به منظور ارائه ی آخرین راهکارهای تشخیصی و درمانی ایدز، سمینار آزمایشگاه و بالین ایدز برگزار می شود.

معاون بهداشتی وزارت بهداشت در نشست با هیات رییسه ی دانشگاه ضرورت تکمیل فرآیند پرونده ی الکترونیک و سطح بندی خدمات را تشریح کرد.

رییس انجمن علمی بهداشت محیط ایران در دومین همایش بین المللی و بیستمین همایش ملی بهداشت محیط و توسعه ی پایدار با بیان اینکه سالانه هفت میلیون نفر در دنیا در اثر آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند گفت:35 میلیون نفر از جمعیت کشور...

معاون بهداشتی وزرات بهداشت در دومین همایش بین المللی وبیستمین همایش ملی بهداشت محیط و توسعه ی پایدار در یزد گفت: در حوزه ی ارتقای سلامت مردم، اجتماعی سازی سلامت و مشارکت مردم در این زمینه، از استراتژی ها وبرنامه های اصلی وزارت...

معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست ایران در دومین همایش بین المللی و بیستمین همایش ملی بهداشت محیط و توسعه پایدار گفت: طی دهه های اخیر میزان بارش در کشور شدیدا کاهش یافته است.

با اجرای طرح تحول نظام سلامت دهان و دندان ارائه ی خدمات دندانپزشکی نسبت به قبل از اجرای طرح، بالغ بر 150 درصد رشد داشته است.

دومین همایش بین المللی و بیستمین همایش ملی بهداشت محیط و توسعه ی پایدار، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار می شود.

به گزارش وبدا یزد متقاضیان واجد شرایط می توانند حداکثر تا ساعت 24 روز چهارشنبه 96/09/01 از طریق سایت مربوطه ثبت نام نمایند .  

رییس مرکز تحقیقاتی- درمانی دیابت یزد در نشست خبری روز جهانی دیابت با اشاره به یافته های طرح یاس، گفت: با اجرای این طرح، شناسایی مبتلایان به دیابت در استان با سهولت بیشتری انجام می شود.

نمایش اخبار 61 تا 70 از 576