نشست بین بخشی تدوین سند جامع سلامت استان از سال 96 تا 1400 با حضور روسای ادارات ، رییس و معاونان دانشگاه، رییس سازمان نظام پزشکی استان و پیامگزاران سلامت برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد و به نقل از قاسمی مسول فراهم آوری اعضا  شانزدهمین  اهدا عضو در سال 96 با ایثار و فداکاری امیر میرزا صادقی 22ساله اهل و ساکن شهرستان یزد که بر اثر عارضه مغزی در بخش...

مسئول دفتر نهاد نمایندگی دانشگاه در جمع مديران و كارشناسان دفاتر بازرسي ، ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات منطقه هفت کشور گفت: بازرسي و نظارت هزينه دارد و مولي علي (ع) شهيد عدالت است.

  به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد و به نقل از قاسمی مسئول واحد فراهم آوری اعضا  پانزدهمین اهدا عضو در سال 96 با ایثار و فداکاری کودک خردسال حنانه متولی زاده 3ساله اهل و ساکن شهرستان یزد که بر اثر عارضه...

هر ساله حوادث ترافیکی لحظات تلخی را برایمان رقم زده ،پیش از آنکه بهار زندگی عزیزی به بار نشیند و امیدها را برآورده سازد آنرا به خزان فراق مبتلا می کند.

دانشجویان علوم پزشکی یزد در نهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی کشور افتخار آفریدند.

با هدف تقویت روحیه و ارائه ی آموزش های لازم به بیماران بازتوانی قلب، هجدهمین اردوی آموزشی- تفریحی بیماران قلبی برگزار شد.

رييس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد نتايج فاز اول مصرف محصولات تراريخته بر روي حيوانات را تشريح كرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد- چهاردهمین اهداي عضو در سال جاري با ایثار و فداکاری بانو معصومه برزگری زارکویی ٥٠ ساله اهل و ساکن شهرستان بافق انجام شد.

نمایش اخبار 41 تا 50 از 618