به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد و به نقل از قاسمی مسئول فراهم آوری اعضا پنجمین اهدا عضو در سال 97 با ایثار و فداکاری کودک خردسال مرحوم ابوالفضل کارگر 8ساله اهل و ساکن یزد در بیمارستان شهید صدوقی به وقوع...

معاون درمان دانشگاه با بیان اینکه در استان به ازای هر هزار نفر جمعیت سه پزشک فعالیت دارند، گفت: یزد از لحاظ تعداد پزشک نسبت به جمعیت اعم از متخصص ، فوق تخصص ، داروساز ، داندانپزشک و پرستار جزو استانهای برخوردار کشور است..

هشتمین آیین نکوداشت استاد پیشکسوت و نمونه استان، پروفسور احمد حائریان برگزار شد.

به منظور برنامه ریزی و سیاستگذاری نحوه تشکیل شوراهای سلامت استان و شهرستان، اولین همایش استانی اجتماعی سازی نظام سلامت برگزار می شود.

آیین تکریم و معارفه ی پنج معاون دانشگاه با حضور معاون اجرایی حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت و مسئولان دانشگاه برگزار شد.

خانم بارداری که با ایست قلبی- تنفسی و بدون نبض به اورژانس بیمارستان شهید صدوقی مراجعه کرده بود با تلاش تیم پزشکی و پرسنل اورژانس بیمارستان از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

به منظور بررسی آخرین یافته ها پیرامون مشکلات غدد،تیروئید،دیابت، بلوغ، اختلال رشد و بیماریهای متابولیکی، یازدهمین همایش سراسری غدد اطفال برگزار می شود.

نمایش اخبار 61 تا 70 از 511