صبح امروز با حضور رییس و معاونان دانشگاه تکریم و معارفه ی مدیران پژوهشی و مدیر توسعه ی فناوری سلامت دانشگاه برگزار شد.

  به گزارش وب دا- یزد و به نقل از خبرگزاري ایرنا - يزد- مدیرکل بیمه سلامت یزد با بیان اینکه این اداره کل هر ماه 180 میلیارد ریال در بخش درمان استان هزینه می کند، گفت: از این مبلغ 90 میلیارد ریال مربوط به بستری بیماران و بقیه...

همزمان با ايام سوگواري امام حسين (ع) و يارانش اعضاي بدن پسر هفت ساله ي ميبدي اهدا شد.

رییس مرکز مدیریت پیوند وزارت بهداشت در دوره ی آموزش تخصصی اعضای پیوندی گفت: کشور ایران حائز رتبه اول در منطقه و استان یزد در جایگاه دوم فراهم آوری و اهدای عضو در کشور قرار دارد.

با هدف تبیین فرهنگ اهدای عضو ،نقش پیوند اعضا در نجات جان بیماران و آموزش تخصصی گروههای مختلف پزشکی، اولین دوره ی آموزش تخصصی و مدیریتی فراهم آوری اعضای پیوندی برگزار می شود.

به منظور ترویج فرهنگ سلامت، بیماریابی و ارائه ی خدمات مطلوب درمانی و با همکاری شهرداری ، سازمان حمل و نقل شهرداری یزد و شرکت نوونوردیسک اتوبوس دیابت افتتاح می شود.

همزمان با اجرای طرح تحول در حوزه ی آموزش دانشگاهها و حرکت به سمت ایجاد دانشگاههای نسل سوم، پردیس فناوری سلامت در دانشگاه علوم پزشکی یزد راه اندازی می شود.

معاون آموزشی دانشگاه در مراسم آیین مهر که با حضور دانشجویان جدیدالورد برگزار شد، گزارشی از عملکرد دانشگاه در حوزه ی آموزش و پژوهش ارائه کرد.

نمایش اخبار 31 تا 40 از 618