلابی نسلی نو و راهبری پیر مدبری است که رهروانش بر گلدسته های رفیع خاکش اذان شهادت سرداده اند. یادآوری حماسه بزرگ مردانی است که جاودانگی، استکبارستیزی و استبدادگریزی اسلام ناب را در پس نفرت از وطن فروشی و بیگانه پرستی به بار نشسته اند.

 • برگزاری مراسم یادواره شهدای عرصه سلامت در هفته بسیج

  همزمان با گرامی داشت هفته بسیج مراسم یادواره ی 45 شهید عرصه سلامت استان با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس در سالن شهید میراب پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار می شود.