-->
بیمارستانهای خصوصی یزد جهت اجرای پزشک خانواده توجیه شدند
سه شنبه 10 مرداد 1391 11:22

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد از برگزاری نشست توجیهی سطوح 2 و 3 ویژه روسا و مدیران مراکز درمانی و بیمارستانهای خصوصی یزد خبردادو افزود:


بیمارستانهای خصوصی یزد جهت اجرای پزشک خانواده توجیه شدند.

دکتر محمدرضاوفائی نسب در گفت و گو با خبرنگار وب دا یزد، ضمن بیان مطلب فوق اظهارداشت: در این نشست چگونگی ارجاع بیماران از سطح یک به سطوح 2 و 3 نسخه 02 پزشک خانواده و نظام ارجاع تشریح شد.

وی ادامه داد: در این نشست مقرر شد با رابطین بیمارستانهای یزد مکررا جلسات آموزشی و توجیهی برگزار شود.

وفائی نسب خاطرنشان ساخت:همچنین در این نشست مقرر گردید؛ الگوریتم سطوح 2 و 3 نسخه 02 پزشک خانواده توسط ستاد اجرایی پزشک خانواه و نظام ارجاع در مناطق شهری یزد تهیه شود.

دکتروفائی نسب یاداورشد: در این نشست به کلیه سوالات حضار پاسخ داده شود وبعضا سوالاتی که پاسخ آنها موجود نبود مقرر شد از طریق وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی استعلام گردد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد در پایان متذکرشد: کلیه روسا و مدیران بیمارستانهای خصوصی یزد با اجرای برنامه پرشک خانواده متفق القول بودند.

گفتنی است؛ این نشست با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی یزد، روسا و مدیران مرکز درمانی خصوصی، مشئولن آزمایشگاهها ومرامز تصویربرداری در محل دفترریاست انشگاه علوم پزشکی یزد برگزار شد و همچنین تاکید شد جلساتی توجیهی - آموزشی در این خصوص در روزهای آتی برگزار شود.

 

 

 

 


بازگشت

نویسنده ای وجود ندارد

پبامی موجود نمی باشد.