رییس اداره تربیت بدنی دانشگاه از چکاپ تدریجی کلیه کارکنان دانشگاه در مرکز جامع سلامت کارکنان دانشگاه و غربالگری 500 نفر از پرسنل از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

گزارش تصويري افتتاحيه مسابقات فوتبال چمن كاركنان دانشگاه در اين مسابقات ١٨ تيم در قالب ٤ گروه به رقابت مي پردازند  

معاون غذا و داروي دانشگاه در همايش روز جهاني غذا گفت: كشور ما از مرحله امنيت ماده غذايي به سمت ايمني مواد غذايي در حال گذار است و توليدكنندگان و واحدهاي توليدي مواد غذايي، سازندگان جسم و روح مردم هستند.

معاون بهداشتي دانشگاه در پنل همايش روز جهاني غذا گفت: طبق آخرين مطالعات انجام شده در سال ٩٤، ١٧ تا ٢٠ درصد جمعيت استان به ديابت مبتلا هستند كه ١١ درصد از ميانگين كشوري بالاتر است،

در راستای بزرگداشت هفته بهداشت روان زنگ سلامت روان در تاریخ 25 مهرماه 95 رأس ساعت هفت و سی دقیقه صبح در دبیرستان دخترانه عصمت نواخته شد.

همزمان با روز ورزش و تربيت بدني و با حضور مسئولين و هيات رييسه دانشگاه، امكانات جديد و بازسازي شده سالن ورزشي جوان در مجتمع امام رضا (ع) رونمايي شد.

به مناسبت روز جهاني غذا، معاونت غذا و داروي دانشگاه همايش دو روزه اي را همراه با برنامه هاي متنوع برگزار مي كند.

بیماری سل علیرغم داشتن قابلیت پیشگیری و درمان کامل همچنان دارای رتبه دهم از نظر بار بیماریها در جهان است.

مدیر مرکز تحقیقاتی- درمانی دیابت یزد گفت: همزمان با هفته سلامت روان و سلامت بانوان از 24 تا 30 مهرماه، مشاوره سرطان سینه، معاینات قد و وزن و تست قند خون و مشاوره پیشگیری از اضطراب و افسردگی در مرکز دیابت برای زنان خانه دار انجام...

دقایقی پیش محمدرضا عارف از هاشم زایی نماینده مردم تهران در بيمارستان شهيد رهنمون يزد عیادت کرد.

نمایش اخبار 1 تا 10 از 1074
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 بعدی > انتها >>
مهمترین عناوین خبری