-->
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد: حضور بانوان در حساس ترین شغل های استان قابل قدردانی است
جمعه 10 فروردين 1397 13:25


به گزارش وب دا- يزد و به نقل از روابط عمومي سازمان اورژانس 115 یزد- مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد از واحد های عملیاتی سازمان اورژانس 115 بازديد و در نشستی با مدیران و همچنین زنان شاغل در این مجموعه به بحث و تبادل نظر پرداخت .

خامسی در دیدار با بانوان شاغل در این مرکز یادآور شد :امروزه  توانمندی و نقش زنان در امور اجرایی و مدیریت بیش از پیش روشن شده است و حضور بانوان در حساس ترین شغل های استان برایم جالب و قابل قدردانی است که نشانه توانمندی آنها در عرصه های مختلف است .

وی ادامه داد: در سال های اخیر تمایل سازمان ها  برای حضور زنان به دلیل عواملی همچون اعتماد، مسئولیت پذیری، پیگیری و تحویل درست کار بیشتر شده است و ما امیدواریم این جایگاه در استان یزد نیز بیش از پیش ارتقا یابد.

در ادامه رييس اورژاتس يزد با اشاره به اینکه اورژانس یزد در بخش‌های مختلف از نیروهای زبده و آموزش دیده‌ زن برخوردار است، گفت: تعداد زیادی از پرسنل مرکز ما در حوزه ستادی  ، مشاوره و  تریاژ تلفنی، دیسپچ و ... را بانوان تشکیل می دهند.

احمد دهقان با بیان اینکه حضور بانوان در حوزه عملیات اورژانس به دلیل ناشناخته بودن این حوزه کمرنگ است،گفت: در صدد هستیم در سال جاری یک کد جهت حضور بانوان در اورژانس و عملیات پیش بیمارستانی راه اندازی کنیم.


بازگشت

نویسنده ای وجود ندارد

پبامی موجود نمی باشد.