-->
نماز_وحدت ادارات به میزبانی بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) مهريز با حضور امام جمعه ،فرماندار مهريز و جمعي از مسوولين شهرستان در مسجد حضرت قاسم (ع) اقامه شد.
شنبه 18 آذر 1396 13:37


 

به گزارش روابط عمومي بیمارستان مهريز  ،در روز شنبه مورخ 18 آذر ماه 96  اقامه نماز وحدت ادارات مهريز با حضورحجت الاسلام والمسلمين محي الديني امام جمعه مهريز،سيدمحمدرستگاري فرماندار مهريز،حجت السلام قانع دبير ستاد اقامه نماز شهرستان و دیگر مسئولین و مدیران ادارات ونهادهای شهر مهريز در مسجد حضرت قاسم (ع) بیمارستان مهريزاقامه گردید.

 

در این مراسم حجت الالسلام محی الدینی ضمن تشکر از حضور مدیران و مسئولین در نماز وحدت ادارات خواستار حضور ایشان در اجتماعات مردمی شد.امام جمعه شهرستان از اتحاد و همبستگی مثال زدنی مدیران مهریز یاد کرد و افزود مردم شهرستان لیاقت و شایستگی خدمت را دارند و در حدیث قدسی آمده که بهترین مردم کسانی هستند که به خلق خدا خدمت می کنند.

 

لازم به ذكر است كه نماز وحدت ادارات شهرستان مهريز بنا به پيشنهاد امام جمعه شهرستان ،به صورت چرخشي  هر دو هفته ، در روز هاي شنبه  در ادارات مهريز برگزار مي شود كه علاوه بر ثواب نماز جماعت ، بحث و تبادل نظر مسئولين و حل مشكلات مردم از جمله فواید آن می باشد.

 


بازگشت

نویسنده ای وجود ندارد

پبامی موجود نمی باشد.