معاون پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد گفت: این پژوهشکده بعنوان قطب علمی کشور در درمان ناباروری در طی سالیان اخیر با عقد قرارداد های کارآمد و تأثیر گذار در جهت درمان زوجهای نابارور بی بضاعت یا کم بضاعت اقدام نموده است .

معاون پژوهشکده گفت: با توجه به حجم بالای مراجعان و ازدحام بیماران در شیفت صبح مرکز، پری کلینیک عصر پژوهشکده از اول مهر در هر هفته فعال خواهد شد.

مسئول اتاق عمل پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد گفت: از جمله موارد مهم در حفظ ،نگهداری و انتقال اسپرم فراهم آوردن شرایط دمایی مناسب آن می باشد. با نیاز سنجی های انجام شده در مراکز ناباروری، بیماران به دلیل معذوریت های...

مدیرعامل شرکت پردا گفت: در راستای تکریم ارباب رجوع و ارتقای خدمات ارائه شده به بیمار، شرکت پردا با تهیه زیرساخت نرم افزاری جهت ارتباط با بیمار شرایطی فراهم نموده تا ارتباط بین پزشک و بیمار تسهیل گردد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد در روز دوشنبه مورخ 4/6/98 روز کارمند به منظور بزرگداشت منزلت بازنشستگان در سالن کنفرانس پژوهشکده با حضور مسئولین واحدها مراسمی برگزار گردید .

کارشناس تغذیه پژوهشکده گفت:محاسبه شاخص توده بدنی (BMI) روشی است که بطور گسترده برای ارزیابی چاقی افراد مورد استفاده قرار می گیرد. البته، روش¬های دیگری نیز برای ارزیابی چاقی ارائه شده است، به عنوان مثال اندازه دور کمر و دور لگن و...

عضو هیئت علمی و جنین شناس پژوهشکده گفت: ضمن بازدید از مرکز جلسه ای در خصوص همکاری مشترک پژوهشکده علوم تولید مثل و دانشگاه یزد در زمینه مهندسی پزشکی حوزه بیولوژی تولیدمثل در محل دفتر معاونت محترم پژوهشکده با حضور آقایان دکتر...

مدیر مرکز تحقیقات سقط پژوهشکده گفت: کارگاههای دوره ای تئوری و عملی مرکز سقط در محل آزمایشگاه ژنتیک پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد با موفقیت برگزار شد.

دبیر کارگروه مأموریت ویژه ناباروری و بیولوژی تولیدمثل پژوهشکده گفت: در راستای حمایت از آموزش ناباروری مسئولیت کارگروه مأموریت ویژه ناباروری و بیولوژی تولیدمثل به پژوهشکده علوم مثل یزد واگذار شد .

معاون رجیستری پژوهشکده گفت: سیستم اطلاعات بیمارستانی HIS از سال 1396 بصورت فعال در پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد راه اندازی شده است . این سیستم جهت ورود اطلاعات بیماران نابارور پذیرش شده و تشکیل پرونده الکترونیکی و ارتباط بخشهای...

نمایش اخبار 1 تا 10 از 34
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-34 بعدی > انتها >>