-->
مدیریت توسعه ی فناوری در سطح دانشگاه فعال شد
شنبه 11 شهريور 1396 12:35

با تغییر چارت سازمانی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه و ارائه ی ساختار جدید سازمانی و با ادغام دفتر ارتباط با صنعت و دفتر توسعه ی فناوری سلامت، مدیریت توسعه ی فناوری سلامت در سطح دانشگاه فعال شد.


 

به گزارش وب دا- یزد-مدیر توسعه ی فناوری سلامت دانشگاه با اعلام این خبر افزود:این مدیریت مجموعه ای گسترده از فعالیت ها را در بر عهده دارد که از مهمترین آنها می توان به  توانمندسازی اعضای هیات علمی، پژوهشگران، دانشجویان و بویژه دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی در حوزه ی فناوری اشاره کرد.محمد تقی قانعیان خاطر نشان کرد: از آنجایی که یکی از راههای ارتقای دانش افراد در زمینه ی فناوری، برگزاری دوره های آموزشی است لذا ساماندهی آموزش مداوم اینترنتی جامعه ی علوم پزشکی درحوزه ی فناوری باعث ایجاد و تقویت روحیه ی فناورانه در اعضای هیات علمی و سایر گروههای هدف می شود.

وی تصریح کرد: اولین دوره با عنوان " نوآوری و فناوری"  با حضور کارشناسان حوزه ی فناوری سلامت دانشگاه و نمایندگان  دانشجویان تحصیلات تکمیلی برگزار شد.

مدیر توسعه ی فناوری دانشگاه از احداث مرکز رشد و مجتمع خدمات فناورانه در دانشگاه با مشارکت خیرین و نهادهای دولتی در آینده ای نزدیک خبر داد.

 


بازگشت

نویسنده ای وجود ندارد

پبامی موجود نمی باشد.