پروفسور الحسنی بنیانگذار اولین مرکز درمان ناباروری آلمان در بازدید یک هفته ای از پژوهشکده علوم تولید مثل یزد ، عملکرد این پژوهشکده را بسیار خوب ارزیابی کرد.

دکتر علی محمد عبدلی مدیر پژهشکده علوم تولید مثل یزد با اشاره به اجرای طرح حمایت از زوج های نابارور در این پژوهشکده اظهار داشت : بر مبنای این طرح شرایط بسیار خوب و مناسبی برای زوج های نابارور کمتر از سن 42 سال ، با تابعیت ایرانی...

پژوهشکده علوم تولید مثل یزد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و دانشگاه پیام نور استان یزد طرح های تحقیقاتی جدید را در زمینه درمان ناباروری به اجرا گذاشت.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد: مرکز تحقیقات بیولوژی سلول های بنیادی پژوهشکده علوم تولید مثل، از تاریخ 22 الی 24 تیر ماه 1396 در دومین کنگره ی بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی که در سالن اجلاس سران...

خانواده ي مرحوم منصور کفاشی هزینه تجهیز سالن پژوهشی تله کنفرانس مرکز تحقيقاتي- درماني دیابت را عهده دار شدند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده:خادمین امام رضا(ع) پرچم سبز بارگاه ثامن الحجج(ع) را به نیت تبرک و قداست آن حرم شریف، در ميان مراجعه کنندگان در مرکز گردانده، و بسته هاي كوچك نمك و شکلات بعنوان سوغات امام رضا(ع) و تبرك بين بیماران...

دبیر اجرایی سمینار گفت: مرکز تحقیقات سقط در نظر دارد تا کنفرانس علمی یک روزه "مشاوره ژنتیک" را در محل پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد در تاریخ 9 مرداد سالجاری برگزار نماید .

دبیر اجرایی دوره مهارتهای پژوهشی – آزمایشگاهی گفت:استقبال و حضور پرشور دانشجویان و اساتید داخل و خارج از کشور موجب برگزاری هر چه پربارتر شدن این دوره در چهار سال اخیر شده است.

اگر کباب در شرایط غیراستاندارد تهیه شود، نه‌تنها سالم نیست که حتی ممکن است سرطان‌زا هم باشد

دبیر اجرایی کارگاه گفت: این پژوهشکده در نظر دارد کارگاه دو روزه "هیستروسکوپی" را در تاریخهای 10 و 11 خرداد ماه سالجاری برگزار نماید.

نمایش اخبار 1 تا 10 از 72
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 بعدی > انتها >>