در راستای ارتقای سطح سواد سلامت و توانمندسازی گروههای سنی 30 سال به بالا، ارائه ی خدمات نوین سلامت به این گروه، برای نخستین بار و در قالب طرح NCD در استان آغاز شد.

در راستای اجرای " سند تحرک بدنی مردم استان یزد"، همایش همکاری های بین بخشی در راستای ارتقای تحرک بدنی برگزار می شود.

مدیر کل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت در کارگاه دو روزه ی ارتقای سلامت و فعالیت بدنی دانش آموزان و نوجوانان، اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه ی بهداشت و ارائه ی خدمات فعال بهداشتی به 11 میلیون سکنه ی حاشیه نشین...

به منظور شناسایی نیازهای بخش صنعت و ارائه ی توانمندی های دانشگاه، نخستین غرفه ی ارتباط با صنعت و جامعه در دومین نمایشگاه صنعت، معدن و تجارت استان برپا شده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان در نشست مشترک با متولیان سلامت استان ضمن ابراز نگرانی از شیوع سرطان ها و بیماریهای غیرواگیر در استان یزد گفت: مهار این عوامل خطرو پیشگیری از آنها ضروری و نیازمند اقدام فوری است.

به منظوربررسی وضعیت بهداشت و درمان استان، رصد ارائه ی خدمات و ارائه ی راهکار پیرامون رفع موانع تامین مالی طرح تحول نظام سلامت، نشست مشترک مجمع نمایندگان استان با متولیان سلامت یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر رهنمون جناب آقای مهندس میر محمدی و هیات همراه امروز ظهر با حضور در دفتر مدیریت محترم بیمارستان ضمن تقدیر وتشکر از زحمات بی وقفه پزشکان و کادر درمانی بیمارستان شهید دکتر رهنمون به خصوص...

همزمان با ٢٩ دي ماه روز هواي پاك و با هدف تبيين جايگاه رشته ي اكولوژي انساني، نشست دانشجويان و اساتيد دانشگاه با حضور پروفسور مرتضي هنري برگزار شد.

به منظور ترویج تحرک بدنی و ارتقای سلامت دانش آموزان و نوجوانان، کارگاه کشوری سلامت نوجوانان و تحرک بدنی با حضور مدیر کل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت برگزار می شود.

مدیر کل مشارکتهای اجتماعی سازمان محیط زیست کشور در همایش روز جهانی هوای پاک بر ضرورت تغییر مبلمان شهری از خودرو محوری به سمت انسان محوری و اشاعه ی حمل و نقل عمومی تاکیدکرد.

نمایش اخبار 1 تا 10 از 953
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 بعدی > انتها >>
مهمترین عناوین خبری