با همكاري پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد، شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و پارک علم وفناوری یزد، چهارمين دوره مهارت های پژوهشی -آزمايشگاهی پژوهشکده علوم توليد مثل يزد برگزار مي شود.

امروز علیرغم شیوع سرطانها، بیش از نیمی از آنها با استفاده از رژیم غذایی مناسب و تغییر سبک زندگی قابل پیشگیری هستند

در دیدار مسئولین دانشگاه علوم پزشکی یزد با مدیر عامل جدید هلال احمر استان پیرامون مهمترن زمینه های تعامل و همکاری این سازمان و دانشگاه بحث و تبادل نظر شد

اعضای بدن کارشناس مشاوره اداره آموزش و پرورش یزد به سه بیمار نیازمند، زندگی دوباره بخشید

از آنجایی که پس از گذشت چند سال از ابتلا به بیماری دیابت، روند خون رسانی به اعضای بدن و بویزه پاها کمتر می شود لذا ضروری است تا بیماران دیابتیک نسبت به چکاپ زخمهای ایجاد شده و درمان بموقع آنها اقدام لازم را انجام دهند.

طرح نورآوران سلامت، با هدف ارائه خدمات رایگان و تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی، از امروز به مدت سه ماه در بخش نیر و بخ شهرستان تفت، کلید خورد

دوم مرداد ماه به عنوان روز ملی فیزیوتراپی نامگذاری شده است. علمی که نقش درمان مکمل در درمان بیماران ارجاعی از متخصصان مختلف را دارد.

در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت و با توجه به اهمیت مراقبت جامع و فعال از بیماران دیابتی، بزودی کلینیک های تخصصی نوع دو دیابت در استان راه اندازی می شود.

در بيست و چهارمين جشنواره دانشجويان نمونه كه با حضور معاون اول رييس جمهور، وزيربهداشت، درمان و آموزش پزشكي و وزير علوم، تحقيقات و فناوري برگزار شد از سه دانشجوي نمونه پژوهشي، آموزشي و فرهنگي دانشگاه علوم پزشكي يزد تجليل شد.

با هدف بحث و تبادل نظر پیرامون برنامه های راهبردی شورای شاهد و ایثارگر دانشگاه، نشست اعضای ستاد یادواره شهدای دانشگاه با حضور ریاست دانشگاه و مشاور وزیر بهداشت برگزار شد

نمایش اخبار 1 تا 10 از 1220
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 بعدی > انتها >>
مهمترین عناوین خبری