-->
باحضورنماینده محترم مردم بهاباد درمجلس شورای اسلامی
پنجشنبه 9 آذر 1396 15:01

ششمین نشست کارگروه توسعه شهرستان بهاباد بااولویت بررسی مسائل ومشکلات بهداشت ودرمان شهرستان بهابادصبح امروز باحضور محمدرضا صباغیان نماینده محترم مردم بهاباد درمجلس شورای اسلامی، دکترمیرجلیلی ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی ومعاونین دانشگاه ،عباس اقبال فرماندار،حجت الاسلام علی اکبر ابراهیم بشکانی امام جمعه وسیدمحمودمیرابوالقاسمی رئیس شورای اسلامی شهرواعضای شورا،دکترابوالحسنی ریاست بیمارستان حکیم بهابادی درسالن اجتماعات بیمارستان حکیم بهابادی برگزارشد.


در این نشست ، صباغیان نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از زحمات مسئولین دانشگاه ،تلاش و پیگیریهای مستمر فرماندار و سایر مسئولین در حوزه بهداشت و درمان شهرستان ، با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در این عرصه آن را خوب توصیف کرد ولی کافی ندانست.

وی گفت: با توجه به بعد مسافت و محرومیت شهرستان ، این منطقه نیاز به توجه ویژه  دارد، هرچند کارهای فراوانی که تاکنون صورت گرفته نیز جای تشکر و قدردانی دارد.

صباغیان با اشاره به نهادینه شدن آموزشهای مرتبط با بهداشت و سلامت در بین اقشار مختلف جامعه افزود: با  نهادینه کردن آموزشها در جامعه بساری از مشکلات و بیماریها رخ نخواهد داد و باید آموزش ها به گونه ای باشد که در صورت بروز بیماری مردم توانایی محافظت از خود در برابر بیماریها را داشته باشند.

وی با اشاره به  کمبودهای  حوزه بهداشت و درمان شهرستان از جمله: کافی نبودن پزشکان متخصص، تجهیزات بیمارستان ، نیروی انسانی مورد نیاز و...  اهتمام ویژه مسئولین دانشگاه را نسبت به این شهرستان خواستار شد.

میرجلیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی یزد؛ضمن شریف دانستن مردم  بهاباد  گفت : تمام تلاش  مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در چند سال اخیر در راستای مرتفع کردن مشکلات بهداشتی درمانی منطقه بوده و ان شا الله با  تلاشهای مدون شاهد پیشرفت روزافزون درحوزه بهداشت و درمان شهرستان خواهیم بود.

در ادامه هر یک از معاونین  دانشگاه  گزارشی از اقدامات صورت گرفته در زمینه بهداشت و درمان شهرستان در چند سال اخیر ارائه نمودند وپس از بحث و تبادل نظر پیرامون  مسائل و مشکلات مطرح شده تصمیماتی اتخاذ گردید.

 

 


بازگشت

نویسنده ای وجود ندارد

پبامی موجود نمی باشد.