فراخوان ثبت نام از متقاضیان همکاری با شرکت های خصوصی طرف قرارداد با دانشگاه

هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی یزد در نشستی ، به عملکرد یکساله ی اخیر مجموعه ی دانشگاه، رأی مثبت و قاطع دادند.

    جامعه پزشکی همواره از اقشار مورد وثوق مردم بوده اند و ملجأ و مأمنی برای زدودن آلام آنان و حفظ اعتماد مردم به عنوان بزرگترین سرمایه اجتماعی این قشر فرهیخته وظیفه ای بس خطیر است که  باید با ظرافت، امانتداری و رعایت...

به منظور ارائه ی خدمات درمانی مطلوب به مراجعین، فضای وسیع و جدیدی به آزمایشگاه مرکز ی یزد اختصاص یافت.

با تغییر چارت سازمانی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه و ارائه ی ساختار جدید سازمانی و با ادغام دفتر ارتباط با صنعت و دفتر توسعه ی فناوری سلامت، مدیریت توسعه ی فناوری سلامت در سطح دانشگاه فعال شد.

معاون غذا و داروی دانشگاه که همزمان با روز داروساز در دفتر خبرگزار ی ایسنا حضور یافت ضمن تبریک این روز به داروسازان ، وضعیت استان در زمینه ی دارو و تولیدات دارویی و اقدامات این معاونت را تشریح کرد.

  محسن نیکویی رتبه ی پنجم کنکور سراسری سال جاری در گروه علوم تجربی،  با حضور هیات رییسه ی دانشگاه و والدین وی تجلیل شد.محسن نیکویی فرزند اعظم میرجلیلی پرستار بیمارستان شهید دکتر رهنمون است.این افتخار آفرینی را به خانواده ی ایشان...

هفته دولت گرامی باد
يكشنبه 5 شهريور 1396

به مناسبت روز پزشک، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به همراه محمدرضا میرجلیلی رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی(ره) یزد، با دکتر محمد عرب خردمند به مناسبت روز پزشک دیدار کردند..

نمایش اخبار 51 تا 60 از 618