در ادامه ی اجرای طرح تحول سلامت دهان و با هدف ارائه ی خدمت در مناطق محروم و دورافتاده، ناوگانی متشکل از 80 دستگاه کلینیک سیار دندانپزشکی با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد.

با حضور خدام حرم رضوی (ع)، مسئولین استانی،روسای ادارات و خیرین،اولین همایش تجلیل از خیرین سلامت بیمارستان شهید صدوقی برگزار می شود.

به منظور رونمایی از سند دیابت و تبیین وضعیت موجود بیماریها ی غیرواگیر استان، نشست تخصصی سیاستگذاران سلامت در حوزه ی دیابت برگزار می شود.

دوازدهمین اهداي عضو در سال 96 با ایثار و فداکاری آرمان امیری، 33ساله اهل و ساکن تفت انجام شد.

کارشناس مسئول بیماریهای واگیر دانشگاه گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت و به منظور شناسایی و کنترل هپاتیت، طرح خودمراقبتی هپاتیت B ویژه ی مبتلایان و خانواده های آنان انجام می شود.

  به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان اپلیکیشن سفیر سلامت یکی از اپلیکیشن های طراحی شده از سوی دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت در زمینه بهداشت و سلامت و اخبار، عکس و تازه های بهداشت و سلامت  است. این سامانه منبعی...

تپش هايي كه ماندگارند
پنجشنبه 5 مرداد 1396

يازدهمين اهداي عضو در سال جاري با اهداي قلب مادر ٣٥ ساله ي اردكاني انجام شد.

با هدف ترویج سبک زندگی سالم با طب ایرانی- اسلامی، طرح بشیر سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، موسسه ی تامین درمان بسیجیان و آموزش و پرورش استان اجرا می شود.

پروفسور Paolo Boffetta به همراه دکتر حسین پوستچی مسئول راه اندازی کوهورت کشوری Persian از پروژه های کوهورت دانشگاه بازدید نمود.

نمایش اخبار 51 تا 60 از 686