طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا در چهار مرکز خیریه بیمارستانی و درمانگاهی استان یزد اجرا شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به استقبال بسیار خوب مردم یزد از طرح ملی بسیج فشارخون گفت: در ابتدایی که می‌خواستیم این طرح را در استان اجرایی کنیم، پیش‌بینی نمی‌کردیم که به این میزان مورد توجه مردم قرار گیرد.

مسئول مبارزه با بیماری‌های شبکه بهداشت و درمان بافق گفت:تاكنون فشار خون تعداد ١٢ هزار نفر در اين شهرستان اندازه گيري شده است.

اولین همایش مدیران مراکز آمبولانس خصوصی کشور با حضور رئیس،معاون توسعه، معاون فني سازمان اورژانس كشور و تمامي روساي سازمانهاي اورژانس قطب كشور در يزد برگزار مي شود.

  استاندار محترم یزد   احتراما همانگونه که مستحضرید در "هفته ملی بدون دخانیات" قرار گرفته ایم و هرساله اقدامات گسترده ای در سراسر کشور برای تنویر افکار عمومی در خصوص مضرات استعمال دخانیات انجام می شود. در همین راستا شعار سال...

مدیر گروه بیماری‌های غیر واگیردار مرکز بهداشت استان یزد از مصرف سالانه ۶۵ میلیارد نخ سیگارت در کشور خبر داد.

به گزارش وب دا یزدعبدالخالق جعفری در معیت سرپرست شبکه بهداشت شهرستان میبد از مرکز سلامت بفروییه و پایگاه مستقر در بیمارستان امام جعفرصادق (ع) بازدید کردند.

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان اردکان ضمن اشاره به مشارکت بیش از 12 هزارنفر از شهروندان اردکانی در طرح بسیج ملی کنترل فشارخون گفت: بر اساس یافته‌های آماری، 40 درصد مردم از فشارخون بالای خود اطلاعی ندارند.

نماينده كارگروه سلامت و امنيت غذايي استان در كميته ديده باني سلامت گفت:برنامه استراتژيك ديده باني سلامت استان در افق ١٤٠٠ با هدف جمع آوري مستمر داده هاي معتبر و بهنگام جهت ارائه ي شواهد كمي از وضعيت سلامت مردم استان در راستاي...

در نشست برنامه ریزی و هماهنگی پویش ملي بهار همدلي که صبح امروز با حضور معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه علوم پزشکي يزد، سرپرست روابط عمومي مرکزي دانشگاه و روابط عمومي هاي تابعه دانشگاه علوم پزشکي يزد،برگزار شد، بر همدلي بيش از پيش...

نمایش اخبار 51 تا 60 از 570