کارشناس تغذیه پژوهشکده گفت: اسیدهای چرب امگا 3 می توانند توان باروری بانوان را بهبود بخشند.

مدیر اجرایی کارگاه گفت: این پژوهشکده در نظر دارد تا کارگاهی تحت عنوان "بررسی اسپرم طبق آخرین توصیه های سازمان بهداشت جهانی (WHO2010)" را در تاریخ 19 و 20/10/98 در محل آزمایشگاه آندرولوژی پژوهشکده برگزار نماید.

معاون پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد گفت: شرکتهای دانش بنیان امید آینده کشور در توسعه و تحقق پیشرفت هستند و به همین دلیل مورد حمایت همه جانبه مسئولین کشور قرار دارند.

معاون پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد گفت: یکی از مهمترین دغدغه¬های اصلی پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد، علاوه بر درمان بیماران، بحث مسئولیت اجتماعی و تکریم ارباب رجوع و موضوع آموزش سبک زندگی سالم و ارتباط مستقیم با بیمار حتی در خانه...

پژوهشگر مرکز تحقیقات نانوتکنولوژی پزشکی و مهندسی بافت پژوهشکده گفت: امروزه یکی از مهمترین مسائل مطرح شده در دانشگاههای نسل سوم تبدیل ایده به محصول و تجاری سازی آن می باشد، یعنی در کنار آموزش و پژوهش بستری باید آماده شود که...

معاون پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد گفت: میزان پوشش اقلام بسته حمایت از زوجهای نابارور افزایش یافت.

معاون پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد گفت: همگام با طرحهای توسعه گردشگری سلامت و بهبود روند جذب و پذیرش بیماران خارجی عربی زبان، پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد با تشکیل تیم تخصصی بیماران بین الملل و برگزاری جلسات متعدد، گام به گام به...

کارشناس تغذیه پژوهشکده گفت: برخورداری از یک برنامه غذایی سالم، می تواند باعث بهبود باروری زنان و مردان، احتمال بارداری و میزان موفقیت روشهای کمک باروری را افزایش دهد.

معاون پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد گفت: این پژوهشکده بعنوان قطب علمی کشور در درمان ناباروری در طی سالیان اخیر با عقد قرارداد های کارآمد و تأثیر گذار در جهت درمان زوجهای نابارور بی بضاعت یا کم بضاعت اقدام نموده است .

معاون پژوهشکده گفت: با توجه به حجم بالای مراجعان و ازدحام بیماران در شیفت صبح مرکز، پری کلینیک عصر پژوهشکده از اول مهر در هر هفته فعال خواهد شد.

نمایش اخبار 1 تا 10 از 39
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-39 بعدی > انتها >>