با هدف حمایت مسئولان دانشگاه از برنامه های آمران معروف و ثبت اهداف و نیازهای این حوزه در برنامه ی عملیاتی دانشگاه، نشست آمران معروف برگزار شد.

با هدف اصلاح روند رسیدگی به بیماران تروما، دومین همایش پیشگیری از تلفات حوادث ترافیکی استان یزد، ویژه ی موتور سواران برگزارمی شود..

حمید بهزادپور، دروازه‌بان مهریزی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، مدال طلای المپیک خود را به بیمارستان مهریز یزد هدیه کرد.

مدیرکل بیمه سلامت استان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در خصوص مشکلات بودجه و چالشهای بودجه ای در سال1397 دیدار کرد.

مرکز مشاور و ارائه مراقبت پرستاری در منزل موسسه ای است که برای تامین مراقبت پرستاری در سطوح مختلف نظام سلامت بر اساس نیاز مددجویان به افراد حقیقی و حقوقی و صلاحیت دار حرفه ی پرستاری اختصاص داده می شود..

به گزارش وب دا -يزد- و به نقل از روابط عمومی بیمارستان افشار هزارمین سی تی آنژیوگرافی این مرکز با حضور تیم مدیریتی بیمارستان، پزشکان قلب و رادیولوژی انجام شد. این مرکز از اواخر خرداد سال ۹۶ شروع به کار كرده و تنها مرکز سی تی...

به گزارش وب دا- يزد- و به نقل از قاسمی مسئول واحد فراهم آوری اعضا، بیست و چهارمین اهداي عضو در سال 96 با ایثار و فداکاری مرحوم امیر جانی پور 60 ساله اهل و ساکن یزد در بیمارستان شهید دکتر رهنمون بوقوع پیوست .با این اقدام...

مدیرکل بیمه سلامت یزد با بیان اینکه هر ماه 200 میلیارد ریال در بخش درمان این استان هزینه می شود، گفت: بخشی از این هزینه ها مربوط به بستری بیماران و بقیه مربوط به هزینه های سرپایی مراجعان به مراکز درمانی و بهداشتی است.

  به گزارش وب دا- یزد- مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه گفت: بیست و سومین اهدای عضو در سال 96 با ایثار و فداکاری کودک خردسال، حدیث افسر کلاهی  2/5 ساله  اهل و ساکن یزد در بیمارستان شهید دکتر رهنمون انجام شد . با این اقدام...

به مناسبت هفته حمل ونقل از سوی مرکز کنترل ترافیک شهرداری از رانندگان منضبط شهر يزد در جلسه علنی شورای شهر تجليل شد.

نمایش اخبار 31 تا 40 از 576