-->
طراحی و راه اندازی سامانه استعلام پروانه های بهداشتی سازمان غذا و دارو
يكشنبه 18 آذر 1397 08:44


به گزارش واحد سایت معاونت غذا و داروی یزد، دکتر رضا مورکیان مدیر نظارت بر مواد غذایی وبهداشتی استان یزد گفت: سامانه استعلام پروانه های بهداشتی سازمان غذا و دارو با ابلاغ سازمان توسط معاونت غذا ودارو یزد طراحی و نسخه اولیه این سامانه پیاده سازی شده است.

وی با اشاره به اهداف طراحی این سامانه گفت: به منظور ضرورت استعلام سریع مصرف کننده در خصوص صحت وسقم پروانه های بهداشتی ساخت محصولات غذایی، آرایشی وبهداشتی این سامانه تهیه و راه اندازی شده است.

دکتر مورکیان گفت:با وجود سیستم رسیدگی به شکایات CRM)) در این سامانه امکان دریافت و پاسخ به شکایات ثبت شده از محصولات وجود دارد و مصرف کنندگان در صورت مصرف یک نوع محصول و بروز نارضایتی می توانند از طریق این سامانه شکایت خود را ثبت نمایند.

مدیر نظارت بر مواد غذایی یزد افزود: با همراهی و همکاری معاونت های غذا و دارو سراسر کشور در بروزرسانی مرتب سامانه امید است روند مثبتی در پاسخ دهی سریع به مردم و شناسایی محصولات جعلی وتقلبی توسط مصرف کننده انجام شود.

لازم به ذکر است امکان استعلام و شکایت از محصولات غذایی، آرایشی وبهداشتی سراسر کشور از طریق گوشی تلفن همراه در بستر پیامک توسط این سامانه فراهم گردیده است و با درج شماره پیامکی و آدرس سایت بر روی برچسب محصولات امکان نظارت محصولات تولیدی توسط مردم در سطح عرضه به وجود خواهد آمد . در حال حاضر مصرف کنندگان می توانند با مراجعه به سایت www.FDACRM.ir به نسخه آزمایشی آن دست یابند.


بازگشت

نویسنده ای وجود ندارد

پبامی موجود نمی باشد.