خبر رسید و چنان تلخ بود که بتواند جامعه پزشکی یزد را داغدار کند. مردی از جنس باران که نخستین های بسیاری به همت و تلاش او در یزد رقم خورده، از میان ما پرکشید.دکتر جلال مجیبیان، موسس اولین بیمارستان خصوصی در یزد و از پزشکان حاذق...

در راستای اجرای تحول سلامت دهان و خدمت رسانی به مناطق محروم و دورافتاده و با حضور مسئولین استانی دو واحد کلینیک سیار دندانپزشکی در یزد افتتاح شد.

    « بسمه تعالي »   فراخوان ثبت نام از متقاضیان همکاری با شرکت های خصوصی طرف قرارداد با دانشگاه   دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در نظر دارد منشی و خدمات مورد نیاز تعدادی از واحدهای تابعه خود را از طریق مصاحبه شغلی ،...

رييس مركز مديريت بيماريهاي غيرواگير وزارت بهداشت در نشست تخصصي سياستگذاران سلامت استان، اهداف تدوين سند ملي پيشگيري از ديابت را تشريح كرد.

معاون درمان دانشگاه در نشست تخصصي سياستگذاران سلامت استان از افتتاح نخستين بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي ديابت كشور در يزد خبر داد.

رييس دانشگاه در نشست تخصصي سياستگذاران ديابت استان تصويب و ابلاغ قوانين لازم الاجرا و مشاركت شهروندان را مهمترين راهكارهاي عملي كنترل و پيشگيري از ديابت برشمرد.

در ادامه ی اجرای طرح تحول سلامت دهان و با هدف ارائه ی خدمت در مناطق محروم و دورافتاده، ناوگانی متشکل از 80 دستگاه کلینیک سیار دندانپزشکی با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد.

با حضور خدام حرم رضوی (ع)، مسئولین استانی،روسای ادارات و خیرین،اولین همایش تجلیل از خیرین سلامت بیمارستان شهید صدوقی برگزار می شود.

به منظور رونمایی از سند دیابت و تبیین وضعیت موجود بیماریها ی غیرواگیر استان، نشست تخصصی سیاستگذاران سلامت در حوزه ی دیابت برگزار می شود.

نمایش اخبار 451 تا 460 از 477