-->
بازدید معاون بهداشتی دانشگاه از مراکز تابعه در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت / بررسی روند پیشرفت پروژه های عمرانی در شبکه بهداشت و درمان مهریز
يكشنبه 15 فروردين 1395 07:11

دکتر لطفی معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد، مسوولان شبکه بهداشت و درمان مهریز از ساختمان در حال احداث مرکز سلامت جامعه بنادک سادات شهرستان مهریز بازدید کردند.


در این بازدید که در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت انجام شد، معاون بهداشتی دانشگاه و هیات همراه از ساختمان در حال احداث مرکز سلامت جامعه  بنادک سادات بازدید بعمل آورده و روند اجرای ساخت این مرکز را از نزدیک  مورد بررسی قرار دادند.

در ادامه این برنامه دکتر لطفی در نشستی که با حضور مهندس رستگاری فرماندار تشکیل شد، ضمن بررسی مسایل و مشکلات موجود به ارایه راهکارهای اجرایی برای ارتقای خدمات در حوزه تحت پوشش این مرکز پرداخت.

وی همچنین استفاده از منابع خیرین سلامت و همکاری سازمان ها، نهادها و مردم  را راه حل مناسبی برای ارائه خدمات بهینه و موثرتر به ساکنان این شهرستان عنوان کرد.

در ادامه برنامه مذکور معاون بهداشتی دانشگاه از خانه بهداشت بنادک سادات  بازدید کرد.

گفتنی است مرکز سلامت جامعه  بنادک سادات در سال  91 با زیربنای 360 مترمربع در دوطبقه احداث و تاکنون بالغ بر 5 میلیارد ریال هزینه شده است.


بازگشت

نویسنده ای وجود ندارد

پبامی موجود نمی باشد.